Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Tczew - Pierwszy taniec

Tczew - Pierwszy taniec
Pierwszy taniec to taki temat, który stresuje wielu przyszłych nowożeńców. Owszem – są i tacy, którzy nie mogą się doczekać, kiedy będą mieli okazję popisać się przed gośćmi swoimi umiejętnościami. Więcej niestety jest tych, którzy uważają, że jest to najbardziej stresujący moment podczas całej imprezy weselnej

Nie musi tak być! Po pierwsze od pewnego czasu (częściowo za sprawą programów telewizyjnych) taniec stał się popularną metodą nie tylko rozrywki, ale także sposobem na spędzanie wolnego czasu. Co za tym idzie – powstało wiele szkół tańca, które oferują m.in. kursy dla nowożeńców. W Tczewie są przynajmniej trzy takie miejsca: „Stakato” – Szkoła Tańca Piotr Popielarczyk (mieszcząca się przy ul. Elżbiety 1 m.4), Studio Tańca Dance For Fun Karolina Majger (ul. Zwycięstwa 6) oraz Stardance Studio Tańca (przy ul. Żwirki 49).
 

Kurs dla nowożeńców

W zależności od naszych oczekiwań możemy zapisać się na wspomniany wcześniej kurs dla nowożeńców albo na indywidualny kurs tańca, na którym choreograf dobiera specjalnie dla nas układ taneczny. Choreograf dopasuje pierwszy taniec do naszych możliwości, pomoże wybrać utwór, zaproponuje wykonanie i na kilku lekcjach nauczy nas, jak zatańczyć, by dobrze wypaść.
 

Przygotowanie się do pierwszego tańca

Wasi goście na pewno będą mile zaskoczeni, jeśli przygotujemy jakiś popisowy taniec. Nie jest to jednak aż tak istotna sprawa, dlatego jeśli czujecie się na siłach – nic nie stoi na przeszkodzie, by zaplanować i przećwiczyć wszystko samodzielnie. Przede wszystkim jest to Wasz wielki dzień i to właśnie Wy musicie zdecydować, co jest dla Was sprawą priorytetową, a na czym jesteście w stanie zaoszczędzić gotówkę i czas.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Top