Haneia

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3775/153120862579082500.png

Haneia to firma która zajmuje się kompleksową koordynacją ślubów, uroczystości weselnych oraz przyjęć okolicznościowych.

Profesjonalne zorganizowanie uroczystości pozwoli Państwu uniknąć niepotrzebnych nieporozumień i niemiłych niespodzianek, a także nie pozwoli na wystąpienie podejścia w stylu „jakoś to będzie”. Dzięki naszej współpracy będą Państwo mogli cieszyć się chwilą, być gościem i jednocześnie gospodarzem uroczystości. Zapewnimy Państwu pomoc na wysokim poziomie.

Niektóre opinie o nas:

Fajnie, że jest taka firma! Dla mnie zasługuje ona w pełni na pozytywny komentarz ponieważ pomogła mi i narzeczonemu ogarnąć przygotowania do ślubu, który będzie już niedługo. Teraz wszystko już mamy.

Polecam ze względu na jakość świadczonych usług. Z ich pomocą ślub udał się na 101% !

Marzyłam o perfekcyjnym ślubie i weselu. Tak też było. Bardzo pomogła nam ta firma. Dopilnowanie wszystkich terminów, wybór strojów czy też przygotowanie fryzury. Naprawdę kompleksowa obsługa.

Rozpoczęłam już przygotowania do mojego ślubu, lecz kiedy pojawiały się problemy korzystałam z usług tej firmy. Konsultacje to naprawdę doskonały pomysł. Moje przyjęcie weselne było naprawdę udane.

Firma Haneia zorganizowała nam wesele.
Zadbała o odpowiednią salę, o świetnie grający zespół muzyczny, a w czasie wesela poratowano mnie nowymi rajstopami.
W sumie gdyby nie Pani Agnieszka i jej pomocnice, to wesele nie miałoby takiego uroku, a podczas samej uroczystości byłabym mega zestresowana.
Polecam!!!

Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert!

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1253

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top