Playevents

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4296/149623070031506800.png
Puławy 24-100, woj. lubelskie
Włostowicka 69
tel.: 792 899 097
http://playevents.pl
info@playevents.pl
Playevents - Puławy

Playevents

Każda uroczystość to wielkie wydarzenie wymagające wszelkich starań i dokładności, by na długo zapadła w pamięci.

Playevents, to gwarancja idealnie przygotowanego przyjęcia weselnego jak i innych uroczystości poparta wieloletnim doświadczeniem oraz pasja którą jesteśmy obdarzeni. Indywidualne podejście a także dbałość o każdy szczegół pozwala spełnić wszelkie oczekiwania.

Wyjątkowy charakter uroczystości i miejsca, uświetnia odpowiednio dobrane oświetlenie oraz nagłośnienie. Dbając o każdy detal tworzymy nie tylko wizualizacje świetlne, podświetlenie sali ale także o odpowiednio dobierane nagłośnienie. Posiadamy nowoczesny sprzęt, renomowanych firm, który sprawdza się nawet wśród bardzo wymagających klientów.

Dbamy o elegancje i estetykę, która wpasuje się idealnie do każdego stylu pomieszczenia.

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wesel oraz eventów pozwoliło nam na wypracowanie unikatowego stylu, klasy  i oryginalności. Wszyscy dj-eje oraz wodzireje wykazują się dużą kreatywnością w prowadzeniu wesel jak również doborze muzyki.

Dzięki składowi dwu osobowemu dj+wodzirej każdy może skupić się wyłącznie na swoim zadaniu i wykonać je jak najlepiej, co czyni każdą uroczystość niezapomnianym wydarzeniem.

Wesele z wodzirejem to także wiele animacji w których wykorzystujemy różne stroje, przebrania a także rekwizyty. Olbrzymi zakres możliwości który umila i powoduje uśmiech wśród gości.

Do dyspozycji pary młodej oddajemy katalog zabaw i animacji weselnych. Wiele zabaw stanowi naszą innowacyjną twórczość której z pewnością niemożna znaleźć na innych weselach.

To wszystko sprawia że wesele nie będzie monotonne i podobne do innych. To także pewność, że na uroczystości nie znajdą się zabawy, które parze młodej lub gościom nie odpowiadają.

Każde wesele jest w pełni zindywidualizowane i nieszablonowe z wysublimowanym smakiem.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 477

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top