Lucky Dress Atelier

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9268/155532577802523200.jpg
Zielonki 32-087, woj. małopolskie
ul. Na Piaski 61C/2
tel.: 794646462
http://www.lucky-dress.eu/
luckydress77@gmail.com
Lucky Dress Atelier - Zielonki

Zaprojektuj idealną suknię ślubną!

 

Ile razy zastanawiałaś się przymierzając kolejne suknie ślubne, że Twoja wymarzona byłaby idealna, gdyby ten tiulowy dół połączyć z tą koronkową górą z innej sukni. Albo, że zakochałaś się w tej koronce ale wolałabyś, gdyby miała długie rękawy.

 

W takich sytuacjach, w typowych salonach sukien, nie masz możliwości na wprowadzenie jakichkolwiek przeróbek. Jedyne zmiany są dostępne na poziomie regulacji długości lub dopasowania do Twojego rozmiaru.

 

W naszym Atelier tworzymy rokrocznie kolekcje w odpowiedzi na najgorętsze trendy ze światowych wybiegów, jednak to tylko baza, na której możesz tworzyć swoją jedyną i niepowtarzalną suknię ślubną. Możesz decydować o rodzajach i kolorach materiałów, wybierać spośród tysięcy koronek z włoskich i francuskich pracowni, w których zaopatrują się najwięksi kreatorzy mody ślubnej. O tak! Ty też możesz mieć suknię ślubną z koronką, której używa np. Pnina Tornai czy Alexander McQueen.

 

Dlaczego warto zaprojektować suknię ślubną w naszym Atelier? Dzięki indywidualnemu podejściu dopasujemy suknię do Twojej figury, tak byś w dniu swojego ślubu wyglądała jak gwiazda filmowa, a przy tym czuła się swobodnie i kobieco.

 

Jak zamaskować mankamenty urody? Jak wydobyć Twoje atuty? W naszym krakowskim salonie sukien ślubnych masz pewność, że doradzimy Ci w jakim fasonie będziesz wyglądać najkorzystniej. ;)

 

W naszym Atelier korzystamy tylko z najlepszych materiałów. Mamy dostęp do najbardziej popularnych jak i bardzo niszowych koronek. W naszych modelach znajdziesz koronki typu: “Chantilly”, Alençon (królowa wśród koronek), z efektem 3D, wyszywanych koralikami, perełkami czy cekinami.

 

W naszej niewielkiej pracowni tworzymy ręcznie wszystkie nasze suknie od podstaw aż po najdrobniejszy szczegół. Tak jak robią to najsłynniejsze domy mody ślubnej.

Galeria

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 235

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top