Wesele

Smakowita atrakcja na Waszym weselu

Fontanny czekoladowe już od dawna są znane i bardzo popularne w Stanach Zjednoczonych. Od niedawna goszczą także na polskich przyjęciach. Pod nazwą fontanna czekoladowa kryje się urządzenie, niewiele różniące się od znanych wszystkich fontann. Z jedną różnicą – zamiast wody, po jego kaskadach spływa roztopiona belgijska czekolada.

Przyjęcie czy impreza weselna?

Wesela urządzane na kilkaset osób, na które przychodziła cała wieś, należą już w dużej mierze do przeszłości. Jedynie w mniejszych miejscowościach oraz na weselach organizowanych w remizach, gdzie nie płaci się od przysłowiowego „talerzyka”, jeszcze nadal bawi się ponad 100 par.

Kościół na Waszą ceremonię ślubną

Wybór kościoła na ślub to bardzo istotna kwestia, gdyż nadaje on kształtu całej ceremonii. W Łomży znajduje się wiele zabytkowych świątyń, spośród których z pewnością wybierzecie tą jedyną. Warto jest je wcześniej poznać.

Ślub w Lesznie - wybór kościoła

Piękny kościół na ślub, nadaje całej ceremonii wyjątkowej oprawy i kształtu. Organizując ślub w Lesznie, warto już wcześniej zastanowić się, w którym kościele chcielibyście się pobrać. Wybierać można wśród pięknych obiektów.

Słupsk – świątynie na ślub?

Przed Wami jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu – ślub i wesele. Macie dużo szczęścia, że mieszkacie w Słupsku – chociażby z tego względu, że niewielka odległość, jaka dzieli Was od morza. W Słupsku są też piękne kościoły – jest zatem w czym wybierać!

Zorganizuj idealny ślub

Przyjęcie weselne powinno być idealne, ale żeby takim się stało trzeba o to wcześniej zadbać. Dużo się mówi o ideałach, ale jak naprawdę wyprawić wesele, które spełni jednocześnie potrzeby zakochanych i gości? Trudne zadanie, ale nie niemożliwe do wykonania.

Fontanna czekoladowa - słodka atrakcja na Waszym weselu

Jeśli poszukujecie ciekawego pomysłu na urozmaicenie swojego przyjęcia weselnego, możecie pomyśleć o wynajęciu czekoladowej fontanny. Urządzenie to od dawna znane za granicą staje się coraz bardzie popularne także w naszym kraju.

Czekoladowa fontana - smakowita atrakcja weselna

Ciekawym pomysłem na urozmaicenie Waszej weselnej zabawy jest wynajęcie czekoladowej fontanny. Urządzenia te wbrew pozorom nie są atrakcją skierowaną tylko do dzieci. Dorośli także z chęcią oddają się przyjemności maczania smakołyków w płynnej, pachnącej czekoladzie. Fontanny czekoladowe działają na tej samej zasadzie co te z wodą.

Kościół na ślub w Świdnicy

Wybór kościoła na ceremonię ślubną jest jedną z kluczowych decyzji, spośród wszystkich związanych z przygotowaniami ślubnymi. Jedną z zabytkowych świdnickich świątyń jest Kościół Pokoju wykonany z drewna, gliny i słomy w 1656 roku. Świątynia posiada 29 drzwi wiodących do lóż i na empory.

Czekoladowa fontanna

Jeśli szukacie nietuzinkowej atrakcji, która zaskoczy Waszych weselnych gości możecie pomyśleć o wynajęciu czekoladowej fontanny. Urządzenie to już od dłuższego czasu gości na różnych uroczystościach w Stanach Zjednoczonych, a od niedawna także i w Polsce.

Czekoladowa fontanna na weselu

Fontanny czekoladowe na naszym rynku pojawiły się stosunkowo niedawno, a już zaczynają cieszyć się coraz większą popularnością. Są one z pewnością niebywałą atrakcją każdego przyjęcia. Wbrew pozorom cieszą się niemałym zainteresowaniem nie tylko dzieci, ale i dorosłych.

Wasz piękny ślub w kaliskim kościele

Stało się – Twój mężczyzna włożył Ci na palec pierścionek i zapytał czy już na zawsze chcesz iść razem z nim przez życie, a Ty odpowiedziałaś: „tak”. Teraz – gdy emocje już nieco opadły – nadszedł czas przygotowań do wielkiego wydarzenia – Waszego ślubu i wesela. Będzie się działo!

Jaworzno - łączy serca

Jaworzno to jedno z tych miasteczek, które nie jest zbyt znane. Mimo tego, istnieje nowa moda, która polega na organizowaniu wesela i ślubu z dala od wielkomiejskiego hałasu i zgiełku. Z pewnością jest to warte uwagi miejsce.

Kościół na Wasz ślub

Każda para, która planuje jedno z najważniejszych wydarzeń w swoim życiu, jakim jest ślub i wesele, z pewnością stara się, by wszystko wypadło jak najlepiej. Z tego powodu wybieramy piękną salę weselną, szukamy dobrego fotografa i kamerzysty oraz zespołu.

Inowrocław - niezapomniane wesele

Chęć wzbudzenia podziwu i zachwytu w gościach, przyświeca nie jednej młodej parze. Nie ma chyba człowieka, który nie chciałby dobrze wypaść przed innymi, w tak wyjątkowym dla niego dniu. Jednak nie każdy może poświęcić na ten cel dużą sumę pieniędzy.

Odpowiedni wystrój weselnej sali

Cechy dobrego przygotowania sali weselnej Dobra organizacja sali w domu weselnym to podstawa, aby zapewnić gościom komfort. Lokale znają też pewne metody, które potrafią uczynić z każdego wesela prawdziwy majstersztyk.

Słodka atrakcja na Waszym weselu

Jeśli szukacie ciekawej atrakcji weselnej, która pozytywnie zaskoczy Waszych gości, zastanówcie się nad wynajęciem czekoladowej fontanny. Urządzenia te są od dawana popularne w innych krajach. W Polsce szybko zaczęły zyskiwać zwolenników.

Porwanie panny młodej czyli jak nasze prababki woli ojca się sprzeciwiały?

Jeśli rodzice odmówili amantowi ręki swej córki, istniał inny sposób zdobycia ukochanej – podstępne jej uprowadzenie. Zdarzało się to w dawnych czasach często, i przybierało różne formy. Porwanie nosiło nazwę "Raptus puellae" (porwanie dziewicy), choć nie zawsze było dokonywane przemocą, bez zgody ukochanej.
Top