Moda ślubna

Odpowiedni makijaż dla panny młodej

Niezmiernie ważny dla każdej kobiety przygotowującej się do ślubu, jest makijaż. Zanim jednak nadejdzie twój wielki dzień, musisz zastanowić się nad kilkoma sprawami. Znalezienie specjalisty w tym zakresie jest sprawą, której nie można zaniedbać.

Wyjątkowe bukiety ślubne

Zanim wybierzesz wymarzony bukiet najpierw zamów suknię ślubna oraz dodatki do niej. Bardzo ważne jest również podjęcie decyzji, jaki kolor będzie kolorem przewodnim na Twoim ślubie i weselu. Dobrze, aby bukiet z nim współgrał.

Komfort Panny Młodej podczas uroczystości

Dobrze dobrana suknia ślubna to komfort i uśmiech na twarzy Panny Młodej. Jakimi więc kryteriami kierować się przy doborze odpowiedniego kroju kreacji? Co zrobić by dodatki współgrały z całością? Na te pytania odpowiemy poniżej.

Fryzura Panny Młodej

Fryzura Panny Młodej, to bardzo ważny detal estetyczny w dniu ślubu. Podobnie jak i do innych punktów tego przedsięwzięcia, tak i wybór fryzury należy dogłębnie przemyśleć. Jeśli chcemy dostać się na fotel najlepszego fachowca w dziedzinie układania fryzur, to musimy umówić się takowym z dużym wyprzedzeniem.

Sukienka na zabawę weselną

Z problemem ślubnej garderoby zmaga się nie tylko Panna Młoda, ale i każdy uczestnik tej uroczystości. Panie martwią się by wypaść jak najlepiej i przede wszystkim chcą uniknąć sytuacji, gdy inna z zaproszonych kobiet przywdzieje tę samą kreację.

Dobieramy biżuterię na ślub

Biżuteria ślubna może być elementem stylizacji lub akcentem, który delikatnie podkreśli wyjątkowy charakter uroczystości. W zależności od tego jaki styl ślubu wybraliście, a także jaki motyw przewodni wesela będzie Wam towarzyszyć, biżuteria powinna być dopasowana do konkretnej stylizacji. Sprawdź jaką biżuterię wybrać.

Jakie wybrać buty na ślub?

Zanim wybierzesz się do krawcowej lub salonu, w którym zamawiałaś suknię, nie zapomnij kupić bardzo ważnego elementu stroju – butów. Wysokość obcasa musi przecież współgrać z długością twojej kreacji.

Wybieramy ślubne obrączki

Najważniejszą rzeczą scalającą Wasz związek jest miłość, ale najlepszym jego symbolem jest obrączka jaką zakładacie sobie nawzajem podczas uroczystości zaślubin w kościele lub urzędzie stanu cywilnego. Nad jakimi rzeczami warto zastanowić się wybierając sobie idealna parę?

Najpiękniejsza suknia ślubna

Przed panną młodą stoi nie lada wyzwanie. Musi wybrać najważniejszą sukienkę swojego życia – suknię ślubną. Choć jest to kreacja na jeden wieczór i nigdy już jej nigdzie nie założy, przyszła żona potrafi zainwestować w nią majątek.

Strój dla Pana Młodego

Organizując ślub i wesele mamy tak wiele na głowie, że łatwo o czymś zapomnieć. Jednym z elementów, o których bezwzględnie zapomnieć nie wolno, jest garnitur Pana Młodego. Czy wiesz jaki garnitur wybrać by dopasować go do sukni Panny Młodej?

Przygotowania, przygotowania i jeszcze raz przygotowania...

Jeśli za Tobą, droga panno młoda, trud przygotowań weselnych, to czas w pełni zająć się sobą. Nic tak nie odpręży jak salon kosmetyczny czy salon Spa, które spokojnie możesz znaleźć z Sosnowcu. Jest tutaj sporo tego typu miejsc.

Suknia ślubna bardzo ważna!

Przy wszystkich przygotowaniach do ślubu jest wiele ważnych i ważniejszych spraw, które trzeba załatwić. Sala weselna, formalności w kościele i urzędzie, dekoracje, usługi fotograficzne oraz suknia ślubna!

Wybieramy kwiaty na uroczystość

Idealne wesele to takie, na którym goście świetnie się bawią, ale i takie, na którym Państwo młodzi pięknie wyglądają. Najlepszą oprawą dopełniającą uroczystość i przyjęcie są kwiaty. Są one nie tylko ozdobą panny młodej, ale także wielu dekoracji.

Wybieramy sukienkę na wesele

Zasadniczą sprawą jest fakt, że jeszcze ok. siedmiu – dziesięciu lat temu kobiety ubierały się głównie w długie, wieczorowe suknie. Teraz to się całkowicie zmieniło. Panie najczęściej zakładają proste, krótsze sukienki.

Jakie obrączki wybrać?

Obrączka jest symbolem miłości i wierności, jest nieskończona, tak jak uczucie, które łączy dwoje ludzi. Przed ołtarzem albo w Urzędzie Stanu Cywilnego młodzi ludzie składają sobie nawzajem przysięgę i na jej przypieczętowanie wkładają na palce serdeczne prawych dłoni obrączki.

Ślubne przygotowania – kwiaty i dekoracje

Piękna i wyrafinowana oprawa ślubu to bardzo istotna kwestia. Odpowiednio dobrane kwiaty, ozdoby i dekoracje tworzą podniosłą i uroczystą atmosferę, która sprawia, że dzień ślubu jest jeszcze bardziej magiczny.

Nietypowe obrączki ślubne

Obrączki, które po złożeniu tworzą spójną całość, stały się hitem dla wielbicieli oryginalnej biżuterii. Wśród propozycji jubilerów można znaleźć wygrawerowaną kulę ziemską, której połowa znajduje się na ślubnej ozdobie przeznaczonej dla kobiety, a druga połowa na obrączce dla mężczyzny.

Biżuteria Panny Młodej

Biżuteria ślubna to nie tylko obrączki, a dla przyszłej Panny Młodej w tym wyjątkowym dniu wszystko musi działać bez zarzutu, a ona sama musi wyglądać nieskazitelnie. Dopełnieniem sukni ślubnej jest oczywiście fryzura, makijaż i wiązanka. Nie można jednak zapomnieć o biżuterii, która dodaje elegancji i charakteru.

Niedroga suknia ślubna

Zanim przyszłe Panny Młode podejmą decyzję o wyborze tej jedynej i wyśnionej sukni ślubnej, powinny wnikliwie zgłębić ten temat. W tym celu warto sięgać do fachowych publikacji, czy prześledzić poważne strony internetowe zajmujące się tą tematyką.

Jak stworzyć zimowy bukiet ślubny?

Zima to magiczny czas. Skrzący się, puchaty śnieg to piękna ozdoba, którą zupełnie za darmo serwuje nam zimowa aura. Jeśli marzycie o ślubie w jednym z mroźnych miesiąców, z pewnością planujecie również pasujące dodatki. Zobacz jak przygotować piękny zimowy bukiet ślubny.
Top