Krzysztof Jaskólski - Fotograf Ślubny

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3618/150849816831692800.png
Wrocław 50-003, woj. dolnośląskie
Wiejska
tel.: 604 276 936
http://www.krzysztofjaskolski.pl
kontakt@krzysztofjaskolski.pl
Krzysztof Jaskólski - Fotograf Ślubny - Wrocław

Nazywam się Krzysztof Jaskólski i powiem szczerze nigdy nie myślałem, że zostanę fotografem ślubnym. Przez większość mojego życia kompletnie nie interesowały mnie zdjęcia i nagle bez konkretnego powodu kupiłem aparat cyfrowy.

Na moich pierwszych kadrach utrwalałem otaczającą mnie przyrodę. Godzinami spacerowałem po lesie fotografując drzewa, ptaki, motyle. Po jakimś czasie pojawiły się pierwsze portrety, następnie reportaże, a w międzyczasie szkoła fotograficzna. W fotorelacjach najbardziej cenię sobie prawdziwość i autentyczność. Lubię jak życie toczy się swoim naturalnym rytmem, a ja gdzieś tam z boku staram się dostrzec i zatrzymać w kadrze to czego nie widzą inni… to moja pasja.

Jestem zwolennikiem stylu reporterskiego, nie ingeruję, obserwuję i uwieczniam emocje. Naciskając spust migawki zachowuję chwile radości, miłość i łzy szczęścia. Pracuję na profesjonalnym sprzęcie, który zapewnia mi najwyższą jakość odbitek niezbędnych w fotografii ślubnej.

Jestem w stanie wykonać zdjęcia w słabo oświetlonych miejscach bez użycia lampy błyskowej i dzięki temu moje prace nie tracą na plastyce i naturalności. Cały czas poszukuję nieschematycznych i niebanalnych kadrów. Mam świadomość, że rutyna i monotonia to krok do tyłu. Jestem dokumentalistą ślubnym udoskonalającym cały czas swoje umiejętności. Uczestnictwo podczas Waszej wyjątkowej uroczystości to dla mnie czysta przyjemność i za każdym razem pozytywny dreszczyk emocji.

Moje relacje są gwarancją upamiętnienia niewymuszonych zachowań i spontanicznych reakcji. Jeśli przeglądając portfolio ślubne czy też bloga spodobały Wam się moje zdjęcia, to zapraszam do współpracy. Proponuję niezobowiązujące spotkanie przy „małej czarnej” na którym zaprezentuję przykładowy album ze zdjęciami oraz fotoksięgę mojego autorstwa.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1417

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top