Obrączki ślubne

  Obrączki ślubne – vademecum młodej pary

  Wybór obrączek ślubnych jest jednym z najważniejszych kwestii przy planowaniu wesela, ponieważ bez nich niestety ani rusz. Pary nakładają je sobie zarówno przy ślubie kościelnym jak i cywilnym, dlatego warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze.

  Intrygują cię niebanalne rozwiązania ślubne? Postaw na srebrne obrączki!

  Ślub jest bez wątpienia jednym z najpiękniejszych i przełomowych momentów w życiu każdej pary. Nawet Ci, którzy nie są wyjątkowymi romantykami starają się, aby ten dzień był na swój sposób wyjątkowy. Ślub to także wiele tematów, a jednym z podstawowych oprócz np. sukienki ślubnej są obrączki i ich wybór. Postaw na niebanalne rozwiazanie i wybierz srebrne obrączki! Zachęcamy do zapoznania się z argumentami przedstawionymi w Naszym artykule mówiącymi "za" temu rozwiązaniu.

  Cel: obrączki idealne. Jak wybrać, aby nie żałować?

  Jak wybrać obrączki idealne, aby potem nie żałować? To biżuteria, która będzie służyć Tobie oraz Twojej drugiej połówce do końca życia i jednocześnie będzie symbolizować Wasze uczucie – postaraj się wybrać mądrze i odpowiedzialnie!

  Ślub i wesele – o czym należy pamiętać?

  Ślubne obrączki trzeba dobrze wybrać. Jest wiele rodzajów obrączek na rynku. Oboje z nowożeńców powinni je wybrać. Trzeba się zastanowić nad metalem, z którego będą zrobione, nad wzornictwem i ewentualnym grawerem.

  Zakup obrączek ślubnych – wydatek na lata

  Wybór obrączki ślubnej to ważna rzecz. Przyszła para młoda powinna wspólnie dokonać tego wyboru. Funkcja obrączek ma związek z jednością. Trzeba zdecydować się na odpowiedni jej styl. Z grawerem czy bez? Postaramy się Wam pomóc.

  Obrączki ślubne i związane z nimi mity

  Obrączki ślubne, to wyjątkowa biżuteria, która doczekała się niezwykle wielu różnych mitów czy przesądów. Te przesądy i mity dotyczą sposobu zakupu obrączek, zakładania, przechowania. Sprawdźcie sami, o jakich przesądach mowa.

  Obrączki idealne? Jak wybrać, aby nie żałować?

  Obrączki ślubne trzeba wybrać mądrze i nie jest to taka łatwa decyzja jakby się na pierwszy rzut oka wydawało. Dzisiejsze materiały i możliwości związane ze zdobieniami i grawerem mogą bardzo dużo namieszać. Spójrzmy co jest do wyboru na rynku.

  Wszystko, co warto wiedzieć o obrączkach

  Obrączki ślubne są symbolem zawarcia małżeństwa. To one na co dzień przypominają o tym dniu, kiedy zostały nałożone na palec. Trzeba wiedzieć kiedy i jak je wybrać. Można zdecydować się na odpowiedni styl oraz różne grawery.

  Wybieramy ślubne obrączki

  Obrączka ślubna stanowi symbol związku kobiety i mężczyzny. To jak ona wygląda ma wielkie znaczenie. Dobrze jest sprawdzić wcześniej styl i formy jubilerskich obrączek. Ślub zwykle ma się jedn raz w życiu.

  Jakie obrączki wybrać?

  Przyjęło się, że zakochana para nakłada sobie na palce obrączki, które są symbolem ich miłości. Robi się to w kościele lub w Urzędzie Stanu Cywilnego. Jakie obrączki ślubne wybrać u jubilera? Wybór jest bardzo duży.

  Nietypowe obrączki ślubne

  Hitem dla wielbicieli oryginalnej biżuterii stały się obrączki, które razem złączone tworzą całość. Wiele ciekawych pomysłów na obrączki ślubne można spotkać, a poniżej zestawiamy niektóre z nich. Możliwości jest sporo.
  Top