Ślub

Zdjęcia ślubne z Raciborza

Ślub jest wydarzeniem niezwykle ważnym i podniosłym. Towarzyszą mu emocje, radość, jak i łzy szczęścia. Warto uchwycić na fotografiach te najpiękniejsze chwile w życiu, aby móc zawsze do nich powrócić pamięcią.

Wasze wesele w Przemyślu

Wybór miejsca na wesele to kluczowa sprawa, związana z przygotowaniami przedślubnymi. To ona nadaje charakteru i kształtu całej uroczystości. Przy wyborze sali weselnej, bardzo ważne jest określenie stylu, w jakim chcielibyśmy zorganizować wesele.

Plenerowa sesja w Przemyślu

Przemyśl to wyjątkowe miasto, które jest jednym z najstarszych miast Polski. Znajduje się w nim wiele zabytków oraz ciekawych miejsc, w których można zorganizować niezapomnianą sesję zdjęciową. Trzeba tylko wybrać odpowiedniego fotografa.

Zdjęcia studyjne i plenerowe

Fotografia ślubna może mieć wiele opcji. Plener i studio to jednak najpopularniejsze połączenie. Sesja tylko we dwoje wraz z profesjonalnym fotografem to duże emocje i szansa na popisanie się wyjątkowymi pomysłami. Plener natomiast trzeba odpowiednio zaplanować. Skończcie ze sztampowymi miejscami i pomyślcie, gdzie można odnaleźć urok prawdziwej miłości.

Sala weselna w Pruszkowie

Ślub to jedno z najwspanialszych wydarzeń w życiu, a wybór sali na tę okazję, to jedna z najważniejszych spraw. Warto dobrze przemyśleć każdy szczegół, zanim podejmiecie ostateczną decyzję. Najważniejsze, by zabrać się za to jak najprędzej.

Wyjątkowe zdjęcia ślubne

Ślub i wesele to najważniejszy czas w życiu każdego człowieka. Dobrze zrobione zdjęcie, pozwala na przypomnienie sobie za kilka lat chwili, w której wkraczaliśmy na zupełnie nowe ścieżki naszego życia.

Weselna fotografia - pozowanie bez obaw

Tak! Udało się! Dobry fotograf ślubny zdecydował się uwiecznić Wasz ślub. Chwilowa euforia zamienia się po chwili w strach. Przecież my nie potrafimy pozować! Bez paniki, za chwilę poznasz kilka prostych technik, które sprawią, że zdjęcia będą prawdziwym dziełem sztuki.

Cena a jakość - sprawdź zanim wynajmiesz!

Dużo dzisiaj mówi się o jakości. Problem stosunku ceny do jakości zawiera szereg weselnych zagadnień. Główną wątpliwością jest najczęściej odróżnienie świetnego lokalu od podrzędnej marki. Artykuł pokaże Ci jak porównywać domy weselne. Dzięki temu nie wpadniesz w żadną pułapkę.

Struktura dobrego filmu z wesela

Czym charakteryzuje się film ślubny - poznaj działanie profesjonalistów i spraw, aby Twoje wesele zostało utrwalone na długo.Dzień ślubu odbywa się pewnymi schematami. Oczywiście muszą być one umieszczone na filmie ślubnym, ale nie można przesadzać z ich długością.

Nietuzinkowe ślubne fotografie

Z pewnością zależy Wam na pięknych ślubnych fotografiach, do których wielokrotnie z chęcią będziecie powracać, dlatego nie tylko powinniście wyszukać odpowiedniego fotografa, ale i włożyć w przygotowania do sesji zdjęciowej odrobinę serca.

Przedślubne formalności w Urzędzie Stanu Cywilnego

Każda przyszła para młoda niezależnie czy decyduje się na ślub cywilny czy też konkordatowy, musi dopełnić kilku formalności w USC. Konieczna jest osobista obecność obojga narzeczonych. By potwierdzić swoją tożsamość zabrać należy ze sobą dowody osobiste.

Plener ślubny w Pabianicach

Każda para marzy o tym, by mieć piękne pamiątki ze ślubu i z wesela w postaci zdjęć. Fotografia jest bowiem taką dziedziną, która przed laty była modna, później jednak nastała era kamer wideo i zaczęła tracić na wartości, a niedawno odrodziła się na nowo.

Formalności w Urzędzie Stanu Cywilnego

Niezależnie czy zamierzacie zawrzeć cywilny czy też konkordatowy związek małżeński, musicie dopełnić kilku formalności w USC. W przypadku ślubu cywilnego można udać się do dowolnej placówki urzędu. Narzeczeni pragnący zawrzeć małżeństwo wyznaniowe, zobowiązani są udać się do USC.

Upominki zamiast kwiatów

Od lat panuje zwyczaj przekazywania nowożeńcom wraz z życzeniami ślubnymi bukietów kwiatów. Ostatnimi czasy zaczęło się to jednak zmieniać i nowe trendy przywędrowały także do Mysłowic. Narzeczeni coraz częściej proszą swoich gości, aby zamiast kwiatów podarowali im jakieś inne drobne upominki.

Niezbędne formalności w Urzędzie Stanu Cywilnego

Jedną z przedślubnych formalności jaką musi dopełnić przyszła młoda para, jest stawienie się w Urzędzie Stanu Cywilnego wraz z dowodem osobistym. Potrzebny może być także odpis skrócony aktu urodzenia.

Wystarczy błysk spontaniczności!

Zdjęcia ślubne to wyjątkowa pamiątka z naszego ślubu i wesela, a także jeden z nielicznych sposobów, by odtworzyć sobie piękne chwile tamtego dnia, z minionych lat?. Powinno się o te wspomnienia wcześniej zadbać.

Mielec - wyjątkowe miejsce na wesele

Jeszcze do niedawna panowała moda na przeprowadzanie się do miasta. Jednak ostatnie lata zahamowały ten trend. Każdy szuka teraz miejsca na wsi, gdzie można odpocząć. Dlatego też coraz częściej organizuje się także wesela w małych miejscowościach.

Wybór lokalu na wesele

Lokal na ślub i wesele to kluczowa sprawa podczas przygotowań ślubnych. Odpowiednia sala weselna nadaje kształtu całej uroczystości. To właśnie dobra zabawa zależy od wyboru właściwej sali weselnej. Dobrze ją jest jak najszybciej wybrać.

Plenerowa sesja ślubna

Zdjęcia ślubne i styl wykonywanych przez fotografa zdjęć to sprawa indywidualnych gustów. Coraz więcej par decyduje się na plenerową sesję ślubną, która odbywa się w scenerii przyrody, lub też zabytkowych budowli.

Zdjęcia wykonane na ślubie i w plenerze

Zdjęcia są wspaniałą pamiątką, która przypomina nam o szczęśliwych i ekscytujących chwilach z naszego życia. Są one jednocześnie znakomitym wsparciem dla pamięci, kiedy to po kilku lub kilkunastu latach chcemy sobie przypomnieć dawne uroczystości czy wyjazdy turystyczne.
Top