Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Ślubne życzenia, których Para Młoda nigdy nie zapomni

wesele.com.pl - kwiaty i księga z życzeniami ślubnymi
Aby sprawić radość Młodej Parze w ich wielkim dniu, warto zdecydować się na formę składania życzeń, która uczyni ten dzień jeszcze bardziej niezapomnianym. Zobacz pomysły, które z pewnością zaskoczą nowożeńców.

Choć często składanie typowych życzeń, z okazji urodzin lub imienin, traktujemy jak formalność i nie skupiamy się zbyt mocno na ich formie czy treści, gdy wybieramy się na ślub bliskich nam osób warto postarać się o to by miały bardziej wyszukany charakter. Życzenia "szyte na miarę" sprawią ogromną radość Młodej Parze. Jak zaskoczyć nowożeńców? Zaplanuj życzenia ślubne, których nigdy nie zapomną!
 

Sposób składania życzeń ślubnych

Gdy wybieramy się na ślub kogoś z dalszej rodziny lub pary z którą raczej nie utrzymujemy kontaktów, wkładanie dużej energii w przygotowania do złożenia życzeń nie jest wymagane. Wówczas wystarczy, że kupimy kartkę ślubną, choćby i taką w której umieszczono gotowe życzenia i podarujemy ją nowożeńcom wraz z prezentem. Jeżeli jednak jesteśmy zaproszeni na ślub bliskiej nam osoby - siostry, brata czy dobrych przyjaciół - warto pochylić się nad tematem ślubnych życzeń i zaplanować je w takiej formie, by były dla nich niezapomniane. Wybierając wyjątkową formę składania życzeń, dodajemy nieco własnego wkładu w radość tego wspaniałego dnia.
 

Znajdź oryginalny pomysł na życzenia ślubne

Znając charaktery czy poczucie humoru przyszłych małżonków, możemy pokusić się o przygotowanie miłej niespodzianki dla pary młodej. Oczywiście nie musimy tego robić, lecz jeśli postaramy się o ciekawą formę życzeń ślubnych, możemy mieć pewność, że pozostaną one w ich pamięci na długo. Planując ciekawe, dowcipne, idealnie dopasowane do nowożeńców życzenia, pokazujemy im, jak wiele dla nas znaczą i jak bardzo cieszymy się ich szczęściem. To bardzo ważna oznaka naszego wsparcia i symbol przyjaźni i dobrych relacji. Ponadto, to świetna zabawa zarówno dla Ciebie podczas przygotowywania ślubnych gratulacji i serdeczności, jak i dla zgromadzonych gości weselnych. Jak sprawić by nasze życzenia były wyjątkowe?
 

krótkie życzenia ślubne - przykład


Postaw na własny tekst życzeń ślubnych

Po pierwsze zrezygnujmy z wszelkich gotowych wzorów, szablonów, czy zadrukowanych kartek. Nawet jeśli chcemy po prostu wręczyć życzenia na piśmie, przygotujmy tekst samodzielnie. Bardziej kreatywni mogą pomyśleć o napisaniu wierszyka, czy piosenki, ale nawet kilka słów prosto z serca na pewno zostanie docenione. Warto nawiązać do wspólnych przeżyć lub do marzeń pary, tak aby nie miała ona wątpliwości, że życzenia zostały napisane specjalnie dla nich. Nie bójmy się eksperymentować lub podejść do tematu z humowem. Ciekawe, dowcipne życzenia na pewno zostaną lepiej zapamiętane i docenione przez nowożeńców.


Życzenia filmowe - kreatywnie i z humorem

Ostatnio coraz bardziej popularne robią się życzenia w formie filmiku. Możemy nagrać go sami, albo złożyć się z paczką przyjaciół na wynajęcie kamerzysty i przygotowanie kilkuminutowego video, w którym wystąpimy. Kreatywność i nieszablonowość są tu mile widziane.

Filmik możemy później dodać do Youtube i przesłać Młodej Parze link lub „ukraść” nieco czasu podczas wesela i wyświetlić go na sali, tak by inni goście mogli się cieszyć jego oglądaniem. Innym pomysłem jest nakręcenie własnej relacji z wesela, gdzie będziemy zbierać życzenia od bawiących się gości - taka forma zostanie zapamiętana znacznie lepiej niż najbardziej profesjonalne nagranie.

 


Mowa weselna - życzenia prosto z serca

Choć zwyczaj przemawiania na weselu jest stosunkowo nowy w naszej tradycji, to warto zorganizować mały „przerywnik” w zabawie, na złożenie życzeń Parze Młodej. Może to być zwykłe przemówienie, w którym trochę powspominamy wspólne czasy, okraszając mowę żartami i docinkami (na wzór przemowy świadków na amerykańskim przyjęciu weselnym) albo prezentacja multimedialna zdjęć pary młodej z wesołymi komentarzami. Bardziej odważni mogą spróbować zaserwować taniec lub wystawić scenkę, wszystko zależy od kreatywności i zaangażowania składających życzenia.


Zaplanuj życzenia ślubne z wyprzedzeniem

Bez względu na to, który z wyżej wymienionych sposobów wybierzemy by pogratulować Młodej Parze i życzyć jej szczęścia na nowej drodze życia, z pewnością nowożeńcy docenią gest i pracę włożoną w przygotowanie niespodzianki ślubnej. Miłe wspomnienia z wesela umocnią Twoją relację z Młodymi oraz staną się wspaniałą pamiątką z tego wydarzenia. Będzie to również świetna zabawa, dlatego nie zastanawiaj się - planuj z wyprzedzeniem życzenia ślubne, a sprawisz ogromną radość Młodej Parze.

 


 

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top