Moda ślubna

Wybieramy suknię ślubną

Każda panna młoda marzy o tym, by w dniu ślubu wyglądać zjawiskowo i olśniewać wszystkich swoją urodą. Dlatego też poszukiwania odpowiedniej sukni ślubnej trwają nieraz tygodniami. Do tego dochodzą później przymiarki.

Profesjonalny makijaż ślubny

Wszystkie panny młode łączy pewna cecha wspólna – każda bez wyjątku w dniu swojego ślubu marzy o tym, aby wyglądać olśniewająco. Kobiety z nienaganną figurą i cerą nie mają z tym najmniejszego problemu jednak i te panie, które posiadają pewne mankamenty, mogą je skutecznie ukryć – pod warunkiem oczywiście, że zadbają o to odpowiednio wcześnie.

Zegarki Hugo Boss – idealne do sukni ślubnej

Panna młoda musi mieć niebieską podwiązkę, coś pożyczonego, coś nowego, coś starego i jeszcze wiele, wiele innych rzeczy – o tym wie nawet mała dziewczynka. Niemniej jednak każdej młodej małżonce przyda się również coś praktycznego – np. zegarek.

Buty, w których przetańczysz całą noc

Najwięcej zamieszania jest zawsze wokół sukni ślubnej. Przyszłe panny młode zastanawiają się nad fasonem, odcieniem i wieloma innymi rzeczami. Tymczasem równie ważne – a w pewnym sensie nawet ważniejsze jest obuwie, w którym zamierzasz iść do ślubu.

Wybieramy suknię ślubną

Kiedy byłaś małą dziewczynką, pewnie nieraz wyobrażałaś sobie siebie stojącą przed ołtarzem w pięknej, długiej sukni u boku najprzystojniejszego kolegi z przedszkola. W marzeniach pięciolatki panna młoda jest księżniczką z bajki. Kilkanaście lat później mamy już na ogół zupełnie inne wyobrażenia

Kupujemy suknię ślubną

O jakiej sukni ślubnej marzysz? Chciałabyś wystąpić w długiej rozłożystej sukni z trenem czy może wolisz o wiele skromniejszą kreację w stylu greckim? Bez względu na to, jak brzmi Twoja odpowiedź, mieszkając w Świdnicy, na pewno jej zakup nie będzie stanowił dla Ciebie najmniejszego problemu.

Kwiaty dla panny młodej

Przyjęło się, że panna młoda podczas ślubu trzyma w dłoniach bukiet kwiatów. Wybór jest oczywiście ogromny i czasami trudno się na coś zdecydować. Panny młode mają jednak pewna cechę wspólną – każda z nich pragnie wyglądać pięknie i olśniewająco.

Jaki kolor sukni ślubnej wybrać?

W polskiej tradycji ślubno-weselnej przyjęło się , że suknia panny młodej powinna być biała. Od pewnego czasu dopuszczalne są niewielkie odstępstwa od tej zasady, dlatego też panny młode coraz częściej występują przed ołtarzem w sukni ecru, śmietankowej, w kolorze szampana, czy antycznej bieli.

Jaki bukiet ślubny wybrać?

Wybór bukietu ślubnego dla większości kobiet ma bardzo duże znaczenie – i nie ma w tym nic dziwnego, w końcu to najważniejsze kwiaty w życiu każdej z nas. Wybór kwiatów jest ogromny. Bukiet powinien także pasować wystrojem do wyglądu panny młodej.

Czas na wybór ślubnego bukietu

Każda panna młoda chce, aby w dniu ślubu jej wygląd był olśniewający. Dlatego przygotowania trwają nieraz wiele miesięcy. Niektóre decyzje podejmuje się w pierwszej kolejności. Parę kwestii jednak ustala się nieco później. Jedną z nich jest wybór bukietu ślubnego.

Jak ubrać się na wesele?

Kwestia ubioru weselnego kręci się zawsze wokół panny młodej – jaka sukienka, jakie buty, dodatki, fryzura oraz makijaż. Niestety sprawa wygląda inaczej w przypadku gości weselnych, którym trudno znaleźć informacje o tym, w co najlepiej się ubrać.

