Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Jakie obrączki wybrać?

Jakie obrączki wybrać?
Obrączka jest symbolem miłości i wierności, jest nieskończona, tak jak uczucie, które łączy dwoje ludzi. Przed ołtarzem albo w Urzędzie Stanu Cywilnego młodzi ludzie składają sobie nawzajem przysięgę i na jej przypieczętowanie wkładają na palce serdeczne prawych dłoni obrączki.

Obrączka jest więc realnym wyrazem uczucia i więzi pomiędzy małżonkami. Powinna być więc wybrana z niezwykłą starannością. Toruńscy jubilerzy przygotowują na specjalne zamówienia obrączki nietypowe, ale też mają szeroki katalog różnego rodzaju obrączek, z którego śmiało można wybrać taką, jaka najbardziej nam odpowiada. Jeszcze 10-15 lat temu zdecydowanie najbardziej popularne były zwykłe – płaskie lub zaokrąglone, obrączki z żółtego złota. Dziś wybór złotej obrączki małżeńskiej wcale już nie jest taki oczywisty.


Coraz bardziej popularne rodzaje złota

Młode pary coraz częściej decydują się na zakup obrączek z białego złota lub ze złota trójkolorowego. Popularnością cieszą się obrączki ze szlachetnej platyny, czy też z tytanu. Srebro również powoli wraca do łask, choć zwykle jest łączone z innym metalem szlachetnym. Jubilerzy z Torunia proponują młodym parom przygotowującym się do wstąpienia w związek małżeński obrączki z grawerami. Na wewnętrznej stronie obrączki grawerowana jest data ślubu, imiona lub inicjały młodych, a także romantyczne sentencje w różnych językach. Im większa obrączka, tym większa jest liczba znaków, jakie może zawierać grawer.


Pomysłowość nie zna granic

Ekskluzywne obrączki ślubne, jakie można spotkać w renomowanych salonach jubilerskich w Toruniu, oferują obrączki zdobione cyrkoniami, brylantami, czy innymi kamieniami szlachetnymi. Jeśli ktoś chce wyróżnić się z tłumu podobnych par młodych, może zamówić obrączkę z "okruchem kosmosu", czyli z kawałkiem meteorytu. Wszelkie niecodzienne propozycje w zakresie obrączek ślubnych przyciągają uwagę par narzeczeńskich, choć tylko najodważniejsze z nich decydują się na zakup takiej obrączki. W końcu, para młoda ma zamiar nosić ją całe życie, dlatego też należy wybrać taką obrączkę, która będzie miała charakter ponadczasowy.

Polecamy porady i artykuły
Wasze komentarze (1)
  • Makayla238 2018-01-23, 11:27

    Moim zdaniem klasyczne, płaskie obrączki są najpiękniejsze i takie też wybrałam z mężem u złotnika Jacka Sikorskiego, ale wiadomo każdy kupuje takie jak mu się podobają, a trendy jeśli chodzi o śluby się zmieniają, także jeśli chodzi o obrączki.

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top