Justyna Szramowska - Fotografia

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3926/149520862844001200.jpg
Kraków 30-619, woj. małopolskie
Puszkarska
tel.: 795 637 462
http://justynaszramowska.com
justynaszramowska@gmail.com
Justyna Szramowska - Fotografia - Kraków

Piegowaty wrażliwiec o dzikim sercu i nieokiełznanym duchu ;)

Fotografia fascynowała mnie od dziecka. Jako czterolatka towarzyszyłam bratu w wywoływaniu odbitek w ciemni, klimat tego wydarzenia był dla mnie czymś niesamowitym. W wieku nastoletnim fotografia stała się jednym z moich hobby. Po liceum zdecydowałam się udać się do szkoły fotograficznej - padło na wrocławskie Studium Fotograficzne Pho-Bos. Jednak wówczas nie zaangażowałam się jeszcze w fotografię na tyle, by traktować to jako główne zajęcie. Minęło kilka lat i fascynacja powróciła. 5 lat temu odświeżyłam techniczne umiejętności w krakowskiej Akademii Fotografii. 

Aktualnie każdy mój dzień spędzam na doskonaleniu się w tej dziedzinie. Nie wyobrażam sobie już życia bez fotografii. Moja druga wielka miłość to zwierzaki :) Kocham również naturę, las, miejsca wolne od ingerencji człowieka. Poza tym interesuję się szeroko pojęta psychologią, filozofią oraz majsterkowaniem :)

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1339

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 19.08.2018
Najlepszy fotograf! Justyna potrafi niesamowicie złapać emocje i najpiękniejsze chwile! Wspaniały kontakt, bardzo polecam!
Top