Zaskocz młodą parę wyjątkowym prezentem ślubnym

Zaskocz młodą parę wyjątkowym prezentem ślubnym
Pieniądze, komplet pościeli lub sztućców albo ekspres do kawy? To prezenty bardzo często wręczane z okazji wesela. A gdyby tak raz zaryzykować i zaplanować dla pary młodej coś naprawdę wyjątkowego? W końcu to jedyna okazja, aby sprawić im taką niespodziankę!

Czy jesteś osobą bardzo bliską młodej parze, czy tylko wybierasz się na wesele jako dalszy znajomy lub członek rodziny, warto dać z siebie więcej, niż zazwyczaj i zaskoczyć parę młodą wyjątkowym prezentem. Zrezygnuj z „oklepanych” podarków i postaraj się wręczyć coś, o czym większość gości nie pomyśli, a co tym samym przyda się nowożeńcom. O czym jeszcze trzeba pomyśleć?

Trzeba mieć pomysł

Wyjątkowy prezent ślubny wcale nie musi być drogi! Możesz oczywiście ufundować komuś wyjazd w „ciepłe kraje” albo kompleksowy remont mieszkania, ale to jedyna opcja, która ucieszy nowożeńców. Ważniejszy jest kreatywny pomysł i znajomość potrzeb obdarowanych. Dobrze dobrany prezent i element zaskoczenia sprawią, że młoda para nigdy go nie zapomni.


Podaruj coś wyjątkowego

Pierwszym krokiem jest kreatywny pomysł na prezent. Oczywiście większość gości podaruje pieniądze lub jakieś sprzęty do domu, zrezygnuj z tych opcji i staraj się pomyśleć o czymś bardziej wyjątkowym. Zastanów się przy tym, jakie przedmioty lub wrażenia mogłyby ucieszyć nowożeńców. Czy młody pan jest fanem lotnictwa lub historii XX wieku? Podaruj mu model samolotu albo uczestnictwo w rekonstrukcji historycznej bitwy z czasów II Wojny Światowej. Może panna młoda bardzo dba o wygląd i interesuje się modą?
 

Przydatny prezent

Dobrym pomysłem może być wykupienie jej zakupów ze stylistą. Podobny prezent można podarować dla pary, elegancki i stylowy wygląd jest zawsze mile widziany, a więc taki prezent bardzo się przyda. Można także postawić na prezent może nie przydatny, ale za to dowcipny np. zabawkowy samochód na baterie, do którego dodany śmieszny komentarz. Możliwości są wręcz nieograniczone! Postaraj się uruchomić wyobraźnię i myśleć niestandardowo, coś niezwykłego na pewno przyjdzie ci do głowy!

 


Złóż nietypowe życzenia

W parze z prezentem powinny iść nietypowe życzenia. Najpierw możesz pomyśleć o ich formie i zamiast pisania ich na kartce nagrać je w formie krótkiego filmiku. Możesz namówić do tego także innych znajomych pary, dzięki czemu taki podarek będzie jeszcze bardziej efektowny. Potem zastanów się nad treścią. Może będziesz w stanie napisać wiersz lub piosenkę? Może masz jakiś inny pomysł na to, jak zaskoczyć młodą parę? Ważne, żeby życzenia płynęły od serca i sprawiły nowożeńcom przyjemność. Dobrze, jeśli będą kreatywne i dowcipne, to sprawi, że obdarowani zapamiętają je na lepiej i jeszcze długi czas po weselu będą je wspominać.


Zapakuj prezent z pomysłem

Niezależnie od tego, czy twój prezent jest zwykły, czy wyjątkowy, warto zapakować go w jakiś nietypowy sposób. O pomoc można poprosić np. w kwiaciarni, ale lepiej zrobić to samemu, korzystając z pomocy licznych przewodników w Internecie. Nie jesteś dobry w pracach manualnych? Nie przejmuj się, to naprawdę nic trudnego, a wrażenie, które taki prezent zrobi na nowożeńcach, będzie jedyne w swoim rodzaju. Czasem warto się postarać, aby sprawić radość naszym bliskim.

 

Autor: Kinga Jaromin

Polecane artykuły

Prezenty ślubne – zwyczaje i oczekiwania Prezenty ślubne – zwyczaje i oczekiwania
Goście weselni często nie potrafią zdecydować się na wybór odpowiedniego prezentu dla młodej pary. Nie zawsze wiąże się to z pustą kieszenią, lecz z kupnem takiego prezentu, który będzie jedyny i niepowtarzalny. Niestety często młoda para dostaje tak...
Czytaj więcej

Wasze komentarze (0)

  • Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Top