Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Ślubny plener w Stargardzie Szczecińskim

Ślubny plener w Stargardzie Szczecińskim
Każda młoda para marzy o idealnej ceremonii ślubnej i uroczystości weselnej. W przygotowania wkładamy wiele czasu, energii i zaangażowania. W końcu każdy marzy aby w tym wyjątkowym dniu wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Niestety to co dobre szybko się kończy. Jedynym sposobem na zatrzymanie mijających nieuchronnie chwil są fotografie. Warto więc zadbać o to, by ten jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny dzień został należycie został uwieczniony na papierze. Wydawać się może, iż zdjęcia wykonać może każdy. Po co więc płacić fotografowi nierzadko znaczną kwotę, skoro wujek czy brat posiada cyfrowy aparat lustrzany? Należy pamiętać że fotografia jest w pewnym sensie sztuką. Do wykonania pięknych porywających zdjęć, które nie tylko zarejestrują wydarzenia ale i uchwycą całą otoczkę ceremonii – emocje, uczucia niezbędne są nie tylko wiedza oraz doświadczenie ale i odrobina zmysłu artystycznego.


Niełatwy wybór specjalisty

Wybór odpowiedniego fotografa nie musi być trudnym. Najważniejszym jest aby dotychczas wykonane przez niego zdjęcia spodobały się Wam. Portfolio dużo potrafi powiedzieć o kunszcie i umiejętnościach fotografa. W dobie internetu i powszechnej komputeryzacji bardzo wielu artystów umieszcza swoje prace w sieci. Dzięki temu bez wychodzenia z domu dokonać można wstępnej selekcji, a mnogość for internetowych umożliwia wyszukanie informacji na temat współpracy z interesującą Was osobom.


Kiedy i gdzie sesja w plenerze?

Gdy wybierzecie już odpowiedniego fotografa pomyślcie gdzie i kiedy najwygodniej będzie przeprowadzić ślubną sesję zdjęciową. Możecie zdecydować się na dzień ślubu jak i termin późniejszy. To drugie rozwiązanie da Wam więcej swobody podczas sesji, a większa ilość czasu pozwoli na wykonanie zdjęć w kilku miejscach. Swoją ślubną sesję zdjęciową potraktować możecie jako swoistą przygodę. Zaplanujcie wspólnie gdzie chcielibyście ją przeprowadzić i jak wyobrażacie sobie swoje ślubne zdjęcia. Piękne ujęcia wykonać można wszędzie. Obecnie pary młode prześcigają się w wyszukiwaniu nietuzinkowych miejsc na ślubny plener, dlaczego więc nie pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa?


Wyobraźnia nie zna granic

Ilość miejsc odpowiednich na ślubny plener ogranicza tylko Wasza wyobraźnia. Poszukać można opuszczonych budynków czy też starych mostów. Jeśli marzycie o szalonych fotografiach udajcie się do wesołego miasteczka lub na plac zabaw. Za tło posłużyć Wam może parking lub dach supermarketu. Podczas sesji możecie nawet zanurzyć się w wodzie. Wszystko zależy od Waszych oczekiwań i fantazji. Oczywiście gdy marzycie o klasycznych, romantycznych ślubnych zdjęciach nic nie stoi na przeszkodzie abyście udali się do parku czy też nad jezioro o zachodzie słońca. Jeśli tylko wybierzecie odpowiedniego fotografa z pewnością wykona on dla Was wspaniałe, niekoniecznie sztampowe ujęcia.


Ogrom możliwości w Stargardzie Szczecińskim

Stargard Szczeciński będąc jednym z najstarszych miast Polski z pewnością ma wiele do zaoferowania młodym parom poszukującym inspiracji na ślubny plener. Zwłaszcza jeśli jesteście miłośnikami architektury wyszukacie tutaj coś dla siebie. Chyba najbardziej charakterystyczna i urokliwa jest tutaj Brama Młyńska czy też baszty – Białogłówka, Tkaczy i Basteja oraz Baszta Morze Czerwone. Za tło posłuży także w Stargardzie Szczecińskim chociażby Brama Pyrzycka i jej mury, Odwach lub Spichlerz. Ciekawy plener przeprowadzić można na opuszczonym terenie wojskowym. Wykorzystać tu można liczne doły, wykopki i okopy. Miłośnikom przyrody miasto oferuje wiele parków min. Park Chrobrego, Park Zamkowy i Park Piastowski. Jeśli zastanawiacie się nad bardziej szalonymi miejscami fotografa zabrać możecie do kręgielni, na stadion lub klubu fitness.


Miejsca ważne dla pary młodej

Bardzo często pary młode decydują się na realizacje pleneru w miejscu, które ma dla nich jakąś szczególną wartość sentymentalną. Dzięki temu tło ślubnych zdjęć nie jest przypadkowe, a fotografie takie nabiorą dla nowożeńców dodatkowej wartości. Pamiętajcie, że to jest Wasz dzień, dzień w którym to Wy jesteście w świetle reflektorów, to Wy jesteście najważniejsi i w miejscu jakie wybierzecie musicie czuć się swobodnie i komfortowo.

Autor: Aleksandra Zawadzka

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top