Krakowscy Barmani

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4064/149166319155517600.png
Kraków 31-723, woj. małopolskie
os. Na Wzgórzach
tel.: 798 799 990
http://www.krakowscybarmani.pl
krakowscybarmani@gmail.com
Krakowscy Barmani - Kraków

Chcesz by Twoje przyjęcie weselne zapamiętali zebrani goście? Zarezerwuj naszą usługę już teraz. My przyjedziemy w  wybrane miejsce z naszym barem a Ty w trakcie imprezy przekonasz się, że dokonałeś dobrego wyboru!

Krakowscy Barmani to świetne rozwiązanie - profesjonalna obsługa barmańska, która ma już bardzo dużą rzesze zadowolonych klientów. Firma powstała z inspiracji do sztuki barmańskiej. Nasze doświadczenie w sektorze gastronomicznym połączone z pasją jaką jest barmaństwo i tworzenie niezapomnianej otoczki podczas przyjęc weselnych to główne i charakterystyczne cechy naszej firmy.

Naszą kadrę tworzą wykwalifikowani barmani, którzy gwarantują wysoką jakość. Ukończyli oni kursy w takich szkołach jak: Krakowska Szkoła Barmanów, Krakowska Szkoła Restauratarów.

Posiadamy dwa bary modułowe dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować dwa wesela w ten sam dzień. Bary wykonane są z wysokiej jakości drewna w kolorze ciemne wenge, wykończone są białą pikowaną skórą znajdują się w nich dwa stanowiska barmańskie, można je ustawiać oraz łączyć wedle preferencji klietna. Wyposażone są w szkło koktajlowe oraz sprzęt barmański.

Wesele:

Zbliża się Twój najważniejszy moment w życiu, chcesz by wszystko wypadło idealnie. Krakowscy Barmani świetnie wkomponują się w otoczkę tego wydarzenia i sprawią, że Wasi goście będą bawić się wyśmienicie.

Oferta:

Naszą ofertę oraz kartę koktajli przygotowujemy specjalnie na potrzeby klienta. Każde zamówienie traktujemy jako nasz priorytet. Zajmujemy się organizacją usługi od podstaw, na życzenie zapewniamy odpowiedni alkohol, owoce, napoje, lód i wszystkie niezbędne dodatki.

Zasięg naszej firmy to głównie cały obszar Małopolski.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1202

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.90 / 5
głosów: 10
Dodaj swoją opinię
Top