Wesele

Catering okolicznościowy – wesela

Wybierając firmę cateringową, warto dobrze zastanowić się nad swoją decyzją. Firmy specjalizujące się w cateringach okolicznościowych powinny odznaczać się przede wszystkim długą tradycją i doświadczeniem.

Weselna muzyka na żywo – jak wybrać zespół?

Wybór zespołu weselnego to jeden z najważniejszych elementów przygotowań do przyjęcia. Od muzyki wiele zależy, m.in. to jak dobrze goście będą się bawić, dlatego powinien być to bardzo dobrze przemyślany krok. Jak należy szukać zespołu, aby być z niego zadowolonym?

„Chcę wodzireja”, czyli uroki zabaw weselnych

Czy zabawy weselne są czymś dobrym, czy raczej nie? Skoro tyle osób na nie narzeka, to dlaczego wciąż są nieodłącznym elementem wielu wesel? Wydaje się, że ich profesjonalne prowadzenie np. przez wodzireja sprawia, że to element imprezy, który zostaje zapamiętany na długo.

Wesele w otoczeniu malowniczych gór

Dzień ślubu to jeden z tych najważniejszych dni, które człowiek pamięta do końca życia – chcąc tego czy też nie… Dlatego zatem tak ogromnie ważne jest to, aby ślub, jak i następujące po nim wesele, zorganizowane były w możliwie najbardziej profesjonalny sposób, bez pominięcia nawet najdrobniejszych szczegółów.

DJ na weselu – oszczędność pieniędzy i świetna zabawa

Dobry DJ równa się dobremu zespołowi, coraz mniej osób w to wątpi. Ci, którzy wciąż nie czuja się przekonani i tak muszą przyznać, że zatrudnienie DJ-a ma wiele zalet. Nie tylko niższy koszt, ale często po prostu świetna zabawa. Czy zatem warto urządzać przyjęcie weselne z DJ-em?

Najlepsze typy sukienek na wesele

Wybierając się na wesele w charakterze gościa, staramy się zadbać o swój nienaganny i modny wygląd. Jakie sukienki sprawią, że będziemy prezentować się zjawiskowo? Oto trzy najlepsze typy sukienek na wesele!

Najgorsza kapela weselna. Historie nowożeńców

Słaba muzyka to czynnik, który potrafi zniszczyć każde wesele. Dlatego wybór zespołu muzycznego trzeba przemyśleć bardzo dokładnie. Co może się stać, jeśli tego nie zrobimy? Oto historie par, które pokazują jak źle może to wpłynąć na weselne przyjęcie.

Konsultant ślubny – niezbędna pomoc czy strata pieniędzy?

Przygotowanie ślubu i wesela to nie lada wyzwanie, które niejednokrotnie spędza sen z powiek przyszłych mężów i żon. Zaplanowanie ceremonii i biesiady weselnej wymaga czasu i pomysłowości. Co jednak, gdy nie czujecie się na siłach organizować tak wielkie wydarzenie? Coraz więcej par decyduje się skorzystać ze wsparcia konsultanta ślubnego. Zobacz kiedy warto zatrudnić profesjonalistę.

Konsultant ślubny – niezbędna pomoc czy strata pieniędzy?

Przygotowanie ślubu i wesela to nie lada wyzwanie, które niejednokrotnie spędza sen z powiek przyszłych mężów i żon. Zaplanowanie ceremonii i biesiady weselnej wymaga czasu i pomysłowości. Co jednak, gdy nie czujecie się na siłach organizować tak wielkie wydarzenie? Coraz więcej par decyduje się skorzystać ze wsparcia konsultanta ślubnego. Zobacz kiedy warto zatrudnić profesjonalistę.

Dlaczego warto urządzić ślub zimą?

Choć lato niezmiennie pozostaje ulubioną porą na organizację wesela, to warto wyłamać się z tego schematu i zorganizować je w zimie. Taka opcja posiada szereg zalet. Jakich zalet? Poniżej niektóre z nich!

Zespół czy DJ – jaka muzyka na weselu?

Prawie każda para narzeczonych, wybierając muzykę na swoje wesele, ma ten dylemat: DJ, czy zespół? Choć każdy ma swoje przekonania to warto rozsądnie przeanalizować zalety i wady obu tych opcji, tak, aby dokonać świadomego wyboru.

Wesele w hotelu - zalety organizacji wesela w hotelu

Idealne wesele to marzenie wielu Młodych Par, ale jego organizacja to niezwykle skomplikowane i pracochłonne przedsięwzięcie. Dlatego też najlepiej powierzyć je fachowcom, którzy mają wieloletnie doświadczanie w tej dziedzinie. Doskonałym miejscem na zorganizowanie przyjęcia weselnego jest hotel.

Jak zorganizować niezapomniane wesele?

Niektóre wesela np. zorganizowane same w sobie są sporą atrakcją, ale jak jeszcze można sprawić, żeby przyjęcie było niezapomniane? Oto kilka dodatkowych atrakcji, które można zapewnić gościom, aby byli zachwyceni naszym ślubem!

Szukasz inspiracji do ślubu? Jedź na targi ślubne!

Niektórzy doskonale wiedzą, jak ma wyglądać ich ślub, inni mają plan, jednak poszukują usługodawców, którzy pomogą im go zrealizować. Jeszcze inne pary poszukują inspiracji, chcą na żywo zobaczyć jakie produkty oferuje branża ślubna, poznać ceny i czas oczekiwania. Podczas targów ślubnych znajdziesz wszystkie firmy z branży w jednym miejscu. Warto skorzystać z tej okazji. Zobacz jaką część organizacji wesela może ułatwić Wam udział w targach.

Wesele najwięcej kosztuje w Warszawie

Jak wynika z wszelkich badań, a także doświadczenia, koszty życia w Warszawie są najwyższe w kraju. Nic dziwnego, że również organizacja ślubu w stolicy, niesie za sobą spore koszty. Ile kosztują poszczególne usługi? Czy można zorganizować wesele w przystępnej cenie?

Zaskakujący pierwszy taniec na weselu

To Wasze święto! Ten jeden, oficjalny, pierwszy dzień Waszego wspólnego życia będzie niezapomniany. Możecie więc pozwolić sobie na wszystko - nawet najbardziej niestandardowy, zabawny taniec. Puśćcie wodze wyobraźni i zaskoczcie Waszych gości robiąc niesamowite, ślubne show, którego nikt się nie spodziewa.
Top