Ślub

Przyjęcie weselne - gdzie je zorganizować?

Wybór lokalu na przyjęcie weselne nie jest łatwą decyzją. Nie należy z pewnością dokonywać jej pochopnie. Wcześniej warto odwiedzić jak najwięcej miejsc, porozmawiać z menedżerem lub inną osobą odpowiedzialną za organizację wesel, poszukać opinii innych par młodych, które organizowały tam swoje przyjęcia.

Rybnik i okolice - Wasza sesja zdjęciowa

W natłoku wielu przygotowań ślubnych, nie można zapomnieć o wyborze fotografa. Już wcześniej trzeba zaplanować gdzie może odbyć się Wasza sesja zdjęciowa. Zdjęcia powstałe na sesji mogą być jednymi z najpiękniejszych w albumie.

Gdzie zorganizować wesele w Rybniku

Wybór sali weselnej to jedna z najważniejszych spraw, która zaważy na kształcie całego wesela. Wesele to bardzo szczególny wieczór, dlatego warto odpowiednio wcześniej pomyśleć o odpowiedniej oprawie przyjęcia.

Przedślubne, kościelne formalności.

W sylwetkę Torunia wpisało się wiele zabytkowych kościołów. Dlaczego nie wybrać jednego z nich? Wedle tradycji śluby zawierane są zazwyczaj w kościele należnym do parafii Panny Młodej, nie jest to jednak obowiązkiem.

Zawieranie małżeństwa w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Do zawarcia związku małżeńskiego potrzebne jest zrealizowanie pewnych formalności w Urzędzie Stanu Cywilnego. Warto jest wiedzieć wcześniej co potrzeba tam osobiście dostarczyć, by załatwić wszystko od razu.

Toruń - idealne miejsce na plenerowa sesję ślubną.

Przed Wami drodzy Narzeczeni trudne zadanie jakim jest wybór dobrego fotografa na Wasz ślub. Kiedy wyszukacie już tego jedynego, którego portfolio Was oczaruje, który zachwyci Was swoją pomysłowością i profesjonalizmem, będziecie musieli się także zastanowić jak powinna wyglądać Wasza ślubna sesja.

Ślubne formalności w Urzędzie Stanu Cywilnego w Radomiu

Bez względu na to czy para zawiera związek małżeński w Kościele, czy w Urzędzie Stanu Cywilnego, to musi stawić się osobiście wcześniej by wszystko sformalizować. Poniżej przedstawiamy co jest potrzebne, by wszystko załatwić.

Ślub kościelny i formalności z nim związane

Przyjęło się, iż ślub zawierany jest w parafii Panny Młodej. Prawo kanoniczne dopuszcza możliwość zawierania małżeństwa w kościele, który nie należy do parafii żadnego z narzeczonych. Oczywiście to nie jest reguła.

Plenerowa sesja ślubna w Radomiu

Zdjęcia ślubne pozostają pamiątką na całe życie. Uwieczniają one jedne z najważniejszych chwil w Waszym życiu, dlatego należy szczególnie o nie zadbać. Trzeba zadbać o wo to by zajął się tym właściwy fachowiec.

Niezwykła sesja zdjęciowa w Zabrzu

Jeżeli planujecie swoje wesele w Zabrzu warto pomyśleć o sesji plenerowej, gdyż może ona Wam dostarczyć niesamowitych fotografii, będących pamiątką tego pamiętnego dnia w Waszym życiu. Warto postarać się o dobrego fotografa.

Twój ślub i wesele w obiektywie!

Ślub to bardzo wyjątkowy dzień. Wszyscy pragniemy, aby pozostał w naszej pamięci przez długi czas. Poza wspaniałymi wspomnieniami, pamiątką z dnia ślubu, oddającą te magiczne chwile są również fotografie ślubne, dlatego tak ważne jest, aby były one wyjątkowe.

Wesele w Rzeszowie - formalności w USC

W celu uzyskania aktu małżeństwa, przyszła para młoda musi stawić się w Urzędzie Stanu Cywilnego w terminie 3 miesiące przed datą ślubu. Należy zabrać ze sobą dowody osobiste oraz skrócone akty urodzenia.

Dwóch fotografów to dwa różne spojrzenia

Profesjonalny fotograf ślubny z pewnością dobrze zrealizuje się w pracy. Dobrze jest jednak przemyśleć opcję zatrudnienia dwóch fotografów. Na rynku można znaleźć takie oferty. Z pewnością w ten sposób otrzyma się zdjęcia z wielu perspektyw.

Zdjęcia ślubne są nieśmiertelne

Coraz więcej osób ceni sobie pomysł i jakość zdjęć, stawiając cenę na drugi plan. Jest to spowodowane większą świadomością, że te zdjęcia będą nam towarzyszyć do końca życia, a nawet będą dla innych pokoleń. Oczywiście jakość takich zdjęć kosztuje, ale za to jesteśmy zadowoleni z efektów pracy fotografa.

Awangardowe zdjęcia ślubne

Wybór profesjonalnego fotografa ślubnego pozwala pozwala mieć pewność, że zdjęcia będą jedyne i niepowtarzalne, takie jakie chcemy. Gorzej jak się wydarzy jakiś wypadek losowy. Ale nie ma co się zamartwiać na przyszłość. Dzisiaj zdjęcia mogą być bardzo oryginalne i awangardowe.

Dlaczego fotograf, a nie znajomy?

Usługa fotografa ślubnego jest bardzo popularna. Nie wszyscy jednak decydują się na jej wynajęcie. Nieprawdą jest, że dobre zdjęcia może wykonać każdy i zaoszczędzi się na tym. Tylko profesjonalista potrafi uchwycić chwile, który nigdy więcej się nie powtórzą. Dobrze jest także poznać rolę jaką pełni konsultant ślubny.

Fotograf ślubny a sprzęt

Ogólnie znane jest stwierdzenie, że nie sprzęt czyni fotografa profesjonalistą. Oczywiście jest to prawda, ponieważ liczą się umiejętności fotografa i jego wyobraźnia. Zdjęcie zaczyna się już tworzyć w głowie, a potem za pomocą sprzętu jest ono realizowane.

Czarno białe zdjęcia ślubne

Fotograf ślubny to niemal zawód zaufania publicznego – o ile zdjęcia w atelier czy plenerze można powtarzać, korygować i w sporej mierze reżyserować, o tyle dzień ślubu wymaga już reporterskiego warsztatu i mnóstwa uwagi ze strony fotografa; zdjęcia ślubne, które mają być skarbem przechowywanym przez lata, nie pozwalają na wielki margines błędu.
Top