G2 Film Studio

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3919/149166318643903300.png
Kraków 31-712, woj. małopolskie
Sandora Petöfiego 24
tel.: 792 328 482, akt: 792328480
http://www.g2filmstudio.pl/
g2filmstudio@gmail.com
G2 Film Studio - Kraków

Wedding G2 jest własnością Dream Services , jest również studiem akredytowanym przez G2 Film Studio, które w filmowaniu, produkcji oraz postprodukcji posiada ponad 20 letnią tradycję. Firma jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Filmowców EEVA

Dzięki dużemu doświadczeniu w obrębie tego rodzaju mediów, możecie być pewni, że dołożymy wszelkich starań aby Wasz film ślubny był profesjonalnego standardu, stylu i absolutnej perfekcji.

Oferujemy wysoki poziom usług, zaufania i pełnej satysfakcji. Jesteśmy w stanie uchwycić magię tego szczególnego dnia, tak aby pozostała na resztę życia.
Wyobraźcie sobie Waszą rocznicę ślubu:oglądacie Waszą historię na dużym ekranie, powracacie do wspomnień, dzwięków, kolorów, emocji i miłości – Powracacie do momentu, w którym rozpoczęło się Wasze małżeńśtwo!

G2FilmStudio oraz Wedding G2 są uznawaną i zaufaną marką w branży jako silny dostawca a także pod względem relacji z klientem, która jest widoczna w dużej ilości otrzymywanych zleceń. Firmy oraz Pary które skorzystały z usług G2 Film Studio potrafią nas docenić - za co im dziękujemy!

Nasi kreatywni pracownicy będą Was wspierać w tym jedynym najważniejszym dniu w swoim życiu.

Gdy przyjdzie czas na postprodukcję nasz zaufany zespół będzie konsultował z Wami przebieg-montaż filmu ślubnego.

Jesteśmy tutaj, aby wspierać Was na każdym kroku i mocno wierzymy w to, iżnigdy nie zostaną zapomniane nasze usługi, które dla Was wykonamy.
Polecamy również lekturę naszego bloga, z którego dowiecie się co jest ważne podczas organizowania ślubu i wesela oraz jak ustrzec się niechcianych wpadek.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1420

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top