Ślub

A może maluchem do ślubu?

Jeszcze kilka lat temu do ślubu należało jechać jak najlepszym i jak największym, sportowym lub ekskluzywnym samochodem. Dzisiaj coraz częściej widzimy podjeżdżające pod kościół „maluszki”, czy Syreny
i to niekoniecznie świeżo odrestaurowane!

Ślub w zasięgu świata

Każdy z nas marzy o idealnym ślubie. Istnieje mnóstwo opcji takich jak: turkusowa plaża bądź ślub pod baldachimem wśród gwiazd. Poniżej przedstawię Ci 10 najpiękniejszych egzotycznych miejsc na wesele. Sprawią one, że ten dzień zaliczysz do najwspanialszych w swoim życiu i będziesz wspominać go każdego dnia z uśmiechem.

Artystyczne fotografie ślubne

Często Pary Młode zastanawiają się nad sensem zatrudnienia na swój ślub profesjonalnego fotografa. Przecież żyjemy w czasach tak rozwiniętej technologii, że dobre zdjęcia może zrobić niemalże każdy. Istnieje wiele przesłanek, aby jednak odwieść od takiego myślenia.

Czym udać się na swój ślub?

Na sukces ceremonii ślubu i wesela składa się wiele czynników. Każdy szczegół jest ważny. Także dobór samochodu to rzecz istotna, nie tylko ze względów praktycznych, ale i estetycznych. Przyjrzyjmy się opcji dojazdu na własny ślub.

Spontaniczność i oryginalność – sesja ślubna

Fotografie ślubne to jedyna w swoim rodzaju pamiątka, do której powracamy z ochotą. Dzięki nim odświeżamy w pamięci dzień wypowiedzenia sakramentalnego „tak” i z perspektywy upływających lat przeżywamy te momenty na nowo. Współczesne albumy ślubne wypełnione są nie tylko reportażowymi fotografiami ze ślubu i wesela, ale wzbogacają je także ujęcia z sesji plenerowej.

Film z wesela powinien być wartki

Kamery wideo są już niemal wcześniej. Na parkingu w hipermarkecie a nawet w naszych telefonach komórkowych. Filmowanie stało się tak powszechną dziedzina życie, że za kamerę może chwycić niemalże każdy.

Darmowe zdjęcia ślubne ?

W ciągu ostatnich kilku lat oferty fotografów, którzy proponują darmowe sesje ślubne, pojawiają się jak grzyby po deszczu. Wiele osób zastanawia się pewnie, jaki haczyk tkwi w takich ofertach. Otóż
żaden!

Suknia ślubna powinna dawać komfort

Wybór właściwej sukni ślubnej to jedna z licznych karkołomnych niemal decyzji jakie należy podjąć przed dniem ślubu. Każda Panna Młoda pragnie w tym dniu prezentować się wyjątkowo. Aby tak się stało, poszukiwania wymarzonej i pasującej do postury przyszłej żony sukni należy zapoczątkować na długo przed ceremonią ślubu.

Krok numer jeden: szukamy sali weselnej

Miejsce gdzie odbędzie się zabawa weselna jest bardzo ważne. Nie wystarczy patrzyć tylko na pojemność sali oraz cenę wynajmu. Jest wiele innych ważnych rzeczy, które mają bardzo istotny wpływ w tej decyzji.

A co jeśli limuzyna nie zapali? - jak wybrać auto do ślubu

Limuzyną, stylowym youngtimerem, najnowszym BWM, a może zadbanym Fiatem 126p? Upodobania są rożne, niestety większość z nas nie posiada żadnego z powyższych w swoim garażu, chcąc więc jechać którymś z nich do ślubu musi go po prostu wypożyczyć. A co, jeśli wiekowy pojazd nie będzie chciał ruszyć spod kościoła?...

Weselny rekonesans - organizacja!

Organizacja ślubu i wesela to bardzo pracochłonne przedsięwzięcie. Jedną z pierwszych spraw, które trzeba odhaczyć na długiej liście obowiązków jest wynajęcie właściwego lokalu weselnego. To jest bardzo ważna sprawa.

