Moda ślubna

Strój dla Pana Młodego

Organizując ślub i wesele mamy tak wiele na głowie, że łatwo o czymś zapomnieć. Jednym z elementów, o których bezwzględnie zapomnieć nie wolno, jest garnitur Pana Młodego. Czy wiesz jaki garnitur wybrać by dopasować go do sukni Panny Młodej?

Przygotowania, przygotowania i jeszcze raz przygotowania...

Jeśli za Tobą, droga panno młoda, trud przygotowań weselnych, to czas w pełni zająć się sobą. Nic tak nie odpręży jak salon kosmetyczny czy salon Spa, które spokojnie możesz znaleźć z Sosnowcu. Jest tutaj sporo tego typu miejsc.

Suknia ślubna bardzo ważna!

Przy wszystkich przygotowaniach do ślubu jest wiele ważnych i ważniejszych spraw, które trzeba załatwić. Sala weselna, formalności w kościele i urzędzie, dekoracje, usługi fotograficzne oraz suknia ślubna!

Wybieramy kwiaty na uroczystość

Idealne wesele to takie, na którym goście świetnie się bawią, ale i takie, na którym Państwo młodzi pięknie wyglądają. Najlepszą oprawą dopełniającą uroczystość i przyjęcie są kwiaty. Są one nie tylko ozdobą panny młodej, ale także wielu dekoracji.

Wybieramy sukienkę na wesele

Zasadniczą sprawą jest fakt, że jeszcze ok. siedmiu – dziesięciu lat temu kobiety ubierały się głównie w długie, wieczorowe suknie. Teraz to się całkowicie zmieniło. Panie najczęściej zakładają proste, krótsze sukienki.

Jakie obrączki wybrać?

Obrączka jest symbolem miłości i wierności, jest nieskończona, tak jak uczucie, które łączy dwoje ludzi. Przed ołtarzem albo w Urzędzie Stanu Cywilnego młodzi ludzie składają sobie nawzajem przysięgę i na jej przypieczętowanie wkładają na palce serdeczne prawych dłoni obrączki.

Ślubne przygotowania – kwiaty i dekoracje

Piękna i wyrafinowana oprawa ślubu to bardzo istotna kwestia. Odpowiednio dobrane kwiaty, ozdoby i dekoracje tworzą podniosłą i uroczystą atmosferę, która sprawia, że dzień ślubu jest jeszcze bardziej magiczny.

Nietypowe obrączki ślubne

Obrączki, które po złożeniu tworzą spójną całość, stały się hitem dla wielbicieli oryginalnej biżuterii. Wśród propozycji jubilerów można znaleźć wygrawerowaną kulę ziemską, której połowa znajduje się na ślubnej ozdobie przeznaczonej dla kobiety, a druga połowa na obrączce dla mężczyzny.

Biżuteria Panny Młodej

Biżuteria ślubna to nie tylko obrączki, a dla przyszłej Panny Młodej w tym wyjątkowym dniu wszystko musi działać bez zarzutu, a ona sama musi wyglądać nieskazitelnie. Dopełnieniem sukni ślubnej jest oczywiście fryzura, makijaż i wiązanka. Nie można jednak zapomnieć o biżuterii, która dodaje elegancji i charakteru.

Niedroga suknia ślubna

Zanim przyszłe Panny Młode podejmą decyzję o wyborze tej jedynej i wyśnionej sukni ślubnej, powinny wnikliwie zgłębić ten temat. W tym celu warto sięgać do fachowych publikacji, czy prześledzić poważne strony internetowe zajmujące się tą tematyką.

Jak stworzyć zimowy bukiet ślubny?

Zima to magiczny czas. Skrzący się, puchaty śnieg to piękna ozdoba, którą zupełnie za darmo serwuje nam zimowa aura. Jeśli marzycie o ślubie w jednym z mroźnych miesiąców, z pewnością planujecie również pasujące dodatki. Zobacz jak przygotować piękny zimowy bukiet ślubny.
Top