Jaka bielizna do ślubu?

Gdy już wybierzesz suknię ślubną, przychodzi czas na dobór odpowiedniej bielizny. Nie każdy stanik uda się bowiem zamaskować pod suknią, a przecież nie chcesz, aby wystający spod sukienki biustonosz czy odznaczające się w talii figi psuły Twoją prezencję tego dnia. Przygotowaliśmy kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać najlepszą bieliznę na ten dzień.

Wymarzona suknia ślubna

Wybór oraz zakup sukni ślubnej jest wydarzeniem, długo wyczekiwane i od dawna wyobrażane przez każdą kobietę. Jest to jeden z najprzyjemniejszych elementów, które związane są z przygotowaniami ślubnymi, w których uczestniczy nie tylko sama przyszła Panna Młoda, ale także jej rodzina i przyjaciele.

Kosmetyczka przed ślubem

Panny młode rozpoczynają przygotowania do ślubu na długo przed planowaną datą tego ważnego w ich życiu wydarzenia. Muszą one wiedzieć, że aby kompleksowo zadbać o swoją urodę przed zamążpójściem, zabiegi kosmetyczne powinny rozpocząć się z odpowiednim wyprzedzeniem. Jeśli zostaną one zaplanowane na tydzień przed ślubem, wątpliwe jest osiągnięcie pożądanych rezultatów.

Wybieramy suknię ślubną

Czy znacie jakąś pannę młodą, której nie zależało na tym, by w dniu swojego śluby wyglądać pięknie i olśniewająco? Na pewno nie. Ślub to bowiem wielkie wydarzenie. Oczy wszystkich gości zwrócone są w kierunku panny młodej. Jeśli mieszkasz w Częstochowie lub okolicach, na pewno nie będziesz miała problemu ze znalezieniem odpowiedniej kreacji.

Jaki strój jest odpowiedni na wesele?

Mówiąc o ubiorach ślubnych zazwyczaj skupiamy się na pannie młodej, zastanawiając się przede wszystkim nad suknią, a w dalszej kolejności nad obuwiem oraz dodatkami. Tymczasem „zwykły” gość nie zawsze wie, co powinien na siebie włożyć – zwłaszcza, jeśli nie był na weselu już kilka lat.

Buty, w których przetańczysz całą noc

Strój panny młodej budzi wiele emocji. Podczas ceremonii zaślubin to głównie na nią zwrócone są oczy gości. Chociaż wydawać by się mogło, że najważniejsza jest suknia ślubna, to niemniej istotny jest także wybór butów, których najczęściej wprawdzie praktycznie nie widać, jednak panna młoda musi wytrzymać w nich kilkanaście godzin

Rola makijażu ślubnego

Każda kobieta od dzieciństwa marzy o dniu swojego ślubu, w którym przemieni się w piękną królewnę w białej sukni. Bardzo ważnym elementem tej metamorfozy jest także makijaż ślubny. Biała suknia, gustowne buciki, welon we włosach, czy też wykwintna biżuteria to zaledwie część wielkiej przemiany.

Wybór garnituru dla Pana Młodego

Każdy mężczyzna wygląda dobrze w garniturze, jednak nie każdy garnitur wygląda dobrze na mężczyźnie. Aby dokonać odpowiedniego wyboru, warto poznać kilka tajników wybierania odpowiedniego stroju dla Pana Młodego. Przygotowaliśmy dla Was nieco wskazówek.

Jak dobrać suknię ślubną?

Każda panna młoda chciałaby na własnym ślubie wyglądać olśniewająco. W tym celu na długo przede planowaną uroczystością stosuje diety odchudzające, aby być szczupłą w ten najważniejszy dla niej dzień. Niemniej jednak ogólny zarys sylwetki i figury nie można zmienić tak po prostu, tylko z zastosowaniem diet. Potrzeba ku temu wielkich wyrzeczeń, na które nie każda panna młoda jest w pełni przygotowana.
Top