Kadefoto

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9152/153743956491119000.png
Kraków 30-586, woj. małopolskie
Centralna 32
tel.: 577 171 834
http://https://kadefoto.pl
biuro@kadefoto.pl
Kadefoto - Kraków

Cześć! Jeśli to czytasz przypuszczam, że spodobało Ci się zdjęcie profilowe- bardzo mnie to cieszy :-) Zachęcam Cię do przejrzenia galerii i zdecydowania czy podoba Ci się mój styl, to bardzo ważne, w końcu to będzie pamiątka z Twojego ślubu, który - czego życzę - już więcej się nie powtórzy :-) 

Wybór fotografa ślubnego napewno nie jest łatwym zadaniem, nie robi się przecież tego codziennie, dlatego postaram się zwięźle powiedzieć o rzeczach najważniejszych.

1. Po pierwsze zapoznaj się z moim stylem. Ułamkowo, lecz wystarczająco, przedstawione jest to w galerii. Jest to ważne, pamiątka ślubna - czego stale życzę - jest jedna. Fotografowie na ślubach prezentują zasadniczo dwa style- reporterski lub klasyczny. Reporterski charakteryzuje się tym, że zbytnio nie ingeruje się w przebieg uroczystości. W stylu klasycznym więcej mamy pozowania. Jaki jest mój styl? Staram się łączyć oba ;-) W kościele bardziej reporterski, na sesji plenerowej bardziej klasyczny ;-) 

2. Myślę, że pewnie interesuje Was, aby dowiedzieć się coś o mnie samym, jak wyglądam- czy nie wyskocze w żółtej koszuli i czerwonych szelkach ;-) Nie wyskoczę. Zawsze elegancko ubrany - black&white; - to moje kolory :-) Ogólnie pozytywny ze mnie człowiek, szybko łapę kontakt, lubię się śmiać, jestem elastyczny. 

3. Pewnie zastanawiacie się czy mam doświadczenie. Tak, mam spore doświadczenie. Fotografuję od dłuższego czasu, fotgrafuję dużo, jeszcze więcej się szkolę. W swoim dorobku mam zlecenia dla Wojska, dla Kościoła, dla średniej wielkości firm, i niezliczonych osób prywatnych. Fotografia to mój sposób na życie. Nie zamierzam zamknąć firmy po pobraniu zaliczki :-) 

4. Pewnie również zastanawiacie się nad jakością zdjęć, czy będą w wysokiej rozdzielczości, itp. Tak, będą. Mam ze sobą dwa aparaty jeden 24mpx - Nikon D7200 oraz 36 mpx D800E. Są to jedne z najlepszych dostępnych urządzeń na rynku. Profesjonalny sprzęt o profesjonalnych parametrach. 

5. Może mniej istotne dla niektórych, ale chyba też z jakichś tam powodów ważne. Działam legalnie, otrzymacie fakturę. Mam pozwolenie od Kurii na fotografowanie. 


Myślę, że to są takie podstawowe, najważniejsze kwestie. Nie chciałbym na tym etapie zasypać Was informacjami ;-) Z Kadefoto wszystko idzie gładko - a zostają po prostu piękne zdjęcia :-) A co dalej? Wybierzcie najlepszą opcje dla siebie i zapytajcie czy mam wolny termin. Potem pozostaje nam podpisanie umowy, wpłata 30 % zaliczki i widzimy się na Weselu :) 


Pakiet Platynowy

Jest to pakiet pełny, obejmujący: przygotowania, błogosławieństwo, ceremonię zaślubin, salę weselną do oczepin oraz sesję plenerową w tym samym dniu. W ramach pakietu otrzymujecie:

- Piękny fotoalbum lub fotoksiążkę drukowaną w aktualnie najlepszej jakości (DreamLabo5000).
- Dwa komplety płyt DVD z nadrukowanymi etykietami.
- Zdjęcia poddane profesjonalnej obróbce ok. 400 
- Piękną prezentację wideo.
- Dojazd
- Przesyłkę zdjęć

Cena promocyjna - 1500 zł (woj. Mazowieckie i Łódzkie + 200 zł) 

Pakiet Złoty


Pakiet średni, obejmujący: ceremonię zaślubin, salę weselną do oczepin oraz sesję plenerową w tym samym dniu. W ramach pakietu otrzymują Państwo:

- Piękny fotoalbum lub fotoksiążkę drukowaną w aktualnie najlepszej jakości (DreamLabo5000).
- Dwa komplety płyt DVD z nadrukowanymi etykietami, dzięki czemu całość wygląda bardzo estetycznie. 
- Zdjęcia poddane profesjonalnej obróbce ok. 300
- Piękną prezentację wideo.
- Dojazd
- Przesyłkę zdjęć

Cena promocyjna - 1300 zł (woj. Mazowieckie i Łódzkie + 200 zł) 

Pakiet srebrny

Pakiet mini, obejmujący: ceremonię zaślubin, pierwszy taniec, sesję plenerową w tym samym dniu. W ramach pakietu otrzymują Państwo:

- Piękny fotoalbum lub fotoksiążkę drukowaną w aktualnie najlepszej jakości (DreamLabo5000).
- Dwa komplety płyt DVD z nadrukowanymi etykietami, dzięki czemu całość wygląda bardzo estetycznie. 
- Zdjęcia poddane profesjonalnej obróbce ok. 200 
- Piękną prezentację wideo.
- Dojazd
- Przesyłkę zdjęć

Cena promocyjna - 1000 zł (woj. Mazowieckie i Łódzkie + 200 zł) 

Powyższe ceny są cenami brutto. Nie ma dodatkowych kosztów, chyba że zdecydujecie się na coś ekstra, poniżej : -) 


------------------------------------- --------------
DODATKI ZA DOPŁATĄ:
Sesja plenerowa w innym dniu, możliwość połączenia z sesją w studiu, w tej samej cenie ; -) 
Wieczór panieński (atrakcyjna cena)
Wieczór kawalerski (atrakcyjna cena)
Sesje buduarowe
Dodatkowe albumy 
Odbitki

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 642

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 20.09.2018
Profesjonalista, sprzęt taki jak w opisie, album taki jak w opisie. Otrzymaliśmy dokładnie to w dokładnie takim terminie. Szybko, tanio, dobrze. Bardzo miły człowiek - BARDZO POLECAM
Top