Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

FAQ dla druhny, czyli jak się przygotować do tak ważnej funkcji

FAQ dla druhny, czyli jak się przygotować do tak ważnej funkcji
W ostatnim czasie, bardzo modnym zjawiskiem stało się posiadanie świty druhen na ślubie. Coraz więcej polskich panien młodych czerpie z tej zachodniej mody i tym samym, grono najbliższych przyjaciółek towarzyszy przyszłej mężatce podczas uroczystości ślubnej. Jaką sukienkę powinna mieć druhna? Który model butów sprawdzi się najlepiej podczas tak ważnego wydarzenia? Sprawdźmy!

Sukienki wszystkich druhen powinny mieć ten sam odcień

Ze względów estetycznych, sukienki druhen nie powinny różnić się od siebie kolorami. Nie muszą być one identyczne, bowiem w Polsce tradycja ta nie jest jeszcze tak popularna, jak w innych krajach, gdzie każda z pań jest ubrana w dokładanie ten sam model sukienki. Mimo to, zdjęcia, film, a przede wszystkim wrażenie podczas uroczystości jest znacznie lepsze, gdy sukienki druhen występują w tych samych odcieniach.

Na jaki odcień postawić?

Tutaj pojawiają się schody, ponieważ każda z pań ma inny gust i inaczej czuje się w danym kolorze. Jednej nie odpowiadają szarości, a inna tylko w pudrowym różu czuje się dobrze. Tutaj potrzebny jest kompromis i odrobina otwartości na propozycje. W zależności od wszystkich dekoracji i dodatków panny młodej, rozsądnym rozwiązaniem jest decyzja o kolorze pasującym do tego wszystkiego. Najczęściej wybieranym odcieniem jest wspomniany wcześniej brudny róż, srebrny, złoty, fuksja, czy nawet lawenda.

Jaki model butów wybrać?

Powaga tego wydarzenia wymaga od druhen elegancji, a więc najodpowiedniejszymi będą buty na szpilce. Niezależnie od tego, czy będą to sandały na szpilce, czy tradycyjne szpilki, w takim wydaniu każda z Was zrobi ogromne wrażenie. Kolor butów należy wybrać w zależności od odcienia sukienki, jednak w większości przypadków jasne odcienie sprawdzają się najlepiej.

Czy wypada mieć buty na zmianę?

Absolutnie TAK! Obuwie na zmianę to bardzo ważna kwestia - szczególnie dla kobiet, które nie przywykły do noszenia wysokich obcasów na co dzień. Cała noc pełna zabawy to znacznie obciążenie dla stóp i może się zdarzyć, że o północy odmówią Ci one posłuszeństwa. Warto być przygotowanym na takie okoliczności i zabrać ze sobą eleganckie baleriny, które przyniosą ulgę i umożliwią tańce do białego rana!

Bycie druhną to ogromne wyróżnienie i funkcja, której nie należy odmawiać. Jest to z jednej strony obowiązek, a z drugiej – przyjemność. W ten oto sposób przyczyniasz się do najpiękniejszego dnia w życiu bliskiej Ci osoby.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top