Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Targi ślubne w Kielcach

targi ślubne Kielce - bukiet ślubny
Coroczne Ogólnopolskie Targi Ślubne "Modny Ślub" w Kielcach skupiają największe marki branży ślubnej. Na powierzchni niemal tysiąca metrów kwadratowych, swoje produkty i usługi prezentuje blisko 150 firm. Odbywają się pokazy sukien ślubnych oraz garniturów. Dowiedz się więcej na temat kieleckich targów ślubnych.

Targi organizowane są dla przyszłych małżonków jak również fotografów ślubnych, kamerzystów, właścicieli aut, dekoratorów, zespołów muzycznych, restauratorów, firm specjalizujących się w organizacji wesel oraz pozostałych osób działających w branży ślubnej. Na wszystkie osoby zwiedzające, jak i na osoby planujące swoje wesele czekały atrakcyjne oferty wystawców. Ponadto przygotowano wiele atrakcji i konkursów, których nagrodami były między innymi voucher turystyczny, suknia ślubna, kosmetyki, czy też zabiegi pielęgnacyjne.
 

Kieleckie targi pełne usługodawców

II edycja Ogólnopolskich Targów Ślubnych przygotowała liczne pokazy modny ślubnej, degustację potraw weselnych i wiele innych atrakcji. Szeroki wachlarz proponowanych na targach usług stwarza przyszłym Parom Młodym możliwość dokonania wyboru, począwszy od obrączek ślubnych, aż po wybór sali weselnej na kameralne przyjęcie, jak i huczne wesele. Targi są doskonałą okazją na zobaczenie pokazu mody ekskluzywnych kolekcji dla Par Młodych, a jednocześnie dają potencjalnym przyszłym małżonkom niepowtarzalną możliwość wyboru w jednym miejscu i czasie wszystkich elementów składających się na powodzenie zorganizowanego ślubu i przyjęcia weselnego, począwszy od zaręczyn a na miesiącu miodowym kończąc. Każda tak impreza budzi zainteresowanie, stąd też tego typu imprezy są prezentowane także w mediach.
 

Atrakcyjna impreza dla wszystkich przyszłych nowożeńców

Kieleckie targi należą do UFI – Międzynarodowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego, który zrzesza najbardziej prestiżowe imprezy targowe na świecie. Członkostwo w UFI potwierdza międzynarodowy status targów i oznacza wysoki standard organizacyjny, promocyjny imprezy, a wystawcy i goście przybywający na targi pochodzą z całego świata. Targi ślubne w Kielcach stwarzają przyszłym Parom Młodym doskonałą okazję, aby poczuli przedsmak tego co ich czeka, stwarzając im jednocześnie wyobrażenia na temat nadchodzących przygotowań. Mogą oni także zadecydować i ustalić własne koncepcje, a także zaczerpnąć informacji na temat organizacji. Gorąco zachęcamy do śledzenia wyznaczenia daty terminu kolejnych targów w Kielcach, gdyż jest to także doskonała okazja do skorzystania z ofert promocyjnych.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Top