Moda ślubna

Czas na wybór ślubnego bukietu

Każda panna młoda chce, aby w dniu ślubu jej wygląd był olśniewający. Dlatego przygotowania trwają nieraz wiele miesięcy. Niektóre decyzje podejmuje się w pierwszej kolejności. Parę kwestii jednak ustala się nieco później. Jedną z nich jest wybór bukietu ślubnego.

Jak ubrać się na wesele?

Kwestia ubioru weselnego kręci się zawsze wokół panny młodej – jaka sukienka, jakie buty, dodatki, fryzura oraz makijaż. Niestety sprawa wygląda inaczej w przypadku gości weselnych, którym trudno znaleźć informacje o tym, w co najlepiej się ubrać.

Jaka bielizna do ślubu?

Gdy już wybierzesz suknię ślubną, przychodzi czas na dobór odpowiedniej bielizny. Nie każdy stanik uda się bowiem zamaskować pod suknią, a przecież nie chcesz, aby wystający spod sukienki biustonosz czy odznaczające się w talii figi psuły Twoją prezencję tego dnia. Przygotowaliśmy kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać najlepszą bieliznę na ten dzień.

Wymarzona suknia ślubna

Wybór oraz zakup sukni ślubnej jest wydarzeniem, długo wyczekiwane i od dawna wyobrażane przez każdą kobietę. Jest to jeden z najprzyjemniejszych elementów, które związane są z przygotowaniami ślubnymi, w których uczestniczy nie tylko sama przyszła Panna Młoda, ale także jej rodzina i przyjaciele.

Kosmetyczka przed ślubem

Panny młode rozpoczynają przygotowania do ślubu na długo przed planowaną datą tego ważnego w ich życiu wydarzenia. Muszą one wiedzieć, że aby kompleksowo zadbać o swoją urodę przed zamążpójściem, zabiegi kosmetyczne powinny rozpocząć się z odpowiednim wyprzedzeniem. Jeśli zostaną one zaplanowane na tydzień przed ślubem, wątpliwe jest osiągnięcie pożądanych rezultatów.

Wybieramy suknię ślubną

Czy znacie jakąś pannę młodą, której nie zależało na tym, by w dniu swojego śluby wyglądać pięknie i olśniewająco? Na pewno nie. Ślub to bowiem wielkie wydarzenie. Oczy wszystkich gości zwrócone są w kierunku panny młodej. Jeśli mieszkasz w Częstochowie lub okolicach, na pewno nie będziesz miała problemu ze znalezieniem odpowiedniej kreacji.

Jaki strój jest odpowiedni na wesele?

Mówiąc o ubiorach ślubnych zazwyczaj skupiamy się na pannie młodej, zastanawiając się przede wszystkim nad suknią, a w dalszej kolejności nad obuwiem oraz dodatkami. Tymczasem „zwykły” gość nie zawsze wie, co powinien na siebie włożyć – zwłaszcza, jeśli nie był na weselu już kilka lat.

Buty, w których przetańczysz całą noc

Strój panny młodej budzi wiele emocji. Podczas ceremonii zaślubin to głównie na nią zwrócone są oczy gości. Chociaż wydawać by się mogło, że najważniejsza jest suknia ślubna, to niemniej istotny jest także wybór butów, których najczęściej wprawdzie praktycznie nie widać, jednak panna młoda musi wytrzymać w nich kilkanaście godzin

Rola makijażu ślubnego

Każda kobieta od dzieciństwa marzy o dniu swojego ślubu, w którym przemieni się w piękną królewnę w białej sukni. Bardzo ważnym elementem tej metamorfozy jest także makijaż ślubny. Biała suknia, gustowne buciki, welon we włosach, czy też wykwintna biżuteria to zaledwie część wielkiej przemiany.

