Lokale weselne - Kraków

Lokale weselne - firmy ślubne z miasta Kraków

Wyników: 91
Polecane Hotel Polonez
Kraków
 Hotel Polonez zaprasza do współpracy wszystkie osoby zainteresowane organizacją imprez okolicznościowych w hotelu w Krakowie. Stoisz przed wyborem odpowiedniego miejsca na bal maturalny czy wesele w hotelu? Oferowana przez nas sala bankietowa z pewnością spełni Twoje oczekiwania.
Polecane Restauracja Trzej Kucharze
Kraków
 Trzej Kucharze to restauracja z ogródkiem położona pośród bajecznie zielonego terenu charakteryzującego się ciszą i spokojem. Ciepłe kolory, drewniane belki, świeże kwiaty tworzą intymną atmosferę, w której dobrze się ucztuje i odpoczywa. Restauracja Trzej Kucharze to kwintesencja dobrego sm...
Polecane QUEEN BOUTIQUE HOTEL****
Kraków
Zapewniamy organizację i obsługę przyjęcia weselnego na najwyższym poziomie. Staramy się, aby Młoda Para mogła w pełni cieszyć się swoim szczęściem i zapomnieć o wszelkich troskach w tym wyjątkowym i ważnym dla Niej dniu. Do Państwa dyspozycji oddajemy przepiękne wnętrza, gustowny wystrój, znakomitą ofertę kuli...
Polecane Jurek-Catering Serwis S.C.
Kraków
 Wieloletnie oraz różnorodne doświadczenie w branży cateringowej na terenie Krakowa oraz całej małopolski pozwala nam powiedzieć, że jesteśmy jedną z najlepszych firm cateringowych. Podejmujemy się zorganizowania imprezy w najbardziej nietypowych miejscach. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! 
Polecane Akacjowy Dwór
Obecni właściciele dołożyli wszelkich starań by zachować magię tego niezwykłego miejsca i jednocześnie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Stary, zabytkowy dwór posiada: salę kolumnową, salę tarasową, pokój dedykowany Państwu Młodym, kuchnię oraz taras.
Polecane PARTY
KRAKÓW
Dom Weselny "Dębniki" na ul. Praskiej 26 w Krakowie organizuje przyjęcia okolicznościowe do 120 osób.
Top