Slodkave Weddings

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4035/149166319045764100.jpg
Wrocław 50-434, woj. dolnośląskie
Prądzyńskiego
tel.: 509 656 743
http://wwww.slodkave.pl
kontakt@slodkave.pl
Slodkave Weddings - Wrocław

Od zawsze wiedziałyśmy, że życie zawodowe i prywatne powinny biec po tym samym torze. Dla nas praca równa się przejemność i satysfakcja. Tym, co nas napędza są ludzie i nie boimy się tego powiedzieć – dobra zabawa. Przecież warto mieć przeżycia, które można zapisać w kalendarzu wspomnień.

Nie było innego wyjścia – postanowiłyśmy zapewnić ludziom możliwość zapełnienia wszystkich stron kalendarza. Nasze są już prawie pełne.

Dlatego teraz jesteśmy w tym miejscu. Chcemy podzielić się z Wami naszą radością, która płynie z czasu spędzonego we wspólnym gronie. Chcemy zapewnić Wam wyjątkowe wspomnienia z dni, które same uważamy za najcenniejsze.

Zajmujemy się kompleksową organizacją wesel, ślubów i wszystkich innych, związanych z nimi okazji do świętowania. Wzajemną współpracą gwarantujemy profesjonalizm, pasję i pełne zaangażowanie.

Działamy głównie na terenie województwa dolnośląskiego, lubiskiego i opolskiego. Nie zamykamy się jednak na pozostałe obszary Polski. Będziemy tam, gdzie będziecie nas potrzebować.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1098

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top