Hellerówka

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6606/149621934751996300.png
Bydgoszcz 85-543, woj. kujawsko-pomorskie
Księdza Szamarzewskiego 52
tel.: Dominika tel. 502 501 951 Michał tel. 723 778 904
http://imprezy.hellerowka.pl/
kontakt@hellerowka.pl
Hellerówka - Bydgoszcz

Ogrody Hellerówka są wyjątkowym miejscem, w którym można nasycić wzrok pięknem barw i kompozycją roślin. Są to największe ogrody tematyczne w województwie kujawsko-pomorskim o powierzchni 3 hektarów.

To magiczne miejsce zmienia swój krajobraz co dwa tygodnie, gdyż zaprojektowany jest w taki sposób, aby cały sezon było w Nim kwitnienie – kiedy jedna roślina przekwita, zaczyna kwitnąć kolejna.

Urodziny, chrzciny, komunie, jubileusze, zjazdy, spotkania biznesowe oraz inne uroczystości to wszystko możemy zorganizować w tym pięknym i niezwykłym miejscu.

Ślub i Wesele

Na ten wyjątkowy dzień potrzebne jest wyjątkowe miejsce, które zachwyci Ciebie oraz Twoich gości, w którym będziecie czuli się doskonale. Takim miejscem jest Hellerówka…

Od początku 2015 roku ceremonia zaślubin może odbyć się w wybranym przez Nowożeńców miejscu. Możecie spędzić tą wyjątkową chwilę i  składać przysięgę swojej miłości w otoczeniu pięknej przyrody ogrodów Hellerówka.

Posiadamy również zaplecze, które pozwoli na wspaniałą zabawę dla 100 osób. W ramach oferty przystroimy miejsce przyjęcia, a także zadbamy o oprawę muzyczną.

Posiadamy przestronne namioty weselne które dają możliwość swobodnego tańca i spożywania posiłków dla 80 osób. Posiadamy również bazę noclegową dla 70 osób.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 983

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top