Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Niezwykła sesja plenerowa

Niezwykła sesja plenerowa
Ślub to bardzo szczególny czas, dlatego warto znaleźć kogoś, kto zamieni ten moment w magiczne obrazy i uwieczni trwające chwile. Ta trwała pamiątka, wymaga wyboru odpowiedniego fotografa, który uczyni ją wspaniałą, piękną i interesującą.

Nasz wybór nie może być jednak przypadkowy, a aby nie był z góry skazany na porażkę, musimy poświęcić tej kwestii sporo czasu. Należy dokładnie sprecyzować oczekiwania oraz określić swoje wymagania. Warto zastanowić się, czy chcielibyście, aby Wasze fotografie zostały wykonane w studiu, które powoli wchodzi już z mody, czy też w plenerze, który stwarza wiele ciekawych możliwości.


Studyjne zdjęcia oraz w plenerze

W przypadku zdjęć studyjnych, mamy pewność osiągnięcia konkretnych efektów, gdyż przy stałym oświetleniu oraz w niemal identycznych pozach, doskonale wiemy, czego możemy się spodziewać. Plenerowe zdjęcia ślubne pozwalają na wyzwolenie emocji. Obecnie, są one wykonywane nie tylko w parku, czy też w scenerii zieleni, ale także na tle starych kamienic, opuszczonych budynków, lub w centrum miasta. Przy odrobinie fantazji i szaleństwa, każde nawet najbardziej nietypowe miejsce, stworzyć może wyjątkowe tło Waszych fotografii. Wystarczy chęć i zaangażowanie pary młodej oraz odpowiednie skomponowanie pary z otoczeniem przez fotografa. Jeśli dodatkowo, dojdzie do tego prawdziwa swoboda, a nawet poczucie humoru, to efekty mogą być naprawdę zaskakujące.


Gniezno - magiczne miejsce

Jeśli planujecie swoją sesję zdjęciową w Gnieźnie, to możecie już wcześniej zastanowić się, w które miejsce chcielibyście się udać. Jeżeli preferujecie zdjęcia na tle zieleni, to możecie wybrać się do Parku Miejskiego, gdzie znajduje się altanka oraz mostek. Z kolei, otoczeniu Katedry Gnieźnieńskiej uroku dodaje wieża z zegarem, która również stanowić może piękne tło. Możecie też udać się nad jeziorko, gdzie w otoczeniu blisko podpływających łabędzi, również mogą powstać magiczne zdjęcia. Szczególnie upodobanym miejscem przez pary młode jest także Rynek, na którym z kolei, podczas sesji towarzyszyć mogą Wam gołębie. Ponadto wokół Rynku znajdują się przepiękne kamienice, których większość pochodzi z XIX wieku. Wzdłuż ulicy Tumskiej, prowadzącej do katedry, ciągną się piękne, klasycystyczne budynki z XIX wieku, stanowiące przykład typowej zabudowy mieszczańskiej.


Kolejka wąskotorowa i inne pomysły

Dla odważnych par, które poszukują na sesję bardziej oryginalnych miejsc, na tą okoliczność posłużyć może kolejka wąskotorowa, której turystycznie najciekawszy odcinek rozpoczyna się w Powidzu, miejscowości położonej nad jeziorem. Architektoniczne zakątki starego miasta, wiatr, lub też deszcz, czynią zdjęcia bardziej interesującymi, dodając im niezwykłej aury. Naprawdę kompetentny fotograf będzie potrafił zrealizować wszystkie Wasze pomysły, nawet te najbardziej nietypowe. To jest Wasz jedyny taki dzień w życiu, dlatego możecie zrealizować swoje marzenia, warto zatem dać ponieść się wyobraźni oraz oddać odrobinie szaleństwa.

Autor: Edyta Fołta

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top