Wesele

Ślubne życzenia są bardzo istotne

Każdy kto dostaje zaproszenie na ślub w pewnym momencie staje przed niezmiernie ważnym zadaniem - zapisaniem życzeń na kartce z gratulacjami. Są tacy, którzy z pisaniem nie mają najmniejszego problemu i z łatwością zapisują piękne słowa na ślubnej kartce. Co jednak zrobić jeśli pisanie nie jest naszą mocną stroną? Zobacz co możesz przygotować dla Pary Młodej.

Fontanna czekoladowa - niezapomniana atrakcja weselna

Przyjęcie weselne to czas zabawy, radości oraz wspólnego świętowania. Istnieje wiele sposobów oraz pomysłów, na to by uatrakcyjnić organizowaną imprezę, tak aby na długo pozostała w pamięci wszystkich gości. Jednym z wyjątkowych sposobów, obecnie coraz bardziej rozpowszechnianym jest wynajęcie na Waszą uroczystość czekoladowej fontanny.

Wybór kościoła na ślub w Tczewie

Kościół to tradycyjne miejsce na złożenie przysięgi małżeńskiej w obecności najbliższych osób. Jeśli odbywa się w pięknej, zabytkowej świątyni to całej uroczystości zostaje nadana wyjątkowa oprawa. Tczew to miasto, w którym znajdują się zabytkowe i piękne kościoły, w których może odbyć się Wasza ceremonia ślubna.

Słodka niespodzianka na Waszym weselu

Od niedawna na naszym rynku pojawiło się wiele firm oferujących fontanny czekoladowe. Urządzenia te już od dawna cieszą się dużą popularnością w Stanach Zjednoczonych. Funkcjonują one w analogiczny sposób jak zwykłe fontanny.

Tczew - Pierwszy taniec

Pierwszy taniec to element wesela, który często wywołuje mniejszy lub większy stres u przyszłych nowożeńców. Emocje jakie towarzyszą temu wydarzeniu zależnie są od tego jakie umiejętności taneczne reprezentują Młodzi oraz jak czują się podczas publicznych występów. O pierwszym tańcu na weselu rozmawialiśmy ze świeżo upieczonym małżeństwem z Tczewa.

Czekoladowa atrakcja na weselu

Jeśli szukacie pomysłu jak urozmaicić swoje ślubne przyjęcie i zaskoczyć swoich gości weźcie pod uwagę wynajęcie fontanny czekoladowej. Urządzenie to od lat cieszy się olbrzymią popularnością w Stanach Zjednoczonych. Na rynku polskim znajduje się stosunkowo od niedawna, a usługę jej wynajęcia oferuje już bardzo wiele firm.

Głogów - miasto dla wyjątkowych

Głogów to miasto o niezwykłym charakterze. Położne w sąsiedztwie takich miast jak Zielona Góra i Wrocław sprawia, że wiele par decyduje się na wypowiedzenie sakramentalnego „tak” właśnie tutaj. Chcą oni wszyscy uciec od stale narastającego zgiełku i przeżyć ten dzień w spokojnej atmosferze i bliskości przyrody.

Piękne kościoły w Zamościu

Wybór kościoła na ślub odgrywa bardzo ważną rolę podczas całych przedślubnych przygotowań. Należy już wcześniej zastanowić się, gdzie może odbyć się Wasza ceremonia ślubna. Można wybierać spośród kościołów w Zamościu, które są bardzo różne.

Pomysły na ślub, które Cię zaskoczą, zachwycą lub zainspirują

Odchodzenie od klasycznych rozwiązań widoczne jest w niemal każdej dziedzinie, nie tylko w branży ślubnej, która dotąd uznawana była za jedną z najsilniej hołdujących tradycji. Ślub w kościele katolickim nierozerwalnie wiązał się z białą suknią i wzniosłą atmosferą, którą zapewniały potężne, bogato zdobione ściany sanktuarium, natomiast ślub cywilny – ze skromną uroczystością w urzędzie.

