Bronx

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6643/149673403880528300.jpg
Bydgoszcz 85-856, woj. kujawsko-pomorskie
Belzy
tel.: 662 134 966
http://www.djmuzykmarcin.pl/
bronlew@op.pl
Bronx - Bydgoszcz

Zespół muzyczny "BRONX" z  Dj-em Marcinem przesyła Państwu ofertę naszej usługi dotyczącej oprawy muzycznej na Państwa balu weselnym lub balu firmowym jak i innej uroczystości rodzinnej i firmowej.

Występujemy  na festynach miejskich i dożynkowych. Ubarwiamy muzycznie spotkania integracyjne,eventy,wszelkie uroczystości rocznicowe tj.rocznice ślubu,urodziny i imieniny. Gramy do tańca na tzw. dancingach, potańcówkach i rautach.

Jesteśmy muzykami w pełni profesjonalnymi - absolwentami szkół muzycznych. Nasz repertuar muzyczny sięga lat 60-tych zeszłego wieku do współczesnych piosenek włącznie.

1. Sylwia - wokalistka.
2. Marcin - muzyk grający na instrumentach klawiszowych i śpiewający oraz Dj. - Jeden człowiek dwie funkcje.
3. Andrzej - saksofonista, gitarzysta. (dołącza do zespołu na życzenia klienta tworząc trio).

Dla tych z Państwa, którzy preferują wersje utworów w oryginalnych wykonaniach proponujemy bloki muzyki prezentowanej z płyt lub innych nośników dźwięku przez członka zespołu Dj-a Marcina.

Dwa w jednym tzn. zespół śpiewający oraz grający na żywo i na życzenie muzyka prezentowana przez Dj-a Marcina leadera zespołu.

Posiadamy światła sceniczne i nagłośnienie z górnej "półki".

Obsługujemy wszelkie imprezy typu : tanecznego, biesiadnego, rocznicowego tj. wesela, rauty, studniówki, festyny dożynkowe i miejskie, bale sylwestrowe i bale karnawałowe.

Marcin może również zagrać i zaśpiewać sam jako solista oraz na życzenie klienta prezentować muzykę z płyt lub innych nośników dźwięku jako Dj.

Proszę zadzwonić i umówić się na spotkanie w celu omówienia szczegółów Waszej uroczystości.

Pozdrawiamy.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 403

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię
Top