Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Nietuzinkowe ślubne zdjęcia

Nietuzinkowe ślubne zdjęcia
Fotografia ślubna przeżywa właśnie swój rozkwit. Coraz więcej fotografów oferuje swoje usługi w zakresie wykonywania zdjęć na ślubnej ceremonii i przyjęciu weselnym. Pary młode mają więc w czym wybierać, a fotografowie prześcigają się w wykonywaniu coraz bardziej niecodziennych ujęć.

Wyszukują także coraz ciekawsze miejsca na ślubne plenery. Konkurencja jest bowiem duża, a młode pary stają się coraz bardziej wymagające. Nie ma się co dziwić, w końcu każdy marzy o pięknej ślubnej pamiątce. Usługi fotografów są coraz bogatsze. Każdy artysta z pewnością dopasuje się do naszych wymagań. Zdecydować można się nie tylko na zdjęcia wykonane podczas ślubnej ceremonii i wesela. Fotografowie oferują także przeprowadzenie reportażu z przedślubnych przygotowań, narzeczeńską sesję zdjęciową i nawet wyjazdowy plener, w miejscu jakie nam się tylko wymarzy.


Na co zwracać uwagę przy wyborze?

Czym się kierować wyszukując odpowiedniego fotografa? Z pewnością jego umiejętnościami. Każdy ma swój własny styl i sposób ujmowania rzeczywistości. Najłatwiej przejrzeć jest portfolio i ocenić czy fotografie wykonane przez konkretną osobę przypadają Wam do gustu. Oglądając zdjęcia innych młodych par można się także bardzo łatwo i szybko przekonać jakie fotografie najbardziej odpowiadają Waszym wymaganiom oraz jakie trendy panują aktualnie na rynku.


Plener wyparł studio

Obecnie odchodzi się od zdjęć wykonywanych w studio. W plenerze dobry fotograf ma znacznie większe pole do popisu. Może stworzyć dla Was naprawdę niecodzienne ujęcia dopasowując przebieg sesji do wybranej scenerii. A popularnością cieszą się coraz bardziej wyszukane miejsca od torów kolejowych, poprzez mosty, stacje metra, place zabaw, parkingi, stadiony piłkarskie czy opuszczone budynki. Przebieg sesji zaplanować może zarówno fotograf zgodnie ze swoją koncepcją, jak i młoda para, korzystając z okazji do dobrej zabawy, podsuwając swoje pomysły.


Szczawnica - ogrom możliwości

W Szczawnicy niewątpliwie najwięcej parze młodej zaoferować mogą góry. Wykorzystać można je jako tło, pozując w ciekawym punkcie widokowym. Pokusić się można także o wejście w wyższe partie, by skorzystać z bajkowej scenerii jaką oferuje górski krajobraz. Nie trudno jest się dostać na Palenicę, gdyż skorzystać można z kolejki krzesełkowej. Z jej szczytu rozpościerają się widoki na Pieniny z Trzema Koronami i Sokolicą, a przy dobrej pogodzie nawet na Tatry. Równie piękna sceneria charakteryzuje rezerwat przyrody Biała Woda. To jeden z najładniejszych pienińskich wąwozów. Wykorzystać można tutaj do swoich zdjęć zarówno jego infrastrukturę, ławki, urocze mostki jak i oczywiście wszystko co oferuje nam przyroda. Skały i grupy skalne czy też kaskady górskiego potoku.


Wąwóz Homole i nie tylko

Wartym uwagi jest także Wąwóz Homole. Jego dnem płynie kryształowo czysty potok Kamionka, a spoglądając w górę podziwiać można bardzo ciekawą rzeźbę skalną. Pary młode pragnące pięknych romantycznych fotografii z pewnością znajdą w górach coś dla siebie. Miłośnicy architektury za tło obrać mogą natomiast Zamek Niedzica. Ta średniowieczna warownia z pewnością stworzy dla Was niezwykłą scenerię. Poszukując miejsc odpowiednich na bardziej nietypowe ślubne plenery w Szczawnicy pod uwagę można wziąć stadninę koni w Jaworkach lub też swoją sesję przeprowadzić na palenickiej zjeżdżalni. Zdjęcia wykonać można także podczas spływu Dunajcem.

Autor: Aleksandra Zawadzka

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top