ProAction Fotografia i Film

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3200/149166316974233000.jpg
Wrocław 50-072, woj. dolnośląskie
Pawła Włodkowica 20
tel.: 603311950
http://www.proaction.pl
proaction@proaction.pl
ProAction Fotografia i Film - Wrocław

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Na wstępie pragniemy Wam podziękować za zainteresowanie naszą ofertą fotografii ślubnej i okolicznościowej. Jako profesjonalni fotografowie a przede wszystkim jej oddani pasjonaci chcemy Was zapewnić, że do każdego projektu podchodzimy z należytą dbałością i zaangażowaniem. Każda ceremonia ślubna czy przyjęcie weselne są dla nas wyjątkowe i właśnie w taki sposób chcemy je uwiecznić na zdjęciach.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA WEDŁUG NAS…

Zdjęcie ślubne nie są tylko zwykłą pamiątką. Dla nas to uchwycenie najważniejszej w życiu chwili, której musimy nadać wymiar ponadczasowy i przy odrobinie własnego talentu wyjątkową oprawę i charakter tak, aby po latach, każdy rzut oka do albumu lub na stojącą na komodzie ramkę, przenosił nas od razu do tych najpiękniejszych wydarzeń z przeszłości.

A NA KONIEC TROCHĘ O NASZEJ PRACY…

Podczas naszej pracy nie ingerujemy w przebieg uroczystości, ale jesteśmy tylko bacznymi jej obserwatorami. To sprawia, że zdjęcia ślubne są prawdziwe i naturalne. Wyrażają szczere emocje ulotnych momentów, chwil i nastrojów. Odzwierciedlają Waszą miłość, szczęście i radość.

Narzędzi do obróbki zdjęć używamy jedynie, aby subtelnie podkreślić prawdziwe piękno uchwyconych chwil. Nie boimy się uwieczniać na fotografii wzruszeń, gdyż są one nieodzownym elementem każdego wyjątkowego dnia w życiu, a w szczególności ślubu.

Nigdy nie fotografujemy podobnych scen, nawet podczas sesji plenerowych. Dbamy o to, by zawsze były niepowtarzalne, naturalne, a także spontaniczne. Nie boimy się wyzwań i zawsze dostosowujemy się do Waszych potrzeb, marzeń i indywidualnych preferencji. Chcemy, aby fotografie przedstawiały Was takimi, jakimi jesteście – zakochani, szczęśliwi, pełni pozytywnej energii, a czasami nawet szaleni.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1218

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top