Zespół Muzyczny InLove

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3641/149166317909790400.jpg
Wrocław 54-210, woj. dolnośląskie
Kwiska
tel.: 693 740 444
http://www.inlove-music.pl
adam@inlove-music.pl
Zespół Muzyczny InLove - Wrocław

 Zespół muzyczny na wesele z Wrocławia. Koncertowa oprawa muzyczna eventów.

InLove to sześć różnych osobowości zakochanych w muzyce i bezgranicznie oddanych swojej pasji. Ich wspólna muzyczna przygoda rozpoczęła się podczas studiów na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Zdobyte tam doświadczenie i umiejętności oraz naturalna energia sprawiają, że zespół muzyczny InLove może sprostać najtrudniejszym muzycznym wyzwaniom. Jeśli tylko zechcesz, możesz bawić się przy prawdziwym Disco z lat 70., hitach Michaela Jacksona, czy też kubańskiej salsie. Wysokiej klasy oświetlenie i dźwięk sprawią, że na swojej imprezie znajdziesz się w samym środku muzycznej akcji. Kulturalne – ale i zarazem spontaniczne – prowadzenie imprezy spowoduje, że będziesz czuł się na niej po prostu sobą, a dobry kontakt z zespołem, jego elastyczność i zaangażowanie zapewnią skuteczną organizację każdego rodzaju wydarzenia.

Jeśli organizujesz wesele i pragniesz bawić się na nim przy najwyższej jakości muzyce tanecznej, to zespół muzyczny InLove jest opcją właśnie dla Ciebie. Jeśli szukasz ludzi, którzy na wysokim poziomie poprowadzą Twoją imprezę i wciągną do zabawy wszystkich jej uczestników, to… patrz wyżej. Jeśli chcesz współpracować z ludźmi kulturalnymi, punktualnymi i poważnie podchodzącymi do swojej pracy – w tym wypadku także dobrze trafiłeś.

InLove gwarantuje pełną oprawę muzyczną wesela:

– powitanie gości wybranym przez Ciebie utworem (bądź utworami),
– wykonanie na żywo lub odtworzenie z mp3 wybranego przez Ciebie utworu do pierwszego tańca,
– tło muzyczne (także do dokładnego uzgodnienia) w przerwach pomiędzy setami „live”,
– a co najistotniejsze – największe przeboje muzyki pop, disco, soul, r’n’b, latin lat 70, 80, 90, współczesne hity z list przebojów – polskie i zagraniczne. A to wszystko na żywo, w nowych, oryginalnych aranżacjach, doskonale zagrane i zaśpiewane.
Nie gramy dla Ciebie „za karę”. Jesteśmy od tego, żebyś cały czas czuł i bawił się doskonale – my w trakcie grania zawsze bawimy się świetnie. Z tego powodu staramy się podchodzić do każdej imprezy ze świeżym nastawieniem. Brak elastyczności i chęci do improwizacji oraz rutyna potrafią – paradoskalnie – zepsuć nawet najlepiej zaplanowaną uroczystość. Dlatego:
– stawiamy na ciągły kontakt z osobami odpowiedzialnymi za przebieg wesela, a także parą młodą,
– zawsze na bieżąco staramy dopasowywać się do muzycznych potrzeb i oczekiwań gości.

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1274

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top