Dobra zabawa w remizie

Przygotowania do dnia ślubu i wesela są niezwykle mozolne. Każda decyzja wydaje się ważna i wpływa na efekt końcowy. Jednym z ważniejszych wyborów dotyczy właściwej sali weselnej, w której przyjdzie gościom bawić się do białego rana.

Pamiątkowe zdjęcia ślubne

Bardzo popularne dzisiaj są plenerowe zdjęcia ślubne. Pomysłów może być bez liku. Doświadczony fotograf będzie w stanie zrealizować prawie każdy pomysł pary młodej oraz zaproponować własne. Warto porównać kilka ofert, by wyrobić sobie na ten temat zdanie.

Wybór sali weselnej na wesele i poprawiny

Nie tylko liczba zaproszonych gości powinna być uwzględniona w wyborze lokalu weselnego. Wielkie znaczenie ma także pojemność parkietu, menu weselne, miejsca noclegowe oraz inne dodatki. Wszystko wpływa na całokształt jakości imprezymającej odbyć się w tym miejscu.

Wartki film z wesela

Jakość filmu z wesela powinna w pełni satysfakcjonować odbiorcę. Dlatego bardzo ważny jest dobry wybór specjalisty w tym zakresie. Poniżej staramy się zwrócić uwagę co jest najważniejsze w wyborze tej usługi.

Sala weselna - na co zwrócić uwagę wybierając lokal weselny

Po długich poszukiwaniach w końcu wybraliśmy lokal, w którym chcemy weselić się razem z naszymi gośćmi. Jednak żeby dzień naszego ślubu rzeczywiście należał do wesołych trzeba pamiętać aby zapytać w lokalu o każdy najmniejszy szczegół i zapisać go w umowie. Np. o to, czy w terminie naszego wesela nie ma zaplanowanych remontów lub czy nasze pieniądze przeznaczone na podróż poślubną nie pokryją zużycia prądu, gazu i wody...

Poszukaj dobrego fotografa ślubnego

Aby przygotować niezapomniane wesele i piękny ślub potrzeba nam nie tylko sporej gotówki ale także sporo pracy i pomysłowości. Aby wesele nie był tendencyjne i się czymś wyróżniało coraz więcej par poszukuje różnego rodzaju rozwiązań, które zagwarantują przyjęciu to, że będzie ono wyjątkowe.

O co pytać fotografa ślubnego - czyli garść pytań co ustalić z fotografem

99% Młodych Par chce, żeby profesjonalny fotograf udokumentował ich najważniejszy dzień w życiu. Warto wiedzieć czego wcześniej się dowiedzieć aby potem nie było niepotrzebnych nerwów. Nie bójmy się prosić o wpisanie do umowy istotnych dla nas szczegółów. O ile oczywistością jest zapisanie w umowie daty, o tyle trzeba pamiętać aby zanotować dokładne godziny wykonywania usługi. Jeżeli pragniemy by fotoreportaż z naszego ślubu obejmował także przygotowania musimy ustalić o której godzinie nasz fotograf ma się pojawić w domu Pani czy Pana Młodego.

Kwiaty na Wasz ślub są ważne

Kwiaty to nieodłączny element na każdym weselu. Panna Młoda idąc do ołtarza, trzyma w rękach wiązankę ślubną. Oprócz tego aby pokazać jak bardzo wyjątkowy jest ten dzień, dekorujemy także kościół, samochód którym jedziemy do ślubu oraz salę weselną. Zobacz o czym warto pamiętać, organizując ślub i wesele.

Koszty fotografii ślubnej

Wybór odpowiedniego fotografa ślubnego ma wielkie znaczenie, gdyż jakość zdjęć ma na to wpływ. Pewnych chwil nie da się powtórzyć i dlatego nie może się tym zająć przypadkowa osoba. Doświadczenie jest tutaj w cenie.
Top