Legnica

Wesele Legnica - ślubne firmy Legnica

Wyników: 22
Polecane juto
Legnica
 Zajmujemy się organizacją imprez (wesela, urodziny, bankiety, eventy, komunie, studniówki). Specjalizujemy się w dekoracji i wypożyczaniu sprzętu.
Polecane Fotografia www.jaworska.info
Legnica
Dwa różne charaktery, dwa odmienne – idealnie uzupełniające się – spojrzenia na świat. Fotografia to nasza wielka pasja i zawód od wielu lat Z nami dostaniesz 2 x więcej wspomnień Działamy na terenie całej Polski i nie tylko Dzięki mobilnemu systemowi lamp wszędzie zapewnimy Wam studio fotograficzne. !...
Polecane Mirage Studio
Legnica
 Ten dzień zbliża się wielkimi krokami? Czekasz na niego z niecierpliwością? My zadbamy o to, aby wspomnienia tego dnia było jak najpiękniejsze. Oferujemy sesje ślubne i nie tylko. Aby wszystko miało idealną oprawę, zapewniamy profesjonalny makijaż.
Pracownia Plastyczna ART WITH HEART oferuje ręcznie wykonane i ozdobione: - zaproszenia ślubne, - akcesoria ślubne (etykietki, zawieszki na butelki, pudła na karnety ślubne od gości, albumy, księgi gości), - karnety dla Par Młodych, - pudełka "eksplodujące" dla Par Młodych z kieszonkami na upominek pi...
Polecane Zespól muzyczny VIP
Legnica
Jesteśmy muzykami o wszechstronnych możliwościach warsztatowych oraz bogatym doświadczeniu zdobywanym na estradach krajowych i zagranicznych. Organizujesz wesele, zabawę, bal, imprezę firmową, itp. Skontaktuj się z nami ! Nasza oprawa muzyczna sprawi, że te chwile będą niezapomniane !!!
Top