Wesele

Wpadka goni wpadkę (cz. III)

Oczywiście to nasze wesele i my jesteśmy tego dnia najważniejsi, jednak w końcu po to zaprosiliśmy wszystkich gości, żeby weselili się razem z nami i warto byłoby zadbać o ich dobre samopoczucie. Wpadki organizacyjne jednak istnieją.

Wpadka goni wpadkę (cz. II)

Trema, trema i jeszcze raz trema. Ona jest winowajcą wielu nieszczęść. Co możemy zrobić? Nie denerwować się. No tak, łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Przedstawiamy sytuacje, które mogą się zdarzyć każdemu.

Wpadka goni wpadkę (cz. I)

Wydaje Wam się, że wszystko jest zapięte na ostatni guzik i nic nie może Was zaskoczyć? Nic bardziej mylnego
Dzień ślubu to dzień kiedy zaskoczyć może praktycznie wszystko! Co gorsze, większości wpadek nie da się zapobiec ani uniknąć, są też jednak takie, które sami prowokujemy
Jakie przykre niespodzianki zdarzają się Parom Młodym najczęściej?

Co zrobić w sytuacji awaryjnej?

Modlimy się, żeby tego dnia wszystko się udało, żebyśmy wyglądały pięknie, a goście byli zadowoleni. Jednak życie to nie bajka i „awarie” ślubne się zdarzają. Warto być przygotowanym na część z nich. Oto niezbędnik Panny Młodej.

Ślub najpiękniejszym dniem w życiu

Nie ma co ukrywać, że nawet jeśli zaplanujemy wszystkie elementy uroczystości weselnej z dbałością o każdy szczegół, zawsze może pójść coś nie tak. Nie jesteśmy w stanie też przewidzieć wielu rzeczy, jak na przykład pogody, zachowania gości czy nastroju dzieci. Przecież goście nie otrzymują całego planu uroczystości, ponieważ dla nich to ma być po prostu zabawa i chęć dzielenia z nami radości z wesela.

Oczekiwania narzeczonych rosną z roku na rok

Określenie „wesele z bajki” zmienia się mniej więcej co dekadę, a spowodowane jest to transformacjami, jakie zachodzą na rynku ślubnym. Nowe technologie, nowe trendy muzyczne i kulinarne, a do tego coraz bardziej ekstrawagancka moda ślubna i obiekty weselne z pełnym wachlarzem usług, o jakim nawet nie śniło się królom.

Najważniejsze wydarzenie w życiu człowieka

Spośród wielu istotnych wydarzeń w życiu człowieka, ślub jest bezpodstawnie jednym z najważniejszych. Nie mówimy tu tylko o kobietach, ale także o mężczyznach, którzy niecierpliwią się w oczekiwaniu na znalezienie się przed ołtarzem ze swoją ukochaną (chociaż w większości wolą się do tego nie przyznawać).

Rozruszajcie towarzystwo!

Nie chcecie, żeby Wasi goście na weselu nudzili się? Boicie się co zrobić, kiedy parkiet będzie świecił pustkami? Mamy kilka propozycji ciekawych zabaw, które powinny rozruszać towarzystwo. Pamiętajcie jednak żeby nie przesadzić z ich ilością, bo goście nie będą mieli kiedy tańczyć i jeść! Poniżej zabawy, w których udział mogą wziąć właściwie wszyscy goście.

Sprawy ważne i ważniejsze - samochody

Ślub to piękna ceremonia. Jedyne takie wydarzenie w życiu, gdy celebruje się miłość dwojga ludzi, którzy zdecydowali się połączyć swe życiowe ścieżki we wspólną drogę małżeńską. Zanim jednak Młodzi powiedzą sobie sakramentalne "tak", przez kilka tygodni czy miesięcy przygotowują wszystko co związane ze ślubem i weselem. Jednym z elementów, którego nie może zabraknąć jest samochód ślubny. Jak wybrać auto do ślubu?

Ślub kościelny w Żorach

Kościoły w Żorach mogą bardzo dobrze pasować dla par młodych, które zdecydowały się na ślub kościelny. W wielu przypadkach taki ślub posiada znaczącą formę i planowanie związane z nim może się opierać właśnie na konkretnym obiekcie sakralnym.

Podziękowania na weselu - jak zaskoczyć rodziców?

Jednym z najbardziej wzruszających momentów podczas wesela są podziękowania dla rodziców. Para młoda dziękuje wówczas za trud związany z wychowaniem oraz pomoc w organizacji ślubu i wesela. Przeczytaj jak sprawić radość rodzicom podczas podziękowań.

Goście ślubni i świadkowie

Zanim roześlecie ślubne zaproszenia, czeka Was przygotowanie pełnej listy osób, które będą Wam towarzyszyć w tym niesamowitym dniu. Poznaj niepisane zasady, które wiążą się z zapraszaniem gości na ślub.

Trafić w gusta biesiadników

Muzyka w czasie wesela wydaje się być podstawowym czynnikiem regulującym to, czy zabawa jest dobra lub zła. Warto więc wnikliwie przemyśleć wybór odpowiedniej oprawy muzycznej. To bardzo ważna rzecz, która decyduje o jakości zabawy.

Organizacja modnego i pięknego ślubu

Ile ludzi tyle opinii, marzeń, oczekiwań i upodobań. Podobnie ma się z organizacją ślubu i wesela, która przysparza dylematów wszystkim młodym parom. Niewątpliwie rozmach i poziom uroczystości zależy od zasobności portfela młodych czy ich rodziców, ale nie musi tak być zawsze.

Różnorodność na stole weselnym

Każde wesele rozpoczyna się od powitania Pary Młodej, chlebem i solą. Następnie goście wznoszą toast szampanem. To ostatnie dwa elementy weselnego menu, którym musimy się podporządkować. Wybór innych potraw, dań i napojów należy do nas.

Muzyka na weselu podstawą udanej zabawy

O tym, że muzyka podczas wesela jest bardzo ważnym elementem, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Ponieważ wszyscy narzeczeni chcą, aby ich wesele było wyjątkowo udane, starają się ze wszystkich sił, by zadowolić gości.
Top