Ślub

Niedrogie prezenty na ślub - co kupić, gdy nie możemy wydać dużo?

Czasem można odnieść wrażenie, że wręczanie prezentów ślubnych jest traktowane jako wyścig o to, kto podaruje większy i droższy prezent. Można to również zauważyć w przypadku prezentów wręczanych przy innych uroczystościach. Dawniej, podarowanie bombonierki z okazji urodzin było w zupełności wystarczające. Dziś, gdy niemal wszystko jest łatwo dostępne, wydawałoby się, że trudno jest zaskoczyć Młodą Parę oryginalnym prezentem. A jednak! Zobacz jakie propozycje niskobudżetowych upominków przygotowaliśmy.

Wiedeń - miasto przepełnione historią

Istnieje wiele pięknych miejsc, które można odwiedzić w czasie podróży poślubnej. W Naszym artykule pokażemy Wam jeden z najpiękniejszych przystanków w podróży - Wiedeń. O historii i atrakcjach w stolicy Austrii poczytacie w tym artykule.

Profesjonalna realizacja materiałów filmowych

Skuteczne i przyciągające uwagę filmy promocyjne wymagają skorzystania z nowoczesnego i w pełni profesjonalnego sprzętu, który będzie obsługiwany przez doświadczonych specjalistów, zdających sobie sprawę z potęgi obrazu.

Podróż poślubna. Najlepsze oferty biur podróży

Nie każdy ma możliwość wyjechać w egzotyczną podróż poślubną np. na Malediwy. Większość par poszukuje znacznie tańszych opcji wycieczek. Jakie oferty można znaleźć w biurach podróży? Najlepiej zdecydować się na last minute!

Najbardziej kreatywne prezenty ślubne

Na liście pomysłów na prezent ślubny zapisałeś toster lub czajnik? Nie wahaj się! Wyrzuć tę notatkę do kosza i dowiedz się jak podarować nowożeńcom emocje, których nigdy nie zapomną. Kreatywny prezent ślubny wcale nie musi być drogi. Poznaj inspiracje na wyjątkowe podarunki ślubne, które zaskoczą Młodą Parę.

Nietypowe pomysły na sesję ślubną

Sesja ślubna na łące, czy nawet na polu słoneczników? Choć brzmi to świetnie, to takie miejsca nie robią już na nikim wrażenia. Żeby się wyróżnić, pary młode poszukują coraz bardziej zaskakujących plenerów. Jakich? Oto kilka propozycji!

Wyjątkowy wystrój kościoła na ślub

Charakter uroczystości, jaką jest ślub, wymaga wyjątkowej oprawy. Dobór odpowiednich zdobień i dodatków zależny jest od wybranego przez Was stylu. Zobaczcie jak przygotować kościół i zachwycić weselnych gości.

Zaskocz Młodą Parę wyjątkowym prezentem ślubnym

Pieniądze, komplet pościeli lub sztućców, a może ekspres do kawy? To prezenty bardzo często wręczane z okazji ślubu. A gdyby tak raz zaryzykować i zaplanować dla Pary Młodej coś naprawdę wyjątkowego? W końcu to jedyna okazja, aby sprawić im taką niespodziankę!

Podróż poślubna, której nigdy nie zapomnimy

Podróż poślubna to nie tylko miejsce, do którego pojedziemy, ale przede wszystkim atmosfera, która ma towarzyszyć wyjazdowi. Spokój, szczęście, piękne chwile i radość z bycia razem - to wyznaczniki idealnego "miesiąca miodowego".

Fotografia ślubna to sztuka!

Młode pary często narzekają na to, że ich sesja ślubna kosztuje majątek, a fotograf liczy sobie za dużo. Nikt jednak nie zastanawia się nad tym, jak ciężka jest ich praca i jak bardzo muszą się postarać, aby uzyskać perfekcyjne zdjęcia. Tak właśnie pracują najlepsi w tej branży!

Najlepsze sposoby na dekorację sali weselnej

Elementem organizacji wesela jest przygotowanie sali weselnej. Chcesz dowiedzieć się jak udekorować salę na wesele? Poznaj dekoracje, które zrobią wrażenie na Waszych gościach weselnych i nadadzą uroczystości niezwykły klimat.

Prezent ślubny – nie tylko pieniądze

Tak, pieniądze to uniwersalny, praktyczny prezent ślubny, który z pewnością będzie miły nowożeńcom. Trudno się jednak nie zgodzić z tym, że gotówka to prezent nieco typowy... Chcesz zaskoczyć Młodą Parę? Pozwól sobie na odrobinę fantazji i wybierz oryginalny prezent ślubny.

Dom weselny, hotel czy restauracja – gdzie wyprawić wesele?

Czasy, kiedy wesele odbywało się w domu, czy w mieszkaniu znajomych już dawno minęły, na obecne spore przyjęcia konieczne jest wynajęcie odpowiedniej sali, która spełni wszelkie potrzeby gości i młodych małżonków. Jaką salę wybrać? Czy miejsce organizacji wesela ma znaczenie?

Menu weselne – inspiracje: kuchnia orientalna!

Można zorganizować wesele w sposób tradycyjny, ale można też zrobić to bardzo nietypowo. Jedną z takich wariacji na pewno będzie menu inspirowane kuchnią orientalną! Czy warto? Co wtedy powinno pojawić się na stole weselnym?

Czym pojechać do ślubu? Najlepsze pomysły nowożeńców

Kto powiedział, że przejazd z kościoła na wesele musi być nudny? Nie musimy, jak wszyscy, korzystać ze zwykłego samochodu, można spróbować uatrakcyjnić ten moment wesela na wiele sposobów. Czym można pojechać do ślubu?

Podróż poślubna last minute

Podróż poślubną można zaplanować na różne sposoby, ale jeśli chcemy wyjazdu, który jest zorganizowany, tani, a przy tym spontaniczny, to na pewno wyjazd last minute przypadnie nam do gustu! Gdzie szukać dobrych ofert i dokąd wyjechać na miesiąc miodowy?

Czy kamerzysta na weselu jest jeszcze potrzebny?

Organizując wesele, staramy się zapewnić wszystko, co potrzebne, ale przy tym trzymać w ryzach wydatki. Czasem przychodzi myśl, żeby zrezygnować z pewnych usług, np. kamerzysty, którego zatrudnia się coraz rzadziej. Czy to dobry sposób na oszczędność? A może jego rola jest na weselu nie do zastąpienia?

Jak przybrać samochód do ślubu?

Do ślubu można jechać wieloma środkami transportu, ale znaczna większość młodych par wybiera samochód, nowoczesny lub zabytkowy. Każdy jednak musi być odpowiednio udekorowany. Jak to zrobić najlepiej?

Oryginalny pomysł na prezent ślubny

Chociaż w momencie planowania prezentu ślubnego, pierwszym pomysłem, który przyjdzie nam do głowy może być koperta z gotówką, to warto uruchomić swoją kreatywność i postarać się zaskoczyć Młodą Parę niestandardowym podarunkiem. Jakim? Oto kilka propozycji!
Top