Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Sami czy z pomocą konsultanta?

Sami czy z pomocą konsultanta?
Jeszcze kilkanaście lat temu narzeczeni organizowali swoje przyjęcia weselne korzystając z pomocy rodziny i przyjaciół. Ciocia wraz z babcią upiekły ciasta, kuzynki i koleżanki wysprzątały i udekorowały salę, etc. Dzisiaj jednak rzadko odbywa się to w ten sposób.

Wszyscy są bowiem zabiegani, nikt nie ma czasu, dlatego też najczęściej młodzi wybierają takie sale weselne w Będzinie czy okolicach, gdzie tylko ustalają menu i nie muszą się o nic martwić.
 

Moda na konsultanta ślubnego

Od niedawna panuje ponadto moda na zatrudnianie konsultantów ślubnych – tzw. wedding plannerów . Na Śląsku sporo ich działa, dlatego na pewno nie będziecie mieć problemu z ich znalezieniem – jeśli oczywiście zdecydujecie się na taką opcję. Jednak czy warto? Jeśli stać Was na dodatkowe wydatki związane z organizacją ślubu oraz wesela, z pewnością warto skorzystać z pomocy profesjonalisty. Na pewno można skontaktować się z kilkoma takimi doradcami i zapytać ich o koszty. Często bowiem bywa tak, że (zwłaszcza ci doświadczeni) mają już swoje kontakty i – co się z tym wiąże – indywidualne ceny. Może się zatem okazać, że zatrudniając konsultanta wcale nie zapłacimy więcej niż wówczas, gdybyśmy organizowali wszystko sami.
 

Oczekiwania związane z usługą

Konsultant ślubny może załatwić dla nas wszystko, czego sobie zażyczymy, ale istnieje też możliwość zlecenie mu części spraw (np. znalezienie sali weselnej na podany przez nas termin, florystyki i krawcowej). Wszystko zależy od naszych oczekiwań, do których profesjonalista z pewnością się dopasuje.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top