Akcja Filmowanie - Rafał Wysocki

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9442/158012701676228400.png
Wrocław 51-180, woj. dolnośląskie
Kminkowa
tel.: 667966532
http://akcjafilmowanie.pl/
akcja.film@wp.pl
Akcja Filmowanie - Rafał Wysocki - Wrocław

Marzy Wam się niepowtarzalny film ślubny? Nie chcecie zanudzić gości przydługim nagraniem? I do tego nie chcecie sztucznie pozować do filmu? Świetnie trafiliście, pozwólcie mi zająć się oprawą filmową Waszego ślubu i wesela.

Jestem profesjonalistą, filmowcem z wykształcenia. Zawodowo zajmuję się od kilku lat realizacją reportaży kulturalnych oraz rodzinnych. Na swoim koncie mam kilkaset filmów z różnych wydarzeń.

Oferuję nowoczesne podejście do filmowania, dla mnie ważni są ludzie, ich emocje, artystyczne detale ujęte w kadrze. Każdy film jest inny, niepowtarzalny, nie mam gotowych szablonów, słucham klientów i wychodzę na przeciw ich oczekiwaniom.

Wspólnie ustalimy najważniejsze dla Was elementy filmu. Dobiorę muzykę zgodną z Waszym gustem, stworzę skrót, teledysk, sfilmuję z drona - co tylko wybierzecie z mojej oferty. Oferuję nowoczesny sprzęt i montaż do 30 dni po uroczystości.

https://akcjafilmowanie.pl/

https://www.facebook.com/AkcjaFilmowanie/

Galeria
Jak do nas dojechać?
Zobacz mapę

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 306

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 28.03.2020, ocena: 5
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi, film wyszedł zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Pan Rafał jest przesympatyczny i świetnie utrwalił nasza wyjątkowa rodzinna uroczystość. Na pewno jeszcze skorzystamy, polecam!
Dodano: 26.03.2020, ocena: 5
Pan Rafal jest profesjonalistą i serdecznie go polecamy! Nasz film byl ciekawy, nowoczesny. Pan Rafal świetnie dobral muzykę. Jest osobą z poczuciem humoru i nie stresowała nas jego obecność i kamera. A cena niewysoka. Polecamy!
Top