Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Nieograniczone możliwości

Nieograniczone możliwości
Zdjęcia ślubne są pamiątką, na całe życie, do której bardzo często powracamy. Aby były one piękne i niepowtarzalne, warto zadbać o to, by wykonał je naprawdę profesjonalny fotograf, znający się na sztuce robienia zdjęć, mający talent, a przede wszystkim lubiący to co robi. Obecnie wiele par decyduje się na ślubną sesję, która organizowana jest w plenerze.

Coraz częściej zdarza się, że młoda para udaje się ze swoim fotografem w bardzo nietypowe miejsca. Widok młodej pary w metrze, w starej kamienicy, czy też w ruinach starego budynku, nie dziwi dziś nikogo. Dla ekstrawaganckiej pary, sesja ślubna na dworcu, czy też w wielkim centrum handlowym, to kolejna przygoda i chwila dla której warto żyć.


Najelpsze zdjęcia powstają, gdy nie ma stresu

Plenery są najciekawsze, gdyż można z nich wydobyć wiele naturalnych emocji. Jeśli do tego para młoda potrafi się wyluzować, poczuć swobodnie, bawić oraz zapomnieć o istnieniu obiektywu, to można uzyskać naprawdę zadowalające efekty, w postaci wspaniałych zdjęć ślubnych. Zdjęcia ślubne z pleneru przy jeziorze, czy też w parku, również cieszą się dużym powodzeniem, gdyż na łonie natury człowiek czuję się nieskrępowany, a jego zachowanie jest naturalne. Modne stały się też zdjęcia industrialne na tle zabytków, bądź też w centrum miasta. Istnieje nieograniczona ilość pomysłów i możliwości na udany plener. Wystarczy tylko odrobina zaangażowania, aby stworzyć niezwykłą pamiątkę.


Piękne zdjęcia w Puławach

Puławy to piękne miasto, w którym nie brakuje niezwykłych miejsc, mogących posłużyć jako tło Waszej sesji. Jednym z nich jest Zespół pałacowo-parkowy książąt Czartoryskich, który ukształtowany został na przełomie XVIII i XIX wieku. Ogromny park przypałacowy, rozciągający się wzdłuż łachy wiślanej, jest największą atrakcją Puław. Romantyczny styl angielski, w którym został wykonany, wypełniające go liczne obiekty architektoniczne oraz szereg budowli ogrodowych i rzeźb, z pewnością stworzą magiczną scenerię Waszej sesji. W parku znajduje się między innymi Pałac Czartoryskich, którego początki sięgają II połowy XVII wieku.


Każda pare znajdzie coś dla siebie

Jednym z najważniejszych dla Puław, a zarazem bardzo ciekawym obiektem jest Świątynia Sybilli, która powstała w latach 1798-1801, na wzór Świątyni Westy w Tivoli pod Rzymem. Scenerię Waszych fotografii ślubnych stworzyć może również dawna oranżeria pałacowa zwana Domkiem Greckim oraz klasycystyczny Pałac Marynki, powstały w 1794 roku. Dla par preferujących bardziej nietypowe miejsce, odpowiednia będzie Altana Chińska, wzorowana na chińskiej pagodzie. Do pięknych i niezwykłych miejsc, zaliczanych do Zespołu pałacowo-parkowego książąt Czartoryskich należy również klasycystyczny Żółty Domek, Schody Angielskie stanowiące połączenie parku dolnego z górnym, czy też Groty, wykute w parkowej skarpie z kamienia wapiennego. Zdjęcia w scenerii romantycznej ruiny, wykonać możecie na tle, wzniesionej w XIX wieku Bramy Rzymskiej, która wykonana została na kształt Łuku Triumfalnego Tytusa w Rzymie.


Wiele innych ciekawych miejsc

Do popularnych zdjęć ślubnych należą również zdjęcia na moście. W Puławach wykonać je możecie na moście Jana Pawła II, będącego największym mostem łukowym. Puławy to miasto położone nad Wisłą. Wasze zdjęcia możecie zatem wykonać nad rzeką, a jeśli wykażecie się odrobiną szaleństwa i fantazji, to możecie także do niej wejść. Zdjęcia, szczególnie w wodzie, charakteryzują się wielką ekspresją i stanowią wyjątkową atrakcję w ślubnym albumie.

Autor: Edyta Fołta

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top