Studio Kamila Isakiewicz

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9030/151498779811337000.png
Kraków 30-087, woj. małopolskie
Zaczarowane Koło 6
tel.: 501 985 894
http://isakiewicz.com/
kamila.isakiewicz@gmail.com
Studio Kamila Isakiewicz - Kraków

Szukasz fotografa na ślub? Nazywam się Kamila Isakiewicz. Jestem fotografem „Listu o miłości” i kocham to, co robię.

Wiem, że dla Ciebie zdjęcia ślubne będą stanowić najważniejszą pamiątkę, dlatego wybór fotografa jest tak istotny. Chciałabym, żeby za 20 lat moje zdjęcia wywołały uśmiech na Twojej twarzy tak samo jak, zaraz po ich otrzymaniu.

Dla mnie fotografie dają możliwość zobrazowania historii, a uroczystość jest sposobnością do opowiedzenie jej. Jestem bardzo towarzyska, dlatego wesela bardzo pasują do mojej osobowości. Uwielbiam się śmiać, dlatego pary oraz goście czują się zrelaksowani przed moim aparatem.

Pragnę podczas ślubu fotografować niezwykłe sytuacje, dlatego staram się uchwycić wszystkie emocje, śmiech, euforię, oraz wzruszające chwile, które dotyczą tego szczególnego dnia.

Fotografią ślubną zajmuję się od 10 lat i w tym czasie poznałam wielu niesamowitych ludzi, którzy powierzyli mi zrealizowanie reportażu na jednym z najważniejszych dni w ich życiu, to jest dla mnie ogromny przywilej! Niektóre z tych opinii znajdziesz w zakładce „opinie”.

Jestem absolwentką podyplomowych studiów AGH na kierunku grafika komputerowa tak niezbędnej w pracy fotografa, oraz absolwentką Studium Fotografii Instytutu Historii Architektury i Konserwacji Zabytków na Politechnice Krakowskiej. Posiadam również legitymację fotografa upoważnionego do fotografowania celebracji liturgicznych.

Zerknij na moje prace i skontaktuj się ze mną, chciałabym poznać Wasze plany!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 796

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 19.10.2019
Pani Kamila jest cudowną i pozytywną osobą, wspierała nas bardzo w tym wyjątkowym dniu, bardzo profesjonalnie i rzetelnie wykonując przy tym swoją pracę. Była bardzo zaangażowana od początku do końca, zdjęcia ze ślubu oraz wesela wyszły przepięknie, nie mówiąc już o sesji ślubnej, która przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Wszyscy są nimi zachwyceni! Możemy z całego serca polecić wszystkim Panią Kamilę :)
Top