Karczma Kujawska

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4846/151913460681585700.jpg
Bydgoszcz 85-687, woj. kujawsko-pomorskie
Konna 14
tel.: 503 161 264
http://www.karczmabydgoszcz.pl
kummerowka@gmail.com
Karczma Kujawska - Bydgoszcz

Karczma Kujawska "KUMMERÓWKA" przyciąga gości wieloma atrakcjami. Organizuje biesiady, grille przez cały rok, zabawy okolicznościowe, świąteczne, sylwestrowe, wesela, ogniska a także szkolenia i konferencje.

Współpracuje z wieloma muzykami i zespołami (m.in. Zespołem Pieśni i Tańca Ziemii Bydgoskiej) zapewniając klientom ciekawą oprawę muzyczną spotkań. Restauracja czynna jest przez cały rok, a jej wnętrze stanowią 3 izby.

Pierwsza z nich, "Duża Izba", szczególną uwagę przyciąga przepięknym piecem oraz ogniem kominka. "Mała Izba" szczególnie sprawdza się dla małych rodzinnych i biznesowych spotkań. Miejsce to może być wynajmowane, niezależnie od sali głównej lub stanowić uzupełnienie (pomieszczenie dla zespołu, organizatorów) w przypadku imprez organizowanych w "Dużej Izbie".

Polecamy również "Izbę ogrodową", w której nastrój zapewnia ciągle zmieniająca się przyroda zaglądająca do wnętrza przez oszklone ściany, Stąd rozciąga się widok widok na dwa stawy i ogród, który w okresie letnim pozwala ugościć około 100 osób.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 902

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.44 / 5
głosów: 9
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 04.09.2019
Piękna lokalizacja, klimatyczny wystrój, pyszne jedzenie i profesjonalna obsługa. Mieliśmy tam wesele w tym roku, godne polecenia!
Top