Noclegi dla gości weselnych

Noclegi dla gości weselnych
Ślub to piękne ukoronowanie Waszej miłości. Zaraz po nim przychodzi czas na zabawę weselną, która jest niewątpliwie radosna, ale i nieco męcząca. Po niej (każdy przecież ma swój własny limit wytrwałości) dobrze byłoby się położyć i odpocząć. Zwłaszcza, jeśli drugiego dnia odbywają się poprawiny.

Prawie każda sala typowo weselna w Katowicach (i okolicy) posiada miejsca noclegowe, ale głównie dotyczy to lokali zakwalifikowanych tylko do takich imprez. Jeśli organizujemy przyjęcia w restauracji i chcemy zapewnić komuś pokój, będziemy musieli poszukać go w hotelu, których w naszym mieście nie brakuje. Nocleg organizujemy głównie gościom, którzy są przyjezdni. Nieeleganckim jest pozostawienie takich osób samych sobie, jeśli czeka ich droga powrotna.
 

Dla kogo nocleg?

Pomijając aspekt spożywania alkoholu – gość, który przebywa na weselu, po kilku godzinach jest po prostu zmęczony i nietaktownie byłoby pozwolić mu wracać do domu. Kolejnym aspektem jest nocleg dla dzieci. Zapraszając całe rodziny, które posiadają małe dzieci, musimy wiedzieć, że one zmęczą się dość szybko, a karygodne byłoby kazać im bawić się nadal lub pozwolić, by przysypiały na kolanach rodziców przy stole weselnym. Nie mam tu na myśli apartamentów dla każdego z osobna, jednak jeden pokój z kilkoma łóżkami lub jednym dużym powinien wystarczyć, aby położyć kilkoro dzieci. Jest to dodatkowe udogodnienie dla rodziców, którzy mogą w tym czasie pójść się pobawić i na zmianę pełnić dyżury do pokoju.

Polecane artykuły

Jak przeżyć poprawiny? Jak przeżyć poprawiny?
Dzień poprawin po weselu można przywitać dwojako. Jako szczęśliwi małżonkowie, pełni optymizmu i planów na przyszłość, ale także jako zmęczeni zabawą goście – nie raz cierpiący na silne bóle głowy, suchość w ustach i dolegliwości żołądkowe. Jednak na...
Czytaj więcej
W tym wypada, w tamtym nie W tym wypada, w tamtym nie
Niektóre wesela zupełnie nie przypominają już tych tradycyjnych imprez sprzed lat, kiedy ludzie bawili się minimum dwa dni, a czasem i dłużej. Obecnie spora część par decyduje się na jednodniową imprezę, a czasem tylko na skromne, kilkugodzinne przyj...
Czytaj więcej

Wasze komentarze (0)

  • Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Top