Eventime

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4020/149166318998123600.jpg
Wrocław 51-004, woj. dolnośląskie
Osobowicka 143/3
tel.: 505 956 980
http://www.eventime.info
eventime@o2.pl
Eventime - Wrocław

Eventime

Eventime jest wyszukiwarką w której można znaleźć sale i plenery do zorganizowania imprez rodzinnych i biznesowych w Polsce, takich jak ; śluby plenerowe , konferencje,chrzciny, wesela,komunie,szkolenia biznesowe,spotkania rodzinne,urodziny, sylwester, walentynki i wiele więcej. Wszystkie miejsca na konferencje, które znajdują się w naszej ofercie spełnią Państwa oczekiwania.

Nasza wyszukiwarka obiektów z miejscami na eventy to pełen profesjonalizm, jakość, dbałość o detale i wysokie zaangażowanie. Wierzymy, że nawet najbardziej ekskluzywne miejsca na konferencje mogą być przygotowane tak, aby były atrakcyjne zarówno pod względem merytorycznym jak i wizualnym w hotelu , restauracji,domu weselnym, pałacu i zamku.

Eventime daje Państwu możliwość wyszukania miejsca na ślub i wesela plenerowego w wielu pięknych, przyciągających wzrok oraz budujących doskonałą atmosferę miejscach w kraju a także…za granicą. Nasze miejsca na wesele, chrzciny, komunie, urodziny, szkolenia, imprezy integracyjne można zarezerwować właściwie w dowolnym miejscu w Polsce. Wybierając miejsca na wesele na EVENTIME wybieracie Państwo realizację jednego z najważniejszych marzeń wielu młodych osób w naszym kraju. Zapraszamy do przeszukania naszej bazy ofert, chętnie doradzimy oraz wspólnie wybierzemy miejsce, które sprosta Państwa oczekiwaniom.

Każda impreza, każde ważne spotkanie, które angażuje dużą liczbę uczestników, wymaga odpowiedniego miejsca. Nie ważne, czy jest to biznesowe spotkanie, komunia czy wesele. Miejsce, a także związane z nim zaplecze i obsługa stają się tutaj kluczowe. To od nich zależy sukces spotkania, na którym przecież każdemu z nas zależy. Dlatego też wybór takiego miejsca jest niezwykle ważny. A ułatwi nam go portal eventime.info. Skupia on propozycje wielu profesjonalistów, którzy organizacją imprez zajmują się na co dzień. Są to propozycje idealnie wpisujące się zarówno w oczekiwania osób, którym zależy na znalezieniu lokalu blisko miejsca zamieszkania, a także tych, które lubią nutę szaleństwa i chciałyby ten czas spędzić na przykład We Włoszech, czy w Wielkiej Brytanii.

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1320

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top