Hotel Kuźnia ***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/863/151687404428586100.png
Bydgoszcz 85-005, woj. kujawsko-pomorskie
Gdańska 67
tel.: 52 321 31 70
http://www.hotelkuznia.pl
rezerwacja@hotelkuznia.pl
Hotel Kuźnia *** - Bydgoszcz
 
Hotel Kuźnia *** położony jest w samym centrum Bydgoszczy, przy jednej z głównych ulic miasta – ulicy Gdańskiej. Dzięki specyficznemu usytuowaniu - wewnątrz kamienicznej zabudowy hotel stanowi prawdziwą ostoje spokoju.
 
Dokładamy starań aby tworzyć dogodne warunki do komfortowego i wygodnego odpoczynku. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 14 nowocześnie urządzanych pokoi, w tym dwa przestronne apartamenty.
 
Do Państwa dyspozycji oddajemy wielofunkcyjne sale, które są doskonałym miejscem dla zorganizowania szkolenia, prezentacji czy spotkania biznesowego.
 
Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji, w której Szef kuchni poleci Państwu dania polskiej kuchni. W naszym Hotelu przygotujemy przyjecie od kilku do 300 osób. Do dyspozycji Gości oddajemy 4 niezależne sale, które są doskonałym miejscem dla zorganizowania przyjęcia, bankietu, wesela czy rodzinnego obiadu. W okresie wiosny i lata zapraszamy Państwa do otoczonego zielenią ogródka letniego pod dachem.
Przy restauracji znajduje się monitorowany parking.
 
Naszych Gości zapraszamy do jednego z trzech barów, gdzie można spędzić czas w miłej atmosferze, kosztując wybornych trunków i fantazyjnych drinków.
 

Zapraszamy!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2742

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top