Moda ślubna

Suknia ślubna ważnym elementem

Wygląd pary młodej ma wielkie znaczenie, jednak trzeba przyznać iż najwięcej zachodu jest z dobraniem właściwej sukni ślubnej i dodatków. Poniżej staramy się przedstawić na co zwrócić uwagę przy wyborze i dopasowaniu sukni ślubnej.

Jedna czy dwie suknie ślubne?

W wyborze sukni ślubnej trzeba kierować się nie tylko jej prezencją ale także uwzględniać wygodę. Dobrym rozwiązaniem często jest wybór dwóch sukni na ślub i wesele. Poniżej przyjrzyjmy się jakie w tej kwestii istnieją możliwości.

Makijaż ślubny profesjonalnie

Panna Młoda w dniu ślubu nazywanym często „najważniejszym dniem w życiu” marzy o tym, by olśnić swoją urodą przyszłego męża, rodzinę i wszystkich zaproszonych gości. Umiejętnie wykonany makijaż ślubny wydobędzie naturalne piękno i sprawi, że długi i absorbujący dzień ślubu przeminie w pewności, że jest się perfekcyjną.

Gdzie szukać informacji na temat sukni ślubnej?

Suknia ślubna jest z pewnością jednym z największych wydatków w całej w organizacji wesela. Nie tylko drogi jest sam materiał, ale i projekt czy jej uszycie ślubnej kreacji. Gdzie można znaleźć informacje o sukniach ślubnych? Czy suknia może być tania?

Proste suknie ślubne dalej w modzie

Proste suknie ślubne wcale nie są tańsze, a często wręcz przeciwnie. Dla każdej panny młodej liczy się coś innego w wyborze sukni i związane to jest z tym jak się będzie w niej prezentowała. Spójrzmy na klasyczne i proste suknie ślubne.

Żeby zdążyć na czas - makijaż

Tego dnia każda kobieta chce wyglądać pięknie, wyjątkowo, nieskazitelnie. Temu ma służyć wielotygodniowe wybieranie sukienki, trzy próbne fryzury i cztery makijaże. Tymczasem im bliżej ślubu tym częściej nawiedzają nas koszmary, w których budzimy się w dzień ślubu, podchodzimy do lustra, a na naszym nosie widać wielkiego pryszcza!... Co zrobić, żeby ten koszmar się nie spełnił?

Jaki krój sukni ślubnej?

Każda z Pań wie, że zakup sukni ślubnej w ciemno nie wchodzi w rachubę, a musi ona spełnić szereg wymogów. Aby znaleźć tę wymarzoną i jedyną w swoim rodzaju suknię, trzeba jej poszukiwania rozpocząć możliwie jak najszybciej, by nie podejmować decyzji nieprzemyślanej, pod presją czasu. Decydują tutaj koszty oraz wygląd sukni.

Dlaczego warto kupić nową bieliznę na noc poślubną

Bielizna, jaką Panna Młoda ubierze w dniu ślubu ma ogromne znaczenie. Komplety bielizny powinny być jednak dwa. Dlaczego? Poznaj sekrety Panien Młodych i wybierz bieliznę w której przetańczysz całą noc, ale także zachwycisz Męża podczas nocy poślubnej.

Wesele w niestandardowych kolorach

Trendy w kolorystyce ślubnej ciągle ewoluują! Odchodzi się już od standardowej, wszechobecnej bieli. Jasna barwa sukienki przełamywana jest coraz bardziej odważnymi akcentami. Warto uwzględnić to przy planowaniu.

Jaka suknia ślubna w ten dzień?

W dniu swojego ślubu każda panna młoda chce wyglądać pięknie i olśniewająco, dlatego tak dużą wagę przykłada do sukni weselnej. Tak wiele jest trendów w szyciu sukien ślubnych, że z pewnością każda przyszła panna młoda znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Koronki, tiule, perły, haftowane wzory, pełne róż czy innych kwiatów zdobią suknie ślubne od dawien dawna.

