Restauracja Trzej Kucharze

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3782/151265938499236000.png
Kraków 30-437, woj. małopolskie
Forteczna 22
tel.: 692 406 455 lub 12 262 30 52
http://www.trzejkucharze.com/
restauracja@trzejkucharze.com
Restauracja Trzej Kucharze - Kraków

Trzej Kucharze to restauracja z ogródkiem położona pośród bajecznie zielonego terenu charakteryzującego się ciszą i spokojem.
Ciepłe kolory, drewniane belki, świeże kwiaty tworzą intymną atmosferę, w której dobrze się ucztuje i odpoczywa. Restauracja Trzej Kucharze to kwintesencja dobrego smaku i elegancji. Zaciszne i przytulne miejsce, które spełni każde kulinarne życzenia Naszych Gości.

Doznania smakowe zapewnią nasi kucharze, którzy inspiracje do tworzenia potraw czerpią ze swojego doświadczenia i kreatywnej fantazji. Nasza restauracja kusi najlepszymi daniami kuchni europejskiej.
Można tu przyjść na rodzinny obiad, biznesowy lunch czy romantyczną kolację. Organizujemy również przyjęcia weselne, komunie, chrzciny, imprezy okolicznościowe, bankiety, szkolenia ,a także barbecue.

Korzystne położenie zapewni szybki dojazd z głównych arterii regionu, bez konieczności straty czasu w zakorkowanym centrum miasta. Bezpłatny monitorowany parking na kilkadziesiąt samochodów stanowi dodatkowy atut. W całej restauracji dostępny jest darmowy ,bezprzewodowy internet. Sala posiada klimatyzacje.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1160

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.80 / 5
głosów: 5
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 20.06.2018
Wesele w pełni udane. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, pomoc w ramach organizacji wesela. Wszystko zostało przygotowane na wysokim poziomie. Dziękujemy.
Dodano: 27.03.2018
Zachwycający styl, nowoczesność, wyborne dania w dobrym stylu. Uważam, że lepiej wybrać nie mogliśmy. Wesele w pełni udane za dobre pieniądze. POLECAM!
Dodano: 24.02.2018
Wspaniała restauracja w dobrym stylu. Nic dziwnego, że tak wiele osób poleca własnie ten lokal na przyjęcie weselne. My też zaklepaliśmy sobie już termin. Mam nadzieję, że będziemy również zadowoleni.
Dodano: 08.01.2018
Cieszę się, że wybraliśmy właśnie to miejsce na wesele. Z menadżerką sali udało się wiele omówić i ustalić, czego efektem była dla nas sala z pięknymi dekoracjami, z pełną obsługą kelnerską. Nie jest to tradycyjne miejsce na wesele, ale z pewnością na niezapomniane wesele w dobrym stylu. Dobra cena jak na taki luksus!
Top