Karczma Rzym i Hotel*** Dwór Hulanka

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5737/150365201610738600.png
Bydgoszcz 86-014, woj. kujawsko-pomorskie
Pawłówek 6
tel.: 525 831 616
http://www.karczmarzym.com.pl
rzym@karczmarzym.com.pl
Karczma Rzym i Hotel*** Dwór Hulanka - Bydgoszcz

Idealnym miejscem na świętowanie wyjątkowych okazji jest nowyDwór Hulanka. W nowocześnie zaprojektowanych wnętrzach nawiązujących do ludowej tradycji regionu organizujemy przyjęcia do 250 gości.

Oferujemy różnorodne aranżacje stołów, począwszy od klasycznego połączenia w podkowę a skończywszy na osobnym ustawieniu okrągłych stolików z krzesłami w białych pokrowcach. Obiekt wyposażony jest w profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie oraz miejsce dla zespołu muzycznego , które są niezbędnym elementem udanego przyjęcia. Do dyspozycji gości przygotowaliśmy antresole z wygodnymi kanapami i kominkiem oraz taras na wyłączność połączony z ogrodem.

Wiemy jak wiele elementów musi złożyć się w całość aby przyjęcie było udane, dlatego z pasją dopracowujemy każy szczegół. Razem z Państwem komponujemy indywidualne menu oraz dekoracje z żywymi kwiatami w wybranej kolorystyce. Zapewniamy profesjonalną obsługę, pokoje hotelowe dla gości, osobny parking, miejsce zabaw dla dzieci, komfortowe miejsce dla palących oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Służymy również pomocą w organizowaniu dodatkowych atrakcji.

Na Państwa zapytania czeka menager restauracji Seweryn Bronk pod adresem rzym@karczmarzym.com.pl oraz telefonem +48 52 5831616

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1111

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top