Kapitan Kamera - wideofilmowanie ślubów

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9064/151965149701426800.jpg
Kraków 31-153, woj. małopolskie
Szlak 77
tel.: 575 709 939
http://kapitankamera.pl
spisy@kapitankamera.pl
Kapitan Kamera - wideofilmowanie ślubów - Kraków

Szukasz profesjonalnego kamerzysty? To nie mogłeś lepiej trafić! Nazywam się Michał i specjalizuję się między innymi w filmowaniu wesel, ślubów i imprez okolicznościowych. Posiadam 14-letnie doświadczenie w branży usług video, które przełożyło się na powstanie ponad 300 filmów ślubnych. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie filmowej pozwala mi realizować reportaże ślubne według najnowszych standardów i trendów.

Wideofilmowanie to moja pasja, z której czerpię dużo przyjemności. Jako kamerzysta dbam o to, by nieustannie się rozwijać. Znajomość najnowszych technik filmowania i wysokiej jakości sprzęt, na którym pracuję, pozwalają mi tworzyć nowoczesne filmy weselne i okolicznościowe, do których chętnie się wraca.

Wesele to czas, który chcemy uwiecznić w naszej pamięci za zawsze. Utrwalenie tego pięknego okresu poprzez filmowanie to najlepsze wyjście. Zapoznaj się z moją ofertą filmowania wesel.

Nagrywam również śluby, które dzięki mnie zostaną utrwalone na zawsze. Utrwalę wszystkie niezwykłe momenty z tego dnia. Zapoznaj się z wideofilmowaniem ślubów przeze mnie.

Inne moje oferty znajdują się na mojej stronie internetowej.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 687

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top