Wybór garnituru dla Pana Młodego

Każdy mężczyzna wygląda dobrze w garniturze, jednak nie każdy garnitur wygląda dobrze na mężczyźnie. Aby dokonać odpowiedniego wyboru, warto poznać kilka tajników wybierania odpowiedniego stroju dla Pana Młodego. Przygotowaliśmy dla Was nieco wskazówek.

Jak dobrać suknię ślubną?

Każda panna młoda chciałaby na własnym ślubie wyglądać olśniewająco. W tym celu na długo przede planowaną uroczystością stosuje diety odchudzające, aby być szczupłą w ten najważniejszy dla niej dzień. Niemniej jednak ogólny zarys sylwetki i figury nie można zmienić tak po prostu, tylko z zastosowaniem diet. Potrzeba ku temu wielkich wyrzeczeń, na które nie każda panna młoda jest w pełni przygotowana.

Odpowiedni makijaż dla panny młodej

Niezmiernie ważny dla każdej kobiety przygotowującej się do ślubu, jest makijaż. Zanim jednak nadejdzie twój wielki dzień, musisz zastanowić się nad kilkoma sprawami. Znalezienie specjalisty w tym zakresie jest sprawą, której nie można zaniedbać.

Wyjątkowe bukiety ślubne

Zanim wybierzesz wymarzony bukiet najpierw zamów suknię ślubna oraz dodatki do niej. Bardzo ważne jest również podjęcie decyzji, jaki kolor będzie kolorem przewodnim na Twoim ślubie i weselu. Dobrze, aby bukiet z nim współgrał.

Komfort Panny Młodej podczas uroczystości

Dobrze dobrana suknia ślubna to komfort i uśmiech na twarzy Panny Młodej. Jakimi więc kryteriami kierować się przy doborze odpowiedniego kroju kreacji? Co zrobić by dodatki współgrały z całością? Na te pytania odpowiemy poniżej.

Fryzura Panny Młodej

Fryzura Panny Młodej, to bardzo ważny detal estetyczny w dniu ślubu. Podobnie jak i do innych punktów tego przedsięwzięcia, tak i wybór fryzury należy dogłębnie przemyśleć. Jeśli chcemy dostać się na fotel najlepszego fachowca w dziedzinie układania fryzur, to musimy umówić się takowym z dużym wyprzedzeniem.

Sukienka na zabawę weselną

Z problemem ślubnej garderoby zmaga się nie tylko Panna Młoda, ale i każdy uczestnik tej uroczystości. Panie martwią się by wypaść jak najlepiej i przede wszystkim chcą uniknąć sytuacji, gdy inna z zaproszonych kobiet przywdzieje tę samą kreację.

Dobieramy biżuterię na ślub

Biżuteria ślubna może być elementem stylizacji lub akcentem, który delikatnie podkreśli wyjątkowy charakter uroczystości. W zależności od tego jaki styl ślubu wybraliście, a także jaki motyw przewodni wesela będzie Wam towarzyszyć, biżuteria powinna być dopasowana do konkretnej stylizacji. Sprawdź jaką biżuterię wybrać.

Jakie wybrać buty na ślub?

Zanim wybierzesz się do krawcowej lub salonu, w którym zamawiałaś suknię, nie zapomnij kupić bardzo ważnego elementu stroju – butów. Wysokość obcasa musi przecież współgrać z długością twojej kreacji.

Wybieramy ślubne obrączki

Najważniejszą rzeczą scalającą Wasz związek jest miłość, ale najlepszym jego symbolem jest obrączka jaką zakładacie sobie nawzajem podczas uroczystości zaślubin w kościele lub urzędzie stanu cywilnego. Nad jakimi rzeczami warto zastanowić się wybierając sobie idealna parę?

Najpiękniejsza suknia ślubna

Przed panną młodą stoi nie lada wyzwanie. Musi wybrać najważniejszą sukienkę swojego życia – suknię ślubną. Choć jest to kreacja na jeden wieczór i nigdy już jej nigdzie nie założy, przyszła żona potrafi zainwestować w nią majątek.
Top