Welon dla mamy weselnej

Jedne nie chcą, ale są do tego zmuszane, inne chciałyby, ale in nie wypada
Mowa o welonie. Dla niektórych kobiet starszych pokoleń ślub bez welonu, to nie ślub, dla innych kobieta mająca roczne dziecko idąca do ołtarza z 2-metrowym welonem jawne „oszustwo”. Jak jest naprawdę? Jak ze wszystkim, czyli każdy(a) zakłada na swój ślub to, co jej się podoba!

Suknia ślubna dla panny młodej

Przed kobietą przygotowującą się do dnia ślubu stoi szereg wyzwań i niełatwych wyborów. Bólem głowy może zakończyć się z pewnością kwestia decyzji dotyczącej sukni ślubnej. Wybrać skromność czy obfitość dodatków? Postawić na komfort czy estetykę? Być trendy czy tradycjonalistką?

W jakiej sukni na wesele i ślub?

Wiadomo, że największy problem z wyborem kreacji ma zawsze panna młoda – zresztą to ona pragnie olśniewać swoim wyglądem. Nie da się jednak ukryć, że wesele to ważna uroczystość, na której każda z pań chce się pięknie prezentować. Dopasowanie stroju to jednak wcale niełatwe zadanie.

Niedoceniona moc detali

Gdy Panna Młoda dokonała już odpowiedniego wyboru sukni ślubnej, pasującej do jej sylwetki, to jest to dla niej dopiero połowa drogi do sukcesu. Na efekt końcowy składają się także gustowne dodatki, których dobór wcale nie musi okazać się łatwy.

Dodatki ślubne i ich wielka rola

Wszystkie dodatki ślubne powinny nawiązywać do wspólnego motywu kolorystycznego itp. W ten sposób będzie to wszystko miało wspólny charakter. Dodatki ślubne w sporej mierze decydują o jakości wyglądu całości sali weselnej, kościoła czy samej pary młodej.

Gdzie uszyć suknię ślubną

Planując ślub, pani młoda musi przede wszystkim wybrać kreację. Nie jest to łatwe zadanie, zwłaszcza, że do wyboru mamy nie tylko nowe suknie ślubne, ale także używane czy wynajmowane przez wypożyczalnię sukien ślubnych.

Niełatwy wybór sukni ślubnej i dodatków

Wybranie odpowiedniej sukni ślubnej zajmuje kobiecie mnóstwo czasu. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego, gdyż w tak ważnym w życiu dniu trzeba wyglądać godnie i bardzo elegancko. Taka okazja zdarza się tylko raz, więc warto poczuć się przez jeden dzień księżniczką.

Fason sukni ślubnej, a sylwestka panny młodej

Tego dnia każda kobieta chce czuć się pięknie i wyjątkowo. Dlatego poszukiwanie TEJ jedynej sukni ślubnej często trwa tygodniami, często powiem okazuje się, że nie zawsze to, co się nam podoba rzeczywiście nam pasuje. Warto znać kilka podstawowych zasad dotyczących doboru sukni do naszych kształtów.

Obrączki idealne? Jak wybrać, aby nie żałować?

Wybór biżuterii ślubnej, czyli obrączek, jest tylko z pozoru prostą decyzją. Mnogość rodzajów, modeli i zdobień potrafi przyszłej parze młodej nieźle namieszać w głowie i utrudnić ostateczną decyzję. Jak wybrać obrączki idealne, aby potem nie żałować?

Suknie ślubne i garnitur dla pana młodego

Uroczystość ślubna to jednak z najważniejszych chwil w życiu przyszłych małżonków. Dlatego zarówno państwo młodzi, jak również zaproszeni goście, chcą tego dnia wyglądać wyjątkowo. Wszyscy mają jednak dylemat, jak ubrać się elegancko i nie wydać przy tym wszystkich swoich oszczędności.
Top