Ślub

Kalisz – miasto z tradycją

Kalisz to jedno z najstarszych miast w Polsce. To miejsce, gdzie wydarzyło się wiele ważnych zdarzeń dla naszego kraju i nie tylko. To także miasto, gdzie warto zorganizować swój ślub i wspaniałe wesele, które będzie wspomnieniem na długie lata. Bliskość zachodniej granicy państwa sprawia, że przejmuje się wiele rzeczy z Niemiec.

Dylemat związany z wyborem sali weselnej

Przed wyborem odpowiedniej sali weselnej stanie prędzej czy później każda para planująca ślub. Jaką salę wybrać, jakie powinna spełniać standardy i czy wreszcie będzie sala odpowiadająca naszym gustom estetycznym? Jeśli zadajecie Państwo sobie takie pytania, to poniższy tekst powinien dać kilka cennych wskazówek.

Gdzie zorganizować wesele?

Wybór miejsca, w którym chcielibyśmy urządzić zabawę weselną nie jest łatwy. Nie dość, że mamy do czynienia z dużym wyborem różnych stylistycznie miejsc, to jeszcze musimy je zarezerwować odpowiednio wcześnie
by wybór ten w ogóle mieć.

Gdzie wymarzone wesele?

Jakość zabawy weselnej i samopoczucie gości ma ścisły związek z wyborem miejsca na wesele. Mogą to być tradycyjne sale weselne, remizy strażackie lub domy weselne. Inne pomysły także warto jest rozważyć.

W poszukiwaniu sali weselnej

Sale weselne przez pewien czas wyrastały jak grzyby po deszczu. Dlatego teraz jest w czym przebierać. Oczywiście warunki oraz ceny czasami znacznie się od siebie różnią, jednak całkiem spora ilość takich miejsc ma jedną zasadniczą zaletę: wymusza na ich właścicielach dbałość zarówno o jak najwyższą jakość świadczonych usług, jak i o przystępną cenę.

Sesja plenerowa na Mazowszu

Aktualnie fotografia jest niezwykle istotną dziedziną w życiu każdego człowieka. Dzięki dostępnej technologii robimy zdjęcia wszędzie i w każdej chwili. Nic więc dziwnego, że planując ślub, jedną z najważniejszych rzeczy jest wybór dobrego fotografa. Poza naszą pamięcią, to on zachowa dla nas najpiękniejsze wspomnienia.

Sesja ślubna w romantycznym miejscu

Poznaliście się na Mazurach? Po raz pierwszy pocałowaliście się w Łebie? On oświadczył się na Giewoncie? A może po prostu oboje kochacie Pragę? Skoro z jakiś konkretnym miejscem wiążą nas szczególne uczucia może warto byłoby zacząć odkładać już teraz pieniądze i na plener ślubny pojechać właśnie tam, gdzie zaczęła się nasza miłosna historia!

By biesiada weselna była udana

Dzień ślubu i wesela to jedna z ważniejszych chwil w naszym życiu. Pragniemy by wszystko było zapięte na ostatni guzik. Dlatego tak ważny jest dobór właściwej sali, gdzie będzie odbywała się zabawa weselna. Jakby nie spojrzeć, będzie to miejsce, w którym goście tej uroczystości spędzą lwią część tego wyjątkowego dnia (czy nawet dni).

A może maluchem do ślubu?

Jeszcze kilka lat temu do ślubu należało jechać jak najlepszym i jak największym, sportowym lub ekskluzywnym samochodem. Dzisiaj coraz częściej widzimy podjeżdżające pod kościół „maluszki”, czy Syreny
i to niekoniecznie świeżo odrestaurowane!

Ślub w zasięgu świata

Każdy z nas marzy o idealnym ślubie. Istnieje mnóstwo opcji takich jak: turkusowa plaża bądź ślub pod baldachimem wśród gwiazd. Poniżej przedstawię Ci 10 najpiękniejszych egzotycznych miejsc na wesele. Sprawią one, że ten dzień zaliczysz do najwspanialszych w swoim życiu i będziesz wspominać go każdego dnia z uśmiechem.

Artystyczne fotografie ślubne

Często Pary Młode zastanawiają się nad sensem zatrudnienia na swój ślub profesjonalnego fotografa. Przecież żyjemy w czasach tak rozwiniętej technologii, że dobre zdjęcia może zrobić niemalże każdy. Istnieje wiele przesłanek, aby jednak odwieść od takiego myślenia.

Czym udać się na swój ślub?

Na sukces ceremonii ślubu i wesela składa się wiele czynników. Każdy szczegół jest ważny. Także dobór samochodu to rzecz istotna, nie tylko ze względów praktycznych, ale i estetycznych. Przyjrzyjmy się opcji dojazdu na własny ślub.

Spontaniczność i oryginalność – sesja ślubna

Fotografie ślubne to jedyna w swoim rodzaju pamiątka, do której powracamy z ochotą. Dzięki nim odświeżamy w pamięci dzień wypowiedzenia sakramentalnego „tak” i z perspektywy upływających lat przeżywamy te momenty na nowo. Współczesne albumy ślubne wypełnione są nie tylko reportażowymi fotografiami ze ślubu i wesela, ale wzbogacają je także ujęcia z sesji plenerowej.

Film z wesela powinien być wartki

Kamery wideo są już niemal wcześniej. Na parkingu w hipermarkecie a nawet w naszych telefonach komórkowych. Filmowanie stało się tak powszechną dziedzina życie, że za kamerę może chwycić niemalże każdy.

Darmowe zdjęcia ślubne ?

W ciągu ostatnich kilku lat oferty fotografów, którzy proponują darmowe sesje ślubne, pojawiają się jak grzyby po deszczu. Wiele osób zastanawia się pewnie, jaki haczyk tkwi w takich ofertach. Otóż
żaden!

Suknia ślubna powinna dawać komfort

Wybór właściwej sukni ślubnej to jedna z licznych karkołomnych niemal decyzji jakie należy podjąć przed dniem ślubu. Każda Panna Młoda pragnie w tym dniu prezentować się wyjątkowo. Aby tak się stało, poszukiwania wymarzonej i pasującej do postury przyszłej żony sukni należy zapoczątkować na długo przed ceremonią ślubu.

Krok numer jeden: szukamy sali weselnej

Miejsce gdzie odbędzie się zabawa weselna jest bardzo ważne. Nie wystarczy patrzyć tylko na pojemność sali oraz cenę wynajmu. Jest wiele innych ważnych rzeczy, które mają bardzo istotny wpływ w tej decyzji.

A co jeśli limuzyna nie zapali? - jak wybrać auto do ślubu

Limuzyną, stylowym youngtimerem, najnowszym BWM, a może zadbanym Fiatem 126p? Upodobania są rożne, niestety większość z nas nie posiada żadnego z powyższych w swoim garażu, chcąc więc jechać którymś z nich do ślubu musi go po prostu wypożyczyć. A co, jeśli wiekowy pojazd nie będzie chciał ruszyć spod kościoła?...

Weselny rekonesans - organizacja!

Organizacja ślubu i wesela to bardzo pracochłonne przedsięwzięcie. Jedną z pierwszych spraw, które trzeba odhaczyć na długiej liście obowiązków jest wynajęcie właściwego lokalu weselnego. To jest bardzo ważna sprawa.

Dobra zabawa w remizie

Przygotowania do dnia ślubu i wesela są niezwykle mozolne. Każda decyzja wydaje się ważna i wpływa na efekt końcowy. Jednym z ważniejszych wyborów dotyczy właściwej sali weselnej, w której przyjdzie gościom bawić się do białego rana.
Top