Moda ślubna

Jak się ubrać na wesele?

Wesele i ślub naszych przyjaciół, członków rodziny lub znajomych to okazje, na które obowiązuje odpowiedni, wizytowy strój. Panowie nie mają zbyt wiele problemów z tym, aby wybrać odpowiedni. Wystarczy, że włożą na siebie garnitur lub smoking. Natomiast panie najczęściej mają nie lada problemy z tym, w co się ubrać na wesele.

Obrączki ślubne i związane z nimi mity

To najbardziej wyjątkowa biżuteria – nic więc dziwnego, że obrączki ślubne doczekały się aż tylu przesądów i mitów. Określają one zarówno sposób kupowania tych symbolicznych ozdób, jak i zakładanie ich w dniu ślubu czy przechowywanie po ceremonii. Dziś przedstawiamy Ci pięć mitów związanych z materiałami, z których wykonuje się obrączki.

Zegarek ślubny na rękę

Każdy wie jak wygląda standardowy strój pana młodego i panny młodej. Jednak nie każdy wie jaki zegarek powinien być do tego stroju dopasowany. Na rynku istnieją firmy, które posiadają produkty doskonale dopasowane do takiej prezencji.

Krawat czy muszka? Oto jest pytanie!

W artykule prezentujemy eleganckie dodatki dla mężczyzn - muszki męskie. Ten dodatek do marynarki i koszuli ma wielkie znaczenie w przypadku ubioru pana młodego oraz u innych panów. Sprawdźcie sami nasze propozycje.

Modne kolory włosów blond dla każdej kobiety!

Trzeba przyznać, że koloryzacja włosów blond nie należy do najłatwiejszych. Pierwsze problemy nie pojawiają się jednak przy procesie nakładania farby do włosów, lecz już przy wyborze odpowiedniego odcienia blondu. Jaki kolor będzie odpowiedni dla naturalnej blondynki, szatynki, brunetki bądź rudej?

Piękna i zmysłowa moda ślubna

Wybór stylu sukni ślubnej ma wielkie znaczenie. Moda zatacza jednak szerokie kręgi i warto zwrócić uwagę na obowiązujące trendy. Oczywiście można nastawić się na coś tradycyjnego lub w stylu retro w odpowiednim kolorze.

Suknia ślubna nowa czy używana?

W wielu miejscach znajdują się komisu i wypożyczalnie sukien ślubnych. Czy to dobra alternatywa w stosunku do wyboru nowej sukni? Przedstawiamy jak to wszystko wygląda w praktyce. Sprawa wyboru jest ważna dla wielu pań.

Szyjemy suknię ślubną

Suknia ślubna musi być dobrze dopasowana. Trzeba się z tym zmierzyć jak najwcześniej. To jedna z ważniejszych spraw dotyczących planowania ślubu i wesela. Każda panna młoda chce przecież wyglądać perfekcyjnie w najważniejszym dniu swojego życia.

Kolor sukni ślubnej nie tylko biały

Tradycyjny kolor sukni panny młodej to biały, jednak w ostatnich czasach coraz więcej pań decyduje się na wybór innego koloru. Pod tym względem jest sporo możliwości i poniżej postaramy się pokrótce je przedstawić.

Suknia ślubna ważnym elementem

Wygląd pary młodej ma wielkie znaczenie, jednak trzeba przyznać iż najwięcej zachodu jest z dobraniem właściwej sukni ślubnej i dodatków. Poniżej staramy się przedstawić na co zwrócić uwagę przy wyborze i dopasowaniu sukni ślubnej.

Jedna czy dwie suknie ślubne?

W wyborze sukni ślubnej trzeba kierować się nie tylko jej prezencją ale także uwzględniać wygodę. Dobrym rozwiązaniem często jest wybór dwóch sukni na ślub i wesele. Poniżej przyjrzyjmy się jakie w tej kwestii istnieją możliwości.

Makijaż ślubny profesjonalnie

Panna Młoda w dniu ślubu nazywanym często „najważniejszym dniem w życiu” marzy o tym, by olśnić swoją urodą przyszłego męża, rodzinę i wszystkich zaproszonych gości. Umiejętnie wykonany makijaż ślubny wydobędzie naturalne piękno i sprawi, że długi i absorbujący dzień ślubu przeminie w pewności, że jest się perfekcyjną.

Gdzie szukać informacji na temat sukni ślubnej?

Suknia ślubna jest z pewnością jednym z największych wydatków w całej w organizacji wesela. Nie tylko drogi jest sam materiał, ale i projekt czy jej uszycie ślubnej kreacji. Gdzie można znaleźć informacje o sukniach ślubnych? Czy suknia może być tania?

Proste suknie ślubne dalej w modzie

Proste suknie ślubne wcale nie są tańsze, a często wręcz przeciwnie. Dla każdej panny młodej liczy się coś innego w wyborze sukni i związane to jest z tym jak się będzie w niej prezentowała. Spójrzmy na klasyczne i proste suknie ślubne.

Żeby zdążyć na czas - makijaż

Tego dnia każda kobieta chce wyglądać pięknie, wyjątkowo, nieskazitelnie. Temu ma służyć wielotygodniowe wybieranie sukienki, trzy próbne fryzury i cztery makijaże. Tymczasem im bliżej ślubu tym częściej nawiedzają nas koszmary, w których budzimy się w dzień ślubu, podchodzimy do lustra, a na naszym nosie widać wielkiego pryszcza!... Co zrobić, żeby ten koszmar się nie spełnił?

Jaki krój sukni ślubnej?

Każda z Pań wie, że zakup sukni ślubnej w ciemno nie wchodzi w rachubę, a musi ona spełnić szereg wymogów. Aby znaleźć tę wymarzoną i jedyną w swoim rodzaju suknię, trzeba jej poszukiwania rozpocząć możliwie jak najszybciej, by nie podejmować decyzji nieprzemyślanej, pod presją czasu. Decydują tutaj koszty oraz wygląd sukni.

Dlaczego warto kupić nową bieliznę na noc poślubną

Bielizna, jaką Panna Młoda ubierze w dniu ślubu ma ogromne znaczenie. Komplety bielizny powinny być jednak dwa. Dlaczego? Poznaj sekrety Panien Młodych i wybierz bieliznę w której przetańczysz całą noc, ale także zachwycisz Męża podczas nocy poślubnej.

Wesele w niestandardowych kolorach

Trendy w kolorystyce ślubnej ciągle ewoluują! Odchodzi się już od standardowej, wszechobecnej bieli. Jasna barwa sukienki przełamywana jest coraz bardziej odważnymi akcentami. Warto uwzględnić to przy planowaniu.

Jaka suknia ślubna w ten dzień?

W dniu swojego ślubu każda panna młoda chce wyglądać pięknie i olśniewająco, dlatego tak dużą wagę przykłada do sukni weselnej. Tak wiele jest trendów w szyciu sukien ślubnych, że z pewnością każda przyszła panna młoda znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Koronki, tiule, perły, haftowane wzory, pełne róż czy innych kwiatów zdobią suknie ślubne od dawien dawna.

Welon dla mamy weselnej

Jedne nie chcą, ale są do tego zmuszane, inne chciałyby, ale in nie wypada
Mowa o welonie. Dla niektórych kobiet starszych pokoleń ślub bez welonu, to nie ślub, dla innych kobieta mająca roczne dziecko idąca do ołtarza z 2-metrowym welonem jawne „oszustwo”. Jak jest naprawdę? Jak ze wszystkim, czyli każdy(a) zakłada na swój ślub to, co jej się podoba!
Top