Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Wybieramy ślubne obrączki

Wybieramy ślubne obrączki
Najważniejszą rzeczą scalającą Wasz związek jest miłość, ale najlepszym jego symbolem jest obrączka jaką zakładacie sobie nawzajem podczas uroczystości zaślubin w kościele lub urzędzie stanu cywilnego. Nad jakimi rzeczami warto zastanowić się wybierając sobie idealna parę?

Przede wszystkim musicie przemyśleć czy chcecie, aby były one zakupione w sklepie sieciowym, czy u jubilera. We Wrocławiu możemy znaleźć bardzo wiele sklepów z biżuterią. W galeriach handlowych roi się od jubilerskich sieciówek. Musimy jednak wiedzieć, że mogą one różnić się cenowo od małego jubilera, choć możemy tam natknąć się na niezłe promocje albo – w alternatywie – kupić obrączki z niższej próby złota, która poprzez domieszki jest mniej miękka, a przez to bardziej odporna na zniekształcenia. Kupując obrączkę z wyższej próby musimy niestety zainwestować i jeśli chcemy mieć ją niezniszczoną latami, zróbmy ją nieco grubszą.


Pogoda ma znaczenie

Wybierając rozmiar zwróćmy uwagę na pogodę. Jeśli dzień jest upalny, nasze palce są nieco spuchnięte, dlatego wtedy nie możemy wziąć zbyt luźnej obrączki, ponieważ gdy opuchlizna zejdzie, może ona okazać się za duża. Wybierz taką w sam raz, która nie schodzi łatwo z palca. Docelowo można też zamówić je w kształcie lunetowym. Jest to specjalna wypukłość wewnątrz nie mająca wpływu na wygląd zewnętrzny, ale dzięki niej obrączkę łatwiej zdjąć z palca. Wybierając wzór, weźmy pod uwagę nasze upodobania, ale i to, że ten krążek pozostanie z nami do końca życia i nie chcemy przecież, aby się nam znudził.

Polecamy porady i artykuły
Wasze komentarze (1)
  • Klara 2018-01-23, 11:28

    Nie wiedziałam, że pogoda ma wpływ na kupno pierścionka. Dobrze wiedzieć, bo dzisiaj z narzeczonym wybieramy się do złotnika Jacka Sikorskiego wybrac nasze obrączki a na dworze mróz.

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top