Piękny kościół na ślub

Wybór kościoła na ślub, jest jedną z kluczowych decyzji. Zabytkowe świątynie są piękne same w sobie, lecz możecie nadać Waszej ceremonii szczególnej oprawy decydując się także na dekorację wnętrza, którą można zrealizować wspólnie z innymi parami.

Opole - wybór kościoła na ślub

Ślub to moment w życiu, który planujemy już nawet kilka lat wstecz, gdyż jest to bardzo ważna uroczystość. Zanim do niej jednak dojdzie, czeka Was wiele ważnych decyzji, w tym wybór kościoła. Niemalże każdemu z nas marzy się ślub jak z bajki, którym chcielibyśmy rozpocząć swój związek małżeński. W dzisiejszych czasach przepiękny kościół, odgrywa dużą rolę, gdyż inaczej wygląda ślub w nowoczesnym kościele, a inaczej w zabytkowym kościółku.

Trunki na zabawie weselnej

Jednym z ważniejszych elementów na polskim weselu jest alkohol. Na tradycyjnych przyjęciach wciąż główną rolę odgrywa czysta wódka, ale powoli stajemy się wobec tej tradycji elastyczni. Przede wszystkim zastanówmy się, jaki klimat ma mieć nasza uroczystość i jakich będziemy mieć na niej gości.

Prezent i podziękowania dla rodziców podczas ślubu

Planując tak wielkie wydarzenie, jakim jest Wasz ślub, nie zapominajcie o kilku istotnych kwestiach, które łatwo jest przeoczyć. Jedną z nich stanowią podziękowania dla rodziców. To jedna z tych tradycji, których nie wypada pominąć organizując ślub i wesele. Dla rodziców, podziękowania są niezmiernie miłe i wzruszające. Zobacz jak złożyć podziękowania rodzicom.

Chełm miasto romantyzmu i uroku

Miasto Chełm jest nie tylko jednym z najstarszym miast Polski, lecz jego zabytkowe budowle, czynią z niego miasto niezwykłej magii. Zadbane kamienice i infrastruktura sprawiają, że jest tam organizowanych wiele ślubów i przyjęć weselnych.

Ślub w zabytkowym kościele

Ceremonia ślubna to bardzo wyjątkowa chwila, która zapada w pamięci na całe życie. Dodatkowego uroku i kształtu nadaje jej także piękny kościół, który dopełnia podniosłości tej chwili. W Bełchatowie i okolicach wyróżniamy piękne i zabytkowe kościoły, spośród których z pewnością wybierzecie dla siebie, ten w którym odbędzie się Wasza uroczystość.

Bełchatów na dobry początek

Będąc na wielu różnych weselach, można odnieść wrażenie, że każde jest inne. Mimo tego miasto Bełchatów specjalizuje się w weselach, których się nigdy nie zapomina... Jak zorganizować niezapomniany ślub?

Przesądy ślubne, czyli jak

Przeróżne obyczaje i zabobony poruszają wyobraźnię ludzi już od setek lat. Trudno jest wyznaczyć granicę pomiędzy przesądem, a tradycją. Jedni traktują je bardzo poważnie, inni z przymrużeniem oka. Każda przyszła Para Młoda z pewnością spotkała się z wieloma przesądami dotyczącymi zawierania związku małżeńskiego. Są przesądy przynoszące szczęście, są też i te, które przynoszą pecha.

Sami czy z pomocą konsultanta?

Jeszcze kilkanaście lat temu narzeczeni organizowali swoje przyjęcia weselne korzystając z pomocy rodziny i przyjaciół. Ciocia wraz z babcią upiekły ciasta, kuzynki i koleżanki wysprzątały i udekorowały salę, etc. Dzisiaj jednak rzadko odbywa się to w ten sposób.

Najlepsze wesela w Będzinie

Kwestia zorganizowania wesela i ślubu, to zawsze ogromne zamieszanie i rozgardiasz. Jednak we współczesnym świecie istnieją specjalne zawody i miejsca, które pomagają nam, w profesjonalny sposób, uporać się z tym wszystkim. Miasto Będzin jest tego najlepszym przykładem.
Top