Bronx

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6643/149673403880528300.jpg
Bydgoszcz 85-856, woj. kujawsko-pomorskie
Belzy
tel.: 662 134 966
http://www.djmuzykmarcin.pl/
bronlew@op.pl
Bronx - Bydgoszcz

Zespół muzyczny "BRONX" z  Dj-em Marcinem przesyła Państwu ofertę naszej usługi dotyczącej oprawy muzycznej na Państwa balu weselnym lub balu firmowym jak i innej uroczystości rodzinnej i firmowej.

Występujemy  na festynach miejskich i dożynkowych. Ubarwiamy muzycznie spotkania integracyjne,eventy,wszelkie uroczystości rocznicowe tj.rocznice ślubu,urodziny i imieniny. Gramy do tańca na tzw. dancingach, potańcówkach i rautach.

Jesteśmy muzykami w pełni profesjonalnymi - absolwentami szkół muzycznych. Nasz repertuar muzyczny sięga lat 60-tych zeszłego wieku do współczesnych piosenek włącznie.

1. Sylwia - wokalistka.
2. Marcin - muzyk grający na instrumentach klawiszowych i śpiewający oraz Dj. - Jeden człowiek dwie funkcje.
3. Andrzej - saksofonista, gitarzysta. (dołącza do zespołu na życzenia klienta tworząc trio).

Dla tych z Państwa, którzy preferują wersje utworów w oryginalnych wykonaniach proponujemy bloki muzyki prezentowanej z płyt lub innych nośników dźwięku przez członka zespołu Dj-a Marcina.

Dwa w jednym tzn. zespół śpiewający oraz grający na żywo i na życzenie muzyka prezentowana przez Dj-a Marcina leadera zespołu.

Posiadamy światła sceniczne i nagłośnienie z górnej "półki".

Obsługujemy wszelkie imprezy typu : tanecznego, biesiadnego, rocznicowego tj. wesela, rauty, studniówki, festyny dożynkowe i miejskie, bale sylwestrowe i bale karnawałowe.

Marcin może również zagrać i zaśpiewać sam jako solista oraz na życzenie klienta prezentować muzykę z płyt lub innych nośników dźwięku jako Dj.

Proszę zadzwonić i umówić się na spotkanie w celu omówienia szczegółów Waszej uroczystości.

Pozdrawiamy.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 569

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Wasze opinie
Dodano: 2019-03-27
Marta 5 / 5 Data ślubu: 24-08-2018 Bydgoszcz Data dodania: 07-09-2018 Polecam DJ Marcina każdemu komu zależy na świetnej zabawie i atmosferze podczas imprezy .To profesjonalny muzyk i osobowość sceniczna. Oprawa muzyczna naszej rodzinnej imprezy odbyła się na najwyższym poziomie. Wszyscy bawili się znakomicie bo muzyka tego DJ łączy pokolenia. Polecam! Polecam! Polecam! Ewa i Staszek 5 / 5 Data ślubu: 14-07-2018 Chełmno Data dodania: 23-07-2018 Już od pierwszej rozmowy telefonicznej wiedzieliśmy, że Pan Marcin jest osobą, której spokojnie możemy powierzyć oprawę muzyczną naszej rodzinnej imprezy. Pan Marcin poprowadził ją ze smakiem, idealnie wyczuwając potrzeby gości. Muzyka mistrzowsko dobrana, doskonały kontakt z gośćmi, prezencja i wysoka kultura osobista. Współpraca z takim profesjonalistą to czysta przyjemność. Z czystym sumieniem polecamy tak wspaniałego Dj. Satysfakcja gwarantowana ! Dziękujemy Panie Marcinie. :-)
Top