Gościniec Nad Strugą

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4888/153236525151052600.png
Bydgoszcz 85-391, woj. kujawsko-pomorskie
Nakielska 317
tel.: 52 379 64 29 lub 502 421 183
http://www.nadstruga.pl/
nadstruga@gmail.com
Gościniec Nad Strugą - Bydgoszcz

Organizujemy wyłącznie imprezy okolicznościowe, takie jak: wesela, chrzciny, urodziny, przyjęcia komunijne, stypy, jubileusze i inne. Nasze atrakcyjne otoczenie sprawi, iż będą się mogli Państwo poczuć zupełnie swobodnie.

Gościniec „Nas Strugą” to miejsce, w którym już ponad 100 Par Młodych uczciło ten piękny dzień Nowej Drogi Życia.

Zapraszamy Państwa do organizacji wesel do 70-ciu osób ze swobodnym ustawieniem stołów na sali biesiadnej i przestronnym parkietem. W przypadku imprez bez tańców dysponujemy miejscami dla 110-ciu osób.

Oferujemy polską, smaczną kuchnię. Nasze bogate menu oraz wysoka jakość potraw zadowolą gusta najbardziej wymagających smakoszy. Potrawy w naszej restauracji przygotowywane są na miejscu, w naszej kuchni. Zapewniamy także obsługę kelnerską.

Nasze atuty to sala na wyłączność (nie łączymy imprez!), miła, domowa atmosfera oraz wygoda i przestrzeń, do siedzenia i zabawy. Oferujemy niestandardowe, subtelne i eleganckie dekoracje, istnieje także możliwość indywidualnego zaaranżowania wystroju z dekoratorką. Współpracujemy z cukiernią „Staropolska”.

Gościniec „Nad Strugą” to nasza gościnność. Wkładamy wiele serca w to, żeby każda nasza impreza była niezapomniana. Zależy nam na tym, aby każdy czuł się u nas dobrze, bo to ludzie tworzą atmosferę i wyzwalają emocje. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i indywidualne potrzeby naszych gości. Bez Was czujemy się niepotrzebni.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 546

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top