Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Najbardziej kreatywne prezenty ślubne

Kobieta i kreatywny prezent ślubny - wesele.com.pl
Na liście pomysłów na prezent ślubny zapisałeś toster lub czajnik? Nie wahaj się! Wyrzuć tę notatkę do kosza i dowiedz się jak podarować nowożeńcom emocje, których nigdy nie zapomną. Kreatywny prezent ślubny wcale nie musi być drogi. Poznaj inspiracje na wyjątkowe podarunki ślubne, które zaskoczą Młodą Parę.

Oczywiście, że możesz w dniu ślubu wręczyć Młodej Parze bukiet pięknych kwiatów i elegancką kopertę z życzeniami i "wkładką" z gotówki. Czy jednak nie byłoby ciekawiej podarować nowożeńcom prezent, który ich naprawdę zaskoczy? Być może zastanawiasz się teraz jaki prezent wywoła "efekt WOW" i wpisze się idealnie w zainteresowania Pary Młodej. Są pomysły, które zaskakują kreatywnością bez konieczności wydawania sporych środków. Zobacz jakie pomysły na kreatywne prezenty przygotowaliśmy.

Kreatywny prezent ślubny... Czyli jaki?

Wspomniany wyżej "efekt WOW" to ten moment kiedy radość połączona z zaskoczeniem odbiera Ci mowę. Z pewnością znasz to uczucie. Którz nie chciałby otrzymać prezentu, który wywoła w nim tak pozytywne emocje? Podarowanie takiego prezentu to również ogromna przyjemność. Oprzyj więc poszukiwania prezentu na emocjach. To właśnie tego rodzaju prezenty cieszą najbardziej - te, które budzą w nas pozytywne uczucia. 

Ślubny prezent z perspektywą

"...i żyli dłogo i szczęśliwie" - te słowa padają często w bajkach dla dzieci, w których para bohaterów rozpoczyna życie razem. Ślub to właśnie moment, w którym narrator powinien te słowa wypowiedzieć. Wszyscy bowiem życzymy nowożeńcom długiego wspólnego życia i radości każdego dnia. Skoro więc myślimy o przyszłości Młodej Pary, świetnym pomysłem na ślubny prezent jest podarunek, który zyska na wartości z biegiem lat. Pięknym prezentem będzie butelka drogiego alkoholu - wina, whisky czy koniaku - który za dziesięć lat będzie smakować znacznie lepiej, zyska zupełnie nowe walory smakowe, podobnie jak życie mieni się wieloma barwami. Dodaj do butelki karnecik z zapiskiem, by Państwo Młodzi otworzyli ją w dniu dziesiątej rocznicy ślubu, a prezent sprawi radość zarówno w dniu ślubu, jak i za dekadę gdy przyjdzie czas na otwarcie trunku. Jeżeli dysponujesz większą sumą pieniędzy, możesz zdecydować się na zakup antyku lub dzieła sztuki jako inwestycji na przyszłość - tego rodzaju przedmioty również zyskują na wartości wraz z upływem czasu.

wino na ślub jako prezent dla młodej pary


Prezent na wesele z... crowdfundingu?

Crowdfunding, czyli zbieranie funduszy na różne cele poprzez specjalne strony społecznościowe, stał się w ostatnim czasie bardzo popularny. Często wykorzystywany jest dla celów charytatywnych, ale nie ma żadnych ograniczeń w tym zakresie. Może warto byłoby zaangażować społeczność internetową i zebrać fundusze niezbędne do spełnienia wspólnego marzenia Młodej Pary? Wielkoduszność internautów potrafi zaskoczyć, jeśli tylko uda nam się dobrze opowiedzieć historię związaną z pomysłem. 

Wrażenia w prezencie ślubnym

Choć "kupony na wrażenia" stają się coraz bardziej popularne, to zapewne niewiele par spodziewa się otrzymać taki podarunek. Można pomyśleć o zakupie całodziennego pakietu zabiegów w SPA dla dwojga, ale jeśli nowożeńcy lubią mocniejsze wrażenia, również nie będzie problemu ze znalezieniem czegoś odpowiedniego. Skok ze spadochronem czy wycieczka na poligon, albo przejażdżka Ferrari – opcji jest bardzo wiele! Możemy też opłacić weekendowy wyjazd do któregoś z pięknych miast, może nawet do romantycznego Paryża?
Jeśli odpowiednio wcześniej zarezerwujemy bilety, prezent nie będzie wcale taki drogi, a Para Młoda bez wątpienia zapamięta go na bardzo długo.

 